Fióka Budapest

Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Eger Park

Fióka Budapest vélemények

Kiváló 2020. október 18.egyedül járt itt
A Fióka továbbra is színvonalas egysége a magyar gasztropalettának, bár a kiszolgáláson lehetne javítani. Pincérem nem hoz borlapot, miközben ez alapvetően egy borbár, amikor mondom a két A4es lapot szemlélve, hogy a lényeg lemaradt (egyiken ételek, másikon italok, de borok nélkül), akkor azt feleli, hogy nem értem.
Fióka Budapest - BelsőFióka Budapest - Étel/ital
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 112 városban járt márFelfedező - 77 helyen első értékelőNépszerű író - 67 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1043 feltöltött kép
2019. szeptember 19.a párjával járt itt
Már régóta nézegettük ezt a szép kis parkban kialakított éttermet. A belső rész is igényesen kialakított, de a kerti része különleges. A parkban még hintaágyra kiülve is lehet fogyasztani, sőt a játszótérre is
kivihető a megrendelt étel, ital. Ez a különlegesség viszont az étel árakban benne van.
Fióka Budapest - Étel/italFióka Budapest - EgyébFióka Budapest - EgyébFióka Budapest - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 130 feltöltött kép
Kiváló 2019. augusztus 3.a párjával járt itt
Telefonon foglaltunk asztalt szombat 12-re. Az étterem még ekkor gyéren látogatott volt. A pincér nagyon kedvesen fogadott és segített az asztal válogatásnál. Húgom és unkái voltak itt egy hete, ők ajánlottál ezt a helyet. A János Kórházzal szemben lévő épület ismerős volt, mert valamikor posta működött a piros téglás épületben.
Fióka Budapest - Külső képFióka Budapest - EgyébFióka Budapest - Étel/italFióka Budapest - Étel/italFióka Budapest - Egyéb
2071
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 680 városban járt márFelfedező - 2228 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42606 feltöltött kép
2019. március 25.egyedül járt itt
Párszor már elmentem előtte, mivel most viszonylag gyakran járok kezelésre a János Kórházba, de ma éppen kapóra jött, éhes is voltam, és már untam is a kórházi büfét. Az időjárás éppen határeset, ezért tanácstalanul tipródtam, hogy a kerthelyiségbe vagy a belső térbe üljek le.
Fióka Budapest - EgyébFióka Budapest - Étel/italFióka Budapest - Étel/italFióka Budapest - Étel/italFióka Budapest - Étel/italFióka Budapest - BelsőFióka Budapest - Külső képFióka Budapest - EgyébFióka Budapest - Egyéb
2017. április 30.egyedül járt itt
A Városmajorban, a Földalatti végállomása és a János Kórház közelében lévő igényes bisztró. Kellemes, modern, igényes berendezés, magyar klasszikus ételek, nemzetközi fogások - ahogy ígérik, egy kis csavarral. Középkategóriás árak. Ebédmenüt nem kínálnak.
Fióka Budapest - BelsőFióka Budapest - BelsőFióka Budapest - BelsőFióka Budapest - BelsőFióka Budapest - BelsőFióka Budapest - Étel/italFióka Budapest - Étel/italFióka Budapest - Étel/italFióka Budapest - Étel/italFióka Budapest - MosdóFióka Budapest - EgyébFióka Budapest - Étlap/itallapFióka Budapest - Étlap/itallapFióka Budapest - Külső képFióka Budapest - Külső képFióka Budapest - EgyébFióka Budapest - EgyébFióka Budapest - Étlap/itallapFióka Budapest - Külső képFióka Budapest - EgyébFióka Budapest - Külső képFióka Budapest - Külső kép
Átlagos 2016. július 21. járt itt
Már számos alkalommal voltunk itt, mindig, minden remek volt eddig. Most az elmúlt vasárnap feleségem és 86 éves anyósom voltak ketten. Az ételek kiválasztása után anyósom jelezte, hogy a kiválasztott pisztránghoz nem kér cukkinit, burgonyát kér. Megérkezett az első fogás, a húsleves egy akkora adag volt, hogy feleségem és anyósom kérték a levest 2 tányérra szétosztani.
Kiváló 2016. február 19.családjával járt itt
Esküvői vacsorán voltunk ott, és nagyon jól éreztük magunkat. Igen finomak, ízletesek voltak az ételek, pont megfelelők az adagok, igen barátságos a kiszolgálás.
Nagyon kellemes volt, hogy az ételek kellő és megfelelő időben követték egymást. Az italokkal nem voltak tolakodóak - nem nagyon alkoholizált a család :)
Ahogy Ferenc József mondta anno: mindennel meg vagyunk elégedve !
Fióka Budapest - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2015. július 19.barátokkal járt itt
Gyakorlatilag azt fogalmazzák meg, amerre a gasztronómia halad, viszont néhány ponton még finomítani kellene. . . A belső tér kicsi, de nagyon barátságos. Elsőre is látszik, hogy gondosan összeválogatott borokból lehet választani. A személyzet már annyira nem ismerője a borkultúrának, ami szerintem hiányosság, de kedvesek, jófejek.
Kiváló 2014. október 4.a párjával járt itt
Nagyon édes, romantikus hely a Városmajorban! Mindenkinek ajánlom teljes szívemből. Nekem nagyon tetszett. Mi a teraszon ültünk, ami egy szép, hangulatos parkban van. Isteni volt a mandulás sült pisztráng, értenek a borokhoz (nagy a választék is), és a kiszolgálás nagyon kedves volt.
Fióka Budapest - Étel/italFióka Budapest - Külső képFióka Budapest - BelsőFióka Budapest - EgyébFióka Budapest - BelsőFióka Budapest - Étel/ital
Fióka Budapest a térképen
1122 BudapestVárosmajor u. 75.
06 1 426 55 55
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • kedves kiszolgálás