Élesztőház Budapest
1094 Budapest, Tűzoltó u. 22.

Élesztőház Budapest a térképen

Élesztőház Budapest értékelése:

étterem, pub, bár, gastropub

Élesztőház Budapest képei

Szállások Budapest városában
Wellness csomagok Budapest városában

Élesztőház Budapest vélemények

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 12.
Az Élesztő minden „kraft” minőségű sörözők ősforrása. 2013-ban nyitott emlékezetem szerint és rögtön vagy 20 csappal, ezek száma tán még gyarapodott is, az egység mellett nyílt sörkoktélbár és lacikonyhaszerű étkező részleg is, nem szólva a Rengeteg romkávézóról, mely egybe van nyitva az Élesztő egyik termével, de a tulaj nem rajong azért, ha keresztüljárunk a kávézóján.
Gyôr

2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 13.
Újra ellátogattunk az Élesztőbe, ezúttal napközben, így elkerültük a tumultust. Bár ahogy közeledett az este, úgy fogytak ismét már az állóhelyek is. Gondoltam iszok egy "olyat, mint a múltkor", de a csapos fiu felvilágosított, hogy itt bizony 1-2 hónap alatt mind a 30 sör kicserélődik a csapon. Ez jó is, meg nem is. De azért most is találtunk megfelelőt.

2015. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. január 16.
Bő két év fél éve írtam az Élesztőtől, el is tűnt már a szem elől a rejtett dimenzióba az élménybeszámolóm, amit egyébként nem bánok, hiszen azóta árnyalódott a kép. Egyrészt megkeresett az egyik tulajdonos a FB-on egy nagyon udvarias levélben, melyben érdeklődött, hogy mi nem felelt meg, s mikor jártam náluk s biztosított arról, hogy odafigyelnek arra, hogy jó legyen a kiszolgálás, másrészt azóta évente ellátogattam az Élesztőbe, minimum három ízben jártam ott azóta, ha nem négyszer s a kiszolgálás határozottan javult.
Gyôr

2015. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. február 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ez a romkocsma frekventált helyen található, de kissé mégis megbújik az újjá alakuló városrészben. Bent vagy kint, ez itt a kérdés, nyáron inkább kint, mi télen voltunk. Több pult is van, de amiért mindenki megy abból csak egy, így gyakori a sorban állás, erre elég sok idő elmegy. De annyira nem baj, mert van ideje az embernek kiválasztani az áhított nedűt, amiből valóban közel 20 van.

2040 hasznos szavazat
2014. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. május 10.
Az egykori Tündérgyár nevű szórakozóhely helyén nyílt meg a frappáns nevű Élesztő romkomcsa a Tűzoltó utcában, a Trafó mellett. Hétvégén este és késő este is nagy a tumultus, népszerű a hely, sok a fiatal, fogy a sör. Mert a hely leginkább a sörivók törzshelye és találkahelye. Kézműves sörök tucatjával a csapon.

Beer TOP fotófeltöltő
2013. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. január 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tavaly nyílt meg és egyszerre 17 csapról lehet mindenféle kézműves söröket kóstolni ebben a kicsit cíberpunkos berendezésű hiánypótló sörözőben. Nyáron nagyon jó volt, mert ki lehetett ülni a szellős árnyékos teraszra. Akkor a kedvencem egy barna búzasör volt a miskolci Zip's főzdétől. Novemberben jártam ott a Big Foot főzde megnyitóján is, ahol szintén egy remek barna búzát az Alcatrazt is megkóstoltunk.

2013. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. november 12.
Az Élesztő egy igen népszerű romkocsma, mely a kézműves sörök népszerűsítését tartja első számú céljának. A tömeg hétvégén hatalmas, asztalhoz nehéz jutni, még akkor is, ha az ember előre foglal, a pincérek leterheltek. A sörválaszték lenyűgöző, vannak sörkorcsolyák is. Külön ajánlom minden kezdőnek, hogy ha meglátja az IPA betűkombinációt, akkor ne késlekedjen, rendeljen az illető sörből.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 10.220 - 13.077,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.12.28.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2019.05.28. - 2020.01.28.
VVSI Sport Hotel
2019.06.17. - 2019.08.19.
Vital Hotel Nautis
3 nap/2 éjszaka 26.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, jégkrém fogyasztással, programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.25.
Kavics Spa Klub & Hotel
2019.06.26. - 2019.07.22.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
2-6 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai fürdőzéssel, animátor programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.15. - 2019.09.01.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

Élesztőház BudapestX