Fragola - Csévi utca Budapest

Kedvezményes ajánlat
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Fragola - Csévi utca Budapest vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 65 városban járt márFelfedező - 86 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2728 feltöltött kép
2023. október 24. járt itt
Sütire éheztünk, így betértünk ebbe a mentes cukrászdába. Süti csak 2 fajta volt 1-1 szelet, borsos áron. Rendeltünk limonádét és kávét is. A kávé tányérkája és a kanál is használt volt , kértünk másikat, de az sem volt bizalomgerjesztő. Kb. fél órát töltöttünk ott, de a 3 pincér nem tudta elpakolni a szomszéd asztalokról a használt poharakat.
Fragola - Csévi utca Budapest - EgyébFragola - Csévi utca Budapest - EgyébFragola - Csévi utca Budapest - EgyébFragola - Csévi utca Budapest - EgyébFragola - Csévi utca Budapest - EgyébFragola - Csévi utca Budapest - EgyébFragola - Csévi utca Budapest - EgyébFragola - Csévi utca Budapest - EgyébFragola - Csévi utca Budapest - EgyébFragola - Csévi utca Budapest - EgyébFragola - Csévi utca Budapest - EgyébFragola - Csévi utca Budapest - Egyéb
2082
2023. május 19.egyedül járt itt
Szoktak ilyenkor fagylaltot enni az emberek? Hideg van, szemerkél néha az eső, csupa árnyék a világ. gondolkodtam tegnap, Bartók Béla háza felől jövet. Szoktak hát, én most szokni fogok. Így lett ebből Fragola a Pasaréten. Bent alig voltak az üzletben, nincs sor, nagyon helyes, kedves lány van a pultban, mondom, hogy itt ülök le, helyben, és legalább három gombócot képzelek.
Fragola - Csévi utca Budapest - Étel/italFragola - Csévi utca Budapest - MosdóFragola - Csévi utca Budapest - MosdóFragola - Csévi utca Budapest - BelsőFragola - Csévi utca Budapest - Külső kép
Kiváló 2017. augusztus 5.egyedül járt itt
Az idei év új íze a Fragolánál a kurkumás kesudió, amit már keresgélek egy ideje a város Fragola fagyizóiban, de eddig nem sikerült megkóstolni. A Pasaréti tér felett lévő fagyizójukban végre erre is sor került. Egyértelműen ez a kedvenc Fragola fagyizóm, ami a kesudió mellett a fiatal alkalmazott hölgynek köszönhető.
Fragola - Csévi utca Budapest - Étel/italFragola - Csévi utca Budapest - BelsőFragola - Csévi utca Budapest - Étel/italFragola - Csévi utca Budapest - Étel/italFragola - Csévi utca Budapest - Étel/italFragola - Csévi utca Budapest - BelsőFragola - Csévi utca Budapest - BelsőFragola - Csévi utca Budapest - Étel/italFragola - Csévi utca Budapest - BelsőFragola - Csévi utca Budapest - EgyébFragola - Csévi utca Budapest - BelsőFragola - Csévi utca Budapest - Külső kép
Átlagos 2015. május 24.a párjával járt itt
Különlegesnek tűnő, átlagos fagyik.
Egy "gombóc" (kanállal mérik) állítólag 5 deka, ára 280.- Pisztáciás, mogyorós átlagon aluli, keserű-csoki túl édes, gajava finom, picit vizes.Kint az utcán két pici asztalnál lehet leülni, bent 3 kényelmesebb asztal. Üzletvezető (?)kedvesen üdvözöl.