Fakanál Étterem Budapest

Fakanál Étterem Budapest
Fakanál Étterem BudapestFakanál Étterem Budapest
Fakanál Étterem BudapestFakanál Étterem Budapest

Fakanál Étterem Budapest bemutatkozása

Magyaros önkiszolgáló éttermünkben a házias ízekre éhes vendégeinket várjuk elsősorban, élő cigányzenével, barátságos környezetben a Nagyvásárcsarnok első emeltén. Kösse össze vásárlását egy finom ebéddel!
Másik fő profilunk, catering szolgáltatás biztosítása házon belül és kitelepülve, egyedi helyszínre egyaránt (10-1000 főig is).

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Prémium nyár
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Fakanál Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2023. október 20.a párjával járt itt
Már kétszer voltunk itt, nagyon tiszta a hely. Az ételek izletesek,finomak voltak, A kiszolgálás szuper volt! A felszolgálásnál a NIKI -nevezetű kis hölgy segítő kész volt,hellyel kinált,segített kivinni a tárcát, felszolgálásból,és udvariasságból nálunk KITŰNŐRE VIZSGÁZOTT! Panni és Feri
Fakanál Étterem Budapest - Egyéb
2055
Átlagos 2022. november 22.egyedül járt itt
Gondolkodtam rajta, hogy ha Európa vagy a világ nagyvárosaiban járnék bámész, akkor bemennék-e egy ottani nagyvásárcsarnokba, és ott képzelném-e el az ebédemet? Hát nem is tudom. . . ez az épület pazar, gyönyörűszép. Igazi kuriózum. A benne lévő éttermek, kajáldák meg fura módon, szinte kizárólag a külhoniakra utaznak.
Gyenge 2019. május 1., kollégákkal járt itt
Nagy alapterületű, kifejezetten a külföldi turistákra "szakosodott" népetető a Fővám téri Vásárcsarnok galériaszintjén. Ebédidőben meglehetősen zsúfolt, mivel turistacsoportok is gyakorta felkeresik. Az étterem önkiszolgáló rendszerű, a pultokból széles kínálatot lehet válogatni, minden klasszikus, híres magyaros fogás megtalálható, ami a külföldiek számára Magyarországra látogatva érdekes lehet.
Fakanál Étterem Budapest - Külső képFakanál Étterem Budapest - Étel/italFakanál Étterem Budapest - Étel/italFakanál Étterem Budapest - Étel/italFakanál Étterem Budapest - Étel/italFakanál Étterem Budapest - BelsőFakanál Étterem Budapest - Étlap/itallapFakanál Étterem Budapest - Étlap/itallapFakanál Étterem Budapest - Külső képFakanál Étterem Budapest - Étel/italFakanál Étterem Budapest - Étel/italFakanál Étterem Budapest - BelsőFakanál Étterem Budapest - EgyébFakanál Étterem Budapest - Külső képFakanál Étterem Budapest - EgyébFakanál Étterem Budapest - BelsőFakanál Étterem Budapest - BelsőFakanál Étterem Budapest - BelsőFakanál Étterem Budapest - BelsőFakanál Étterem Budapest - BelsőFakanál Étterem Budapest - Egyéb
2019. január 16.barátokkal járt itt
Iszonyatosan sokan voltak ezen a csípősen hideg szombaton a vásárcsarnok „Fakanál” nevű éttermében, 90%ban külföldiek, akik lökdösődve, kiabálva nyomultak valamerre (nem is mindig előre), a nem túl tágas helyen, így nagyon nehéz volt kiválasztani azt az édességet, amivel egy kicsit le lehet ülni.
Fakanál Étterem Budapest - BelsőFakanál Étterem Budapest - EgyébFakanál Étterem Budapest - BelsőFakanál Étterem Budapest - BelsőFakanál Étterem Budapest - BelsőFakanál Étterem Budapest - BelsőFakanál Étterem Budapest - BelsőFakanál Étterem Budapest - BelsőFakanál Étterem Budapest - Étel/italFakanál Étterem Budapest - Mosdó
Gyenge 2017. április 27.a párjával járt itt
A vásárcsarnok emeletén egyetlen külön légtérrel rendelkező étterem. Nekem üzemi konyhának tűnik. Önkiszolgálós, tálcán elvivős. Ezen kívűl az adag is menza nagyságú, az ár viszont 50 %-kal több, mint egy másodosztályú étteremben. Fa asztalon, fa széken.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 51 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. március 18.a párjával járt itt
Egy régebbi, kedvező tapasztalat alapján újra felkerestük a Vásárcsarnok emeleti éttermét. Nem kellett volna! Már az is gyanús lehetett volna, hogy míg korábban itt alig lehetett helyet kapni, most, jó ha félig volt. Délidőben! Aztán, balszerencsénkre, az élő cigányzene is csak akkor szólalt meg, amikor már leültünk, fizettünk (előre, mivel önkiszolgáló jellegű).
Kiváló 2014. március 12.a párjával járt itt
Többször jártunk már itt a férjemmel. Például szilveszert előtt is. Erre a piacra szoktunk járni szilveszterre hurkát és egyéb foóinomságot vásárolni a Zádor hentesnél. Most is itt vásároltunk és utánna felmentünk enni egy jót, már nem elősször. Nagy a választék és nagyon izletes változatos kedvező árak mellett.