Élesztőház Budapest
1094 Budapest, Tűzoltó u. 22.

Élesztőház Budapest a térképen

Szállások Budapest városában
Wellness csomagok Budapest városában

Élesztőház Budapest vélemények

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 12.
Az Élesztő minden „kraft” minőségű sörözők ősforrása. 2013-ban nyitott emlékezetem szerint és rögtön vagy 20 csappal, ezek száma tán még gyarapodott is, az egység mellett nyílt sörkoktélbár és lacikonyhaszerű étkező részleg is, nem szólva a Rengeteg romkávézóról, mely egybe van nyitva az Élesztő egyik termével, de a tulaj nem rajong azért, ha keresztüljárunk a kávézóján.
Gyôr

2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 13.
Újra ellátogattunk az Élesztőbe, ezúttal napközben, így elkerültük a tumultust. Bár ahogy közeledett az este, úgy fogytak ismét már az állóhelyek is. Gondoltam iszok egy "olyat, mint a múltkor", de a csapos fiu felvilágosított, hogy itt bizony 1-2 hónap alatt mind a 30 sör kicserélődik a csapon. Ez jó is, meg nem is. De azért most is találtunk megfelelőt.

2015. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. január 16.
Bő két év fél éve írtam az Élesztőtől, el is tűnt már a szem elől a rejtett dimenzióba az élménybeszámolóm, amit egyébként nem bánok, hiszen azóta árnyalódott a kép. Egyrészt megkeresett az egyik tulajdonos a FB-on egy nagyon udvarias levélben, melyben érdeklődött, hogy mi nem felelt meg, s mikor jártam náluk s biztosított arról, hogy odafigyelnek arra, hogy jó legyen a kiszolgálás, másrészt azóta évente ellátogattam az Élesztőbe, minimum három ízben jártam ott azóta, ha nem négyszer s a kiszolgálás határozottan javult.
Gyôr

2015. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. február 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ez a romkocsma frekventált helyen található, de kissé mégis megbújik az újjá alakuló városrészben. Bent vagy kint, ez itt a kérdés, nyáron inkább kint, mi télen voltunk. Több pult is van, de amiért mindenki megy abból csak egy, így gyakori a sorban állás, erre elég sok idő elmegy. De annyira nem baj, mert van ideje az embernek kiválasztani az áhított nedűt, amiből valóban közel 20 van.
Budakeszi

1984 hasznos szavazat
2014. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. május 10.
Az egykori Tündérgyár nevű szórakozóhely helyén nyílt meg a frappáns nevű Élesztő romkomcsa a Tűzoltó utcában, a Trafó mellett. Hétvégén este és késő este is nagy a tumultus, népszerű a hely, sok a fiatal, fogy a sör. Mert a hely leginkább a sörivók törzshelye és találkahelye. Kézműves sörök tucatjával a csapon.

Beer TOP fotófeltöltő
2013. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. január 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tavaly nyílt meg és egyszerre 17 csapról lehet mindenféle kézműves söröket kóstolni ebben a kicsit cíberpunkos berendezésű hiánypótló sörözőben. Nyáron nagyon jó volt, mert ki lehetett ülni a szellős árnyékos teraszra. Akkor a kedvencem egy barna búzasör volt a miskolci Zip's főzdétől. Novemberben jártam ott a Big Foot főzde megnyitóján is, ahol szintén egy remek barna búzát az Alcatrazt is megkóstoltunk.

2013. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. november 12.
Az Élesztő egy igen népszerű romkocsma, mely a kézműves sörök népszerűsítését tartja első számú céljának. A tömeg hétvégén hatalmas, asztalhoz nehéz jutni, még akkor is, ha az ember előre foglal, a pincérek leterheltek. A sörválaszték lenyűgöző, vannak sörkorcsolyák is. Külön ajánlom minden kezdőnek, hogy ha meglátja az IPA betűkombinációt, akkor ne késlekedjen, rendeljen az illető sörből.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Aquaworld Resort Budapest
Napi árak, félpanzióval, Az ár tartalma: szállás félpanziós ellátással, korlátlan Aquaworld belépés a tartózkodás teljes időtartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., fékpanzióval
2019.03.22. - 2019.12.31.
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2019.03.22. - 2020.03.22.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.03.24. - 2020.01.01.
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 10.384 - 15.075,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.12.28.
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.12.28.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 19.708 - 21.819,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2020.04.30.

Szállodák Budapest környékén
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Húsvéti lazítás (min. 2 éj)
Tavaszi ajánlat 2=3

Élesztőház BudapestX