Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!

Don Pepe Étterem & Pizzéria - Gépmadár utca Budapest

2,6
13
értékelés
Még nincs helyezése
a 5156 budapesti étterem közül
$$$$
Hely jellege
étterem, pizzéria
Don Pepe Étterem & Pizzéria - Gépmadár utca Budapest
Don Pepe Étterem & Pizzéria - Gépmadár utca BudapestDon Pepe Étterem & Pizzéria - Gépmadár utca Budapest
Don Pepe Étterem & Pizzéria - Gépmadár utca Budapest

Don Pepe Étterem & Pizzéria - Gépmadár utca Budapest - Vendégvélemények összefoglalója

A Don Pepe Étterem & Pizzéria a Gépmadár utca Budapesten található, és széles olasz ihletésű ételválasztékot kínál pizzákkal és más fogásokkal. A felújított belső tér modern stílusú, a terasz pedig nyáron kellemes választási lehetőséget nyújt. A felszolgáló személyzet általában barátságos és figyelmes, ami a vendégszeretet érzetét erősíti. A hely hangulata családbarát és baráti társaságok számára is ideális, ahol könnyedén lehet beszélgetni.
Tovább olvasom >>

13 vendég értékelése alapján

Kiváló
30%
0%
Átlagos
10%
Gyenge
10%
Szörnyű
50%
2,9Ételek / Italok
2,6Kiszolgálás
3,2Hangulat
2,9Ár / érték
3,7Tisztaság
Jártál már itt? Írd meg a véleményed!
Ennyire tetszett:
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Pihenés fürdőbelépővel
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?
137.880 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Hotel Járja Hajdúszoboszló - Napi árak reggelis ellátással
Hotel Járja Hajdúszoboszló
29.400 Ft / 2 fő / éjtől reggelivel
Apartman Hotel Bük, Bükfürd? - Senior ajánlat fürdőbelépővel
Apartman Hotel Bük, Bükfürd?
62.900 Ft / 2 fő / 2 éjtől reggelivel

Don Pepe Étterem & Pizzéria - Gépmadár utca Budapest vélemények

Szörnyű 2018. január 27.családjával járt itt
Kora délután jártunk az étteremben,gondoltuk elfogyasztunk egy finom késői ebédet jó hangulatban. . . Sajnos ez nem valósult meg,a fogadtatás kevésbé volt barátságos. Miután helyet foglaltunk megkaptuk a menüt,a felszolgáló távozott. . . kb 5perc után egy nem túl barátságos felszolgáló jött az asztalunkhoz a következő kérdéssel : ‘Ital?
4Ételek / Italok
1Kiszolgálás
2Hangulat
3Ár / érték arány
3Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
Szörnyű 2015. november 14.a párjával járt itt
Ebből az étteremből rendeltünk 2 db pizzát. Az egy dolog, hogy nem sikerült a 2db vékony tésztájú pizzát kihozni, mert az egyiket teljes kiőrlésűként szállították le. . . . Ehetetlen volt, egy szelet után telefonáltam, hogy nem ezt rendeltük. . . Arról már nem is beszélek hogy jég hidegen szállították ki mindkét pizzát 40 perc helyett 70 alatt.
Milyennek találod ezt az értékelést?
8
11
0
0
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Szörnyű 2015. szeptember 2.a párjával járt itt
Előre bocsátom, hogy nem jártam az étteremben, hanem házhoz szállítást kértem. Most "ettük" meg a hamburgereket, amiket rendeltünk, első dühömben írom e sorokat. Kritikán aluli! Száraz bucizsemlében egy nagy szelet marhahús pogácsa, az egész csupa mócsing, undorító, nem viccelek, majd megfulladtam tőle. A hús fűszert nemigen látott, max.
1Ételek / Italok
1Ár / érték arány
Milyennek találod ezt az értékelést?
13 értékelés / 2 oldalon
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét.
Ön a tulajdonos, üzemeltető?
Használja a manager regisztrációt, ha szeretne válaszolni az értékelésekre, képeket feltölteni, adatokat módosítani! Szívesen értesítjük arról is, ha új vélemény érkezik.