Gelateria Vittorio Budapest

Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Kumánia Kisújszállás

Gelateria Vittorio Budapest vélemények

Kiváló 2023. május 20.gyerekekkel járt itt
Kitűnő, igazi olasz fagyizó, amelyet egy olasz úriember, Vittorio üzemeltet. Nincs nagy média-hírverés, fizetett hirdetések, influenszer-hájp a hely körül, de a helyiek körében az egyik legnépszerűbb fagyizóvá nőtte ki magát az évek során. Valószínűleg én sem ismerném a helyet, ha történetesen nem itt laknék a közelben, a szomszéd utcában.
Gelateria Vittorio Budapest - Étel/italGelateria Vittorio Budapest - Étel/italGelateria Vittorio Budapest - BelsőGelateria Vittorio Budapest - Étel/italGelateria Vittorio Budapest - Étel/italGelateria Vittorio Budapest - BelsőGelateria Vittorio Budapest - Étel/italGelateria Vittorio Budapest - Étel/italGelateria Vittorio Budapest - Étel/italGelateria Vittorio Budapest - EgyébGelateria Vittorio Budapest - EgyébGelateria Vittorio Budapest - EgyébGelateria Vittorio Budapest - EgyébGelateria Vittorio Budapest - EgyébGelateria Vittorio Budapest - EgyébGelateria Vittorio Budapest - EgyébGelateria Vittorio Budapest - EgyébGelateria Vittorio Budapest - EgyébGelateria Vittorio Budapest - EgyébGelateria Vittorio Budapest - EgyébGelateria Vittorio Budapest - Külső képGelateria Vittorio Budapest - Külső képGelateria Vittorio Budapest - Külső képGelateria Vittorio Budapest - Étel/italGelateria Vittorio Budapest - Étel/italGelateria Vittorio Budapest - Külső képGelateria Vittorio Budapest - Étel/italGelateria Vittorio Budapest - Étel/italGelateria Vittorio Budapest - Étel/italGelateria Vittorio Budapest - Étel/italGelateria Vittorio Budapest - Étel/italGelateria Vittorio Budapest - Étel/italGelateria Vittorio Budapest - Étel/italGelateria Vittorio Budapest - Külső képGelateria Vittorio Budapest - BelsőGelateria Vittorio Budapest - Külső képGelateria Vittorio Budapest - Külső képGelateria Vittorio Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. május 21.egyedül járt itt
Egy fogászati kezelést követően jutalmaztam meg magam itt egy fagylattal. Nem bántam meg igazi jutalom volt. A csoki több változata közül választottam egyet és hozzá epret kértem. Mintha igazi eperbe haraptam volna, fantasztikus volt az íze és akkor még nem is beszéltem arról, ahogy kinézett. Itt nincs gombócozás lapáttal keni az olasz úriember a tölcsérre.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
2020. február 13.egyedül járt itt
Picurka kis fagyizó a Nyugati közelében. Kellemes hangulatot nyújt a csempe, a két falatnyi szék meleg sárga színe. Bár csábító volt a fagylaltkínálat, átfagyva nem vágytam rá, majd nyáron. Inkább egy forró kávét és két süteményt választottam. Profiterolból négyféle is volt, pisztáciásat és mogyorósat kértem, finom volt, csak a tésztája kissé megpuhult.
Gelateria Vittorio Budapest - Étel/ital
Kiváló 2018. november 18.egyedül járt itt
Lakásunk közelében fura módon az idei nyár végén, augusztus utolsó napján nyitott meg ez a vérbeli olasz fagyizó, amelynek tulajdonosa egy középkorú olasz férfiember, Vittorio. Úgy tűnik, ő valahogy ráérzett erre az idei, igencsak hosszúra nyúlt vénasszonyok nyarára, hiszen én még ezen a héten, novemberben is vettem nála fagyit, és jólesően nyaltam el az utcán sétálva a kellemes enyhe időben.