Gombás Étterem Budapest

Kedvezményes ajánlat
Fagus Hotel Sopron

Gombás Étterem Budapest vélemények

Gyenge 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Visszatérő vendégek voltunk sok évig. A személyzet kedves, előzékeny.A gyermekekre odafigyelnek, kifestőt, ceruzákat hoztak. Ám az ételek minősége romlott. Mikor utoljára voltunk április végén, az ételek nagyon el voltak sózva, a hús mócsingos volt, az ételadagok pedig nagyon kicsik voltak..
Kiváló 2014. május 11.családjával járt itt
Aki ezt az éttermet választja kellemes környezetben költhet itt el egy nagyon kellemes ebédet. Különleges ételválasztékból nehéz választani, az ízek fenomenálisak és különlegesek. A személyzet nagyon figyel a vendégekre. Nem csoda hát, ha többször is meglátogatjuk e helyet, ha családunkkal egy kellemes ebédet vagy estét szeretnénk eltölteni, finom ételek és jó italok kíséretében.
Kiváló 2014. február 21.családjával járt itt
Eljegyzési családi összejövetelt szerveztünk az étterembe. Gombás Andris nagyon kedves és segítőkész volt. Rengeteg szabad teret kaptunk az ötletein megvalósításához, csak a projektor és vászonról kellett nekünk gondoskodni. Még a végösszeg kikalkulására is valós számlázási példával mutatták, mi fér bele a keretbe - ilyennel máshol nem találkoztam!
Kiváló 2013. november 21.családjával járt itt
Nagyon finomak voltak az ételek,friss volt minden és jó meleg,ízletes. Figyelmesek voltak a pincérek,szép és tágas volt az étterem,segítőkészek voltak! Mindig figyelemmel kísérték minden mozdulatunkat ha esetleg szükségünk lett volna még valamire. Nekem nagyon tetszett! ! Azóta is emlegetem és szeretnék még visszatérni hozzájuk! Természetesen másoknak is szívből ajánlom! ! :)
Átlagos 2013. április 15.gyerekekkel járt itt
Vasárnapi nagy családi összejövetelen voltunk itt. Egy különteremben kaptunk helyet, a pincérek nagyon figyelmesek voltak és az ételeket is gyorsan megkaptuk, minden finom volt, és elég nagy adagok is voltak. A gyerekek ugyan kicsit nyűgösek voltak, de szerencsére a teraszon, illetve a mellette elterülő nagy zöld területen és a kis játszótéren kimozoghatták magukat.