Fragola - Ráday utca Budapest

Hotel Nagyerdő Debrecen
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz

Fragola - Ráday utca Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 701 városban járt márFelfedező - 2269 helyen első értékelőNépszerű író - 319 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43842 feltöltött kép
2023. augusztus 16.a párjával járt itt
Visszatért a nyár - rövid időre tűnt csak el - megint felértékelődött a fagyi. A Kálvin térnél jártunk, emberek jönnek onnan, kezükben nyalnivaló, honnan jönnek? Hát a Rádayból. Menjünk, Ma többen külföldinek néztek több helyen is, le akartak ültetni az első két étterembe, de nem hagytam magam eltéríteni, mentünk a fagylalt forrásához.
Fragola - Ráday utca Budapest - Étel/italFragola - Ráday utca Budapest - BelsőFragola - Ráday utca Budapest - EgyébFragola - Ráday utca Budapest - EgyébFragola - Ráday utca Budapest - Étel/italFragola - Ráday utca Budapest - BelsőFragola - Ráday utca Budapest - Külső kép
2018. augusztus 27.egyedül járt itt
A napokban örömmel konstatáltam, hogy a Ráday utca elején is nyílt egy Fragola. A Károly körútiba mindig benézek, ha arra járok, és mindig találok valami különleges újdonságot. Itt, a Rádayban sem ért csalódás, ezúttal kurkumás kesudiót ettem. Nem spóroltak a fűszerrel, a kurkuma színe és íze is érvényesült, és finoman ropogtak benne a diódarabkák.
Fragola - Ráday utca Budapest - Külső képFragola - Ráday utca Budapest - Külső képFragola - Ráday utca Budapest - Egyéb
2016. szeptember 13.a párjával járt itt
Egy Ráday utcai vacsora után a fagyizó előtt sétáltunk el, és megkívántuk a fagylaltot. Nagy örömünkre többféle cukormentes fagyi is kapható, a minőség az élvonalhoz igazodik. A gombócok mérete is elfogadható , az ára kissé magas, de még éppen elfogadható.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2446 helyen első értékelőNépszerű író - 1401 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25727 feltöltött kép
Kiváló 2016. augusztus 15.családjával járt itt
A Ráday utcai Fragola-ba múlt hó végén néztünk be, vettem magamnak egy málnafagylaltot, ami nem volt rossz ízre, sőt, kifejezetten jó volt, állagra lehetett volna javítani rajta. Sokkal selymesebb és homogénebb volt viszont a társamnak vásárolt ízre is kiváló cukormentes mangó.
Fragola - Ráday utca Budapest - Külső képFragola - Ráday utca Budapest - Étel/italFragola - Ráday utca Budapest - Belső
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2498 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
Átlagos 2016. május 18.egyedül járt itt
Újra beköszöntött a fagylalt szezon, végre eljöttek a napsütéses napok. A Ráday utcában is található egy egység a Fragola láncból. A berendezés rideg, barátságtalan, minimalista. Az egyetlen berendezési tárgy egy moziból kiszuperált széksor. Nem valami fantáziadús. Egy adag (nem gombóc, hanem "kenés") fagyi 280 Ft-ba kerül, a cukormentes ízek 300 Ft-ba.
Fragola - Ráday utca Budapest - BelsőFragola - Ráday utca Budapest - EgyébFragola - Ráday utca Budapest - BelsőFragola - Ráday utca Budapest - BelsőFragola - Ráday utca Budapest - Étel/italFragola - Ráday utca Budapest - Étel/italFragola - Ráday utca Budapest - Étel/italFragola - Ráday utca Budapest - BelsőFragola - Ráday utca Budapest - BelsőFragola - Ráday utca Budapest - Étel/italFragola - Ráday utca Budapest - BelsőFragola - Ráday utca Budapest - Étel/italFragola - Ráday utca Budapest - BelsőFragola - Ráday utca Budapest - Külső kép