Csíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest

4,9
étterem, söröző
Csíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest
Csíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget BudapestCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest

D-Hotel Gyula - Senior ajánlat fürdőbelépővel
Ensana Thermal Hévíz

Csíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest vélemények

2076
Kiváló 2022. november 23.a párjával járt itt
Nézem, hogy ZigZag, a hiteles, úgy kezdte, hogy meglepték a székelyek. Nos, engem is, alaposan! Így, evés után, talán azt mondhatnám, hogy egy kicsit visszahozták az elveszett hitemet, amit beléjük vetettem, és azt hittem, hogy már örökre el is veszítettem.
Csíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - Külső képCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - BelsőCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - Étel/italCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - Étel/italCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - BelsőCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - BelsőCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - Étel/italCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - Étel/italCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - Étel/ital
Kiváló 2022. november 14.barátokkal járt itt
Tavaly novemberben kifejezetten vacsorázni tértünk be egy kedves barátommal a Csíki sörözőbe. Az étlap itt újságformátumú, az ételkínálatnak két része van, a séfajánlat fekete táblán olvasható a bejáratnál, az állandó fogások ügyesen beszerkesztve az újságoldalak közé, hangulatos leírásokkal.
Csíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - Étlap/itallapCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - Étlap/itallapCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - BelsőCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - BelsőCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - Külső képCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - Étel/italCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - BelsőCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - Külső kép
Kiváló 2022. május 14.egyedül járt itt
Több Csíki Vendéglő is felbukkant a városban, eddig úgy tűnik, hogy ez a legszínvonalasabb, pedig a többi sem gyenge. Itt a Mechwart liget keleti sarkánál korábban egy jónevű kézműves cukrászda működött, talán az egyik első igazi újhullámos cukrászda volt Budán, de cukrászdának talán túlságosan nagy volt ez a hely.
Csíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - Külső képCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - Külső képCsíki Söröző & Étterem - Mechwart Liget Budapest - Külső kép
Kiváló 2020. november 16.barátokkal járt itt
Soha nem rejtettem véka alá, hogy ezer okból (na jó valójában 4-5) erősen rokonszenvezek az Igazi Csíki Sör gyártóival, azt meg örömmel veszem, hogy egy kifejezetten igényes franchise keretében eljuttatják sörüket és az azt körbeölelő szimbólumvilágot sokfelé.