Gastland Bistro - Oktogon Budapest

Ez a hely megszűnt!
3,8
étterem, kávézó - kávéház, önkiszolgáló, bisztró
Gastland Bistro - Oktogon Budapest

2024.12.30-ig
Barrico Thermal Hotel Demjén

Gastland Bistro - Oktogon Budapest vélemények

2014. június 9.barátokkal járt itt
Nagyon modern és hangulatos hely. Inkább családi vagy baráti összejövetelekre ajánlom mint romantikus vacsorához. Bár kissé hiányoltam a rántott húst, mégis nagyon tetszett és minden finom volt. A grilles részt nem próbáltuk ki, merthogy ott előttem sütik meg az általam kiválasztott húst, legközelebb biztosan kipróbálom.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat
2014. április 16.a párjával járt itt
Vasárnap ebédre tértünk be a zsúfolásig telt étterembe. Hamarosan a pincér egy üres asztalhoz vezetett bennünket és felvette az italrendelést. A svédasztal kínálata bőséges és folyamatosan töltötték fel frissen készült ételekkel. Levesek, főzelékek, készételek, frissen sültek, savanyúságok garmada.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 24 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2014. április 9.barátokkal járt itt
Senkinek nem ajánlom ezt az éttermet, aki valami különlegesre vágyik, vagy akit zavar, ha a kiszolgálás nem profi. Ár/érték arányban azonban - all you can eat éttermek között legalábbis - nem lehet ma Budapesten kedvezőbbet találni. Az ételekkel nem árt kísérletezni, mielőtt sokat szednénk a tányérunkra: nekem nem minden ízlett, viszont nagy a választék és mindenki fog találni a kedvére valót.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 155 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. március 26.gyerekekkel járt itt
Újra adtunk egy esélyt a helynek a tavaly novemberi alkalom után. Ismét hatan három generáció ült asztalhoz. A kiszolgálás újfent teljesen rendben volt, bár talán egy-egy mosoly néha a pincérek részéről beleférne. Érdekes módon, ugyanaz a három féle leves volt mint ősszel, és szinte a főételek sem tértek el.
2014. március 18.a párjával járt itt
Véletlenül tértünk be kettesben a bisztróba március 15-én ebédre. Óriási tömeg volt, mégis pár perces várakozás után már helyet is foglalhattunk, miután a kiszolgáló hölgy letakarította az asztalt. Az italos pincér kedvesen tájékoztatott a helyről (2 órát maradhatsz, korlátlanul ehetsz, utólag fizetsz, az árban nincs benne az ital stb.
2014. február 19.a párjával járt itt
Ajánlás alapján mentünk ide először. Bár voltak fenntartásaim, kellemesen csalódtam. Korábban igen rossz tapasztalataim voltak a budapesti svédasztalos étkezésekkel, de ez a hely bőven hozza a méregdrága "nagy előd" (a T. grill) színvonalát, töredék áron. Itt sem főznek igazán finoman, de ha valakinek nincsenek különleges igényei, jókat ehet a pénzéért.
Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 50 hasznos szavazat
2013. augusztus 6.a párjával járt itt
Ha olcsón jót szeretnél svédasztalos ebédelni-vacsorázni! Az Oktogon svédasztalos bisztróban kellemesen csalódtunk. Először amikor megnyitott akkor jártunk ott, hát nagyon nem voltunk vele megelégedve, 20 percet álltunk sorba a helyért, holott időpontra volt lefoglalva az asztalunk, csak a nagy kavarban ők sem tudták hová ültessenek.
Kiváló 2019. március 28.a párjával járt itt
A közelmúltban többször is volt szerencsénk itt ebédelni illetve vacsorázni . Nagy tömegben is kultúrált étkezést biztosít. Bőséges a választék . Levesek , főzelékek , főételek , desszertek. A pácolt csirkehúsokat frissen sütik kérésre .Vacsoraidőben kicsit nyugisabb , bátran ajánlom mindenkinek!
Kiváló 2018. március 28.a párjával járt itt
A hely nagyon kellemes csalódás volt bár rengetegen járnak oda valahogy mégis eloszlik a galéria miatt és nem zavaró. A mintegy két óra alatt mindenki válogathat kedvére a bőséges kínálatból. Nekem eddig minden ízlett amit kóstoltam. Persze a minőség biztosan változó,de a nagy forgalom miatt gyorsan cserélődnek az ételek.
Kiváló 2016. december 8. járt itt
Budapest! Rohanó város, mégis megállt az idő, mikor Itt Jártam! Elfelejtettem a külvilágot! Megszűnt az létezni mert egy modern létet kaptam minden velejárójával! ÉLMÉNYT! Amit nehéz Budapest nagy forgatagában átélni, inkább csak hallani lehet! Minden elismerésem a csapaté! Placctól a back-ig! Ott vagytok! Megyünk még hozzátok! Csak így tovább!