Gastland Bistro - Oktogon Budapest

Ez a hely megszűnt!
3,8
étterem, kávézó - kávéház, önkiszolgáló, bisztró
Gastland Bistro - Oktogon Budapest
Gastland Bistro - Oktogon BudapestGastland Bistro - Oktogon Budapest
Gastland Bistro - Oktogon BudapestGastland Bistro - Oktogon Budapest

Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Gastland Bistro - Oktogon Budapest vélemények

2017. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Fiammal ebédeltünk itt. Ismertük a helyet,mert már jártunk itt máskor is,és amikor még a Szél Kálmán téren is volt ilyen étterem ott is voltunk többször. A csirkeragu és gulyásleves finom volt,és sűrű. A rántott csirkeszárny petrezselymes krumpli és a zöldséges rizs is finom volt. A grillhús fűszeres burgonya és a milánói is finom volt.
2017. május 9.családjával járt itt
Majális napján tértük be ide rokonokkal enni mert korábban ettünk itt és akkor nagyon izlettek az ételek. Visszatértünk. Természetesen extrém forgalom várt minket de végül sikerült bejutnunk. Nem haboztunk. Hoztunk egy csomo ételt és süteményt. Finom volt. A kiszolgálás kedves bár sajnos sietnünk kellett mert zártkörüztek.
2016. december 8.barátokkal járt itt
Kifejezetten jó tapasztalat volt ezúttal a hely. Korábban már jártunk itt a családdal, de akkor hagyott némi kívánnivalót maga után a hely. Most újra esélyt adtunk a helynek és nem csalódtunk. A választék széles és az ételek többsége (legalábbis amelyeket mi kóstoltunk) finomak voltak.
2016. november 29.gyerekekkel járt itt
Ennyi pénzért, ekkora választékot, mennyiséget sehol nem lehet kapni. Az ételek finomak, széles választék. A pincérek lehetnének kedvesebbek, kicsi jobban odafigyelhetnének az asztalok tisztaságára.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 120 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 3010 feltöltött kép
2016. július 25.a párjával járt itt
Hosszú hétköznapi nap után,véletlenszerűen tértünk be a párommal kajálni,még nem jártunk itt igy épp ideje ezt a helyet is kipróbálni. Nagyon csalogató,olcsó árak,hét elejétől ,hétvégére minimálisat emelkedő drb ár. jelenleg a kártyás terminál nem üzemel,sajnos.
2016. február 9.családjával járt itt
Egy szombati program után jártunk ott családommal, és bár nagyon sokan voltak, sikerült egy 3 fős asztalt találni a kedves pincérnek. Sokféle étel van, az embernek sokszor már csak a szeme kívánja, de annyira gusztusosan vannak tálalva, hogy mindig megvan az a "még ezt megkóstolom" érzés.
2015. december 19.barátokkal járt itt
Péntek esti színház után tértünk be baráti társasággal. Nagyon sokan voltak, de sikerült asztalt találnunk. A választék igen bőséges volt, és az ár meglepően alacsony hozzá képest. Háromféle leves, vagy hatféle főzelék, többféle köret és húsétel, külön bepácolt húsok, amit előttünk készítenek frissen el, savanyúságok, és egy meleg desszert.
2015. április 6.a párjával járt itt
Már többed alkalommal jártam e helyen. Igazán választékos a felhozataluk. Jó , hogy főzelékek között is lehet válogatni.
Ami kissé talán hátrány sokáig marad az asztalon a már elfogyasztott ételek után a tányér. Egyetlen kifogás a desszert. Vagy nemis kellene hogy legyen, vagy ha már van ne bébi adag legyen és a változatosságra is jó lenne oda figyelni.
2015. március 6.a párjával járt itt
Kétszer voltam ezen a helyen, első alkalommal hétvégén, akkor 1390 Ft a korlátlan étel fogyasztás, nem foglaltunk asztalt, sokan voltak, de szinte várakozás nélkül kaptunk asztalt.
Gastland Bistro - Oktogon Budapest - Étel/ital
2014. augusztus 14.barátokkal járt itt
Barátokkal voltunk, megkóstoltunk szinte mindent. Az ételekkel nem volt gond, finomak voltak, ilyen áron tökéletes. Tömeg az persze volt, a pincérek is el voltak havazva, belefér. Az egyetlen igazi negatívum a desszert volt. . . A mű-tejszínhab ugyanis vagy sós, vagy romlott volt - a kóstolás után inkább nem próbálkoztunk tovább, hogy megfejtsük a probléma valódi okát. . .