Fuji Japán Étterem Budapest

Fuji Japán Étterem Budapest
Fuji Japán Étterem BudapestFuji Japán Étterem Budapest
Fuji Japán Étterem BudapestFuji Japán Étterem Budapest

Fuji Japán Étterem Budapest bemutatkozása

Fuji, a hegy magasságával az élen,megújulva megszépülve újra a régi lendületben,már terasszal is !
A gombamód szaporodó távol-keleti sushi bárok, éttermek, tengerében, mind minőségben, egyedi helyszín mivoltában,választékban és szolgáltatásokban, egy hegy magasságával emelkedik ki a Japán étkezési kultúra immár 21 évvel ezelőtt hazánkba akkreditált „nagykövete” a Fuji Japán étterem.

Tisza Balneum Hotel Tiszafüred - Napi ár félpanziós ellátással
Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Fuji Japán Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2019. június 17.a párjával járt itt
Nem először csapunk le a Fuji Étterem akciójára, amikor a japán konyha kevésbé ismert oldalát is bemutatja, és változatos ételsort állít össze. Akciósan sem olcsó mulatság, de időnként megengedjük magunknak. Ürügy mindig akad, most az Apák Napját ünnepeltük.
Fuji Japán Étterem Budapest - Külső képFuji Japán Étterem Budapest - BelsőFuji Japán Étterem Budapest - BelsőFuji Japán Étterem Budapest - Étel/italFuji Japán Étterem Budapest - Étel/italFuji Japán Étterem Budapest - Étel/italFuji Japán Étterem Budapest - Étel/italFuji Japán Étterem Budapest - Étel/italFuji Japán Étterem Budapest - Étel/ital
Kiváló 2019. március 4.barátokkal járt itt
2019. Február 26. Ezúttal a Barátnőm születésnapját ünnepeltük meg itt. A gasztronómiai élvezetet a "15 ételből álló, kétszemélyes japán ételválogatás hajóra tálalva" nyújtotta. Ízlésen tálalt, bőséges, finom ételek. Az ünnepi hangulatot emelte a külön szoba varázsa, amely ebben az étteremben nagyobb társaság részére is biztosított.
Fuji Japán Étterem Budapest - BelsőFuji Japán Étterem Budapest - Étel/italFuji Japán Étterem Budapest - Étel/italFuji Japán Étterem Budapest - Étel/italFuji Japán Étterem Budapest - Étel/italFuji Japán Étterem Budapest - BelsőFuji Japán Étterem Budapest - Belső
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2015. február 10.a párjával járt itt
Az egyik legjobb japán étterem Budapesten. Az elhelyezkedése mondjuk nem a legjobb, nem lehet csak úgy beugrani, eléggé kiesik. A kiszolgálás figyelmes, bár nekem kissé lassú és finomkodó, de mindenki nagyon kedves. Az ételek finomak, főleg a nyers halas dolgok, ilyesmit kétszer is meggondolja az ember, hogy hol merjen megenni, de itt nyugodt szívvel falom be. :)
Kiváló 2015. január 15.barátokkal járt itt
Több alkalommal jártam már az étteremben, ezért öszefoglalóan irom véleményem róla. Az első alkalommal egy ismerősöm vitt el engem az étterembe akciós étterem hét keretében. Elvarázsolt az első benyomásra. Végtelenül kedves éttremvezető, pincérek, kiszolgáló személyzet.
2014. augusztus 10.a párjával járt itt
Bónuszos ajánlattal - a normál árakhoz képest - nagyon kedvező áron tudtunk enni egy komplett menüt, ami frappáns ízelítőt nyújtott a japán konyha gazdagságából. Az étterem egy saroképületben található a Zöldlomb utca sarkán, de a hivatalos címe Csatárka utca, emiatt egy kicsit keveregtünk a parkolással, de végül sikerült a bejárat előtt megállni, itt (még) ingyenes a parkolás.
Fuji Japán Étterem Budapest - Külső képFuji Japán Étterem Budapest - Étel/italFuji Japán Étterem Budapest - Étel/italFuji Japán Étterem Budapest - Étel/italFuji Japán Étterem Budapest - Étel/italFuji Japán Étterem Budapest - BelsőFuji Japán Étterem Budapest - BelsőFuji Japán Étterem Budapest - Étel/italFuji Japán Étterem Budapest - Étel/italFuji Japán Étterem Budapest - MosdóFuji Japán Étterem Budapest - EgyébFuji Japán Étterem Budapest - BelsőFuji Japán Étterem Budapest - Külső képFuji Japán Étterem Budapest - Külső képFuji Japán Étterem Budapest - BelsőFuji Japán Étterem Budapest - BelsőFuji Japán Étterem Budapest - BelsőFuji Japán Étterem Budapest - BelsőFuji Japán Étterem Budapest - BelsőFuji Japán Étterem Budapest - BelsőFuji Japán Étterem Budapest - BelsőFuji Japán Étterem Budapest - Mosdó
Fuji Japán Étterem Budapest a térképen
1025 BudapestCsatárka u. 54.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
japán