Grill Mánia Budapest
1111 Budapest, Bartók Béla út 6.

Grill Mánia Budapest a térképen

Grill Mánia Budapest vélemények

Balatonberény

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 4. - 3 látogató hasznosnak vélte
3 éve jártunk először az étteremben, rögtön megnyerte tetszésünket. Azóta többször megfordultunk itt, több ételt is kipróbáltunk, grillezett tengeri halat is ettem, ami már nincs az étlapon. Valamennyi esetben kiválóra sikerültek az ételek, nagyon finomak voltak. Kedvencünk továbbra is a két személyes grill tál, hatalmas adag, két éhes ember jóllakik vele.
Budaörs
Ábrahámhegy

2018. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. március 1.
Először voltam itt, de nem utoljára. A legtöbb étteremmel így van ez, ezt mondja az ember. De ide tényleg vissza kell jönni, mert mást is meg kell kóstolni, ez nem is kérdés. A hely stílusa jó, az étlapösszeállítás ugyancsak, az ízek, a barátságosság, harmónia, minden a helyén van. Ma csak óvatosan bepróbálkoztam egy bolgár kebapcse erejéig, a legközelebb messzebbre megyek.
Kôszeg
Gyöngyös
Mátrafüred
Nagykovácsi

2017. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Gellért Fürdő után kellőképpen kiéhezve a közeli Grill Mániába mentem vacsorázni. Reménykedtem, hogy legyen még szabad asztal, de szerencsére bent sikerült még az egyetlen szabad asztalt elcsípni. Hétköznap este is teltház van, és még telefonos rendeléseket is teljesítettek. Benn 3 db 8 személyes bárasztal, a kinti teraszon kb. 8 normál asztaluk van.

2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy óriási eső felhő kergetett be bennünket egy szabadtéri program kicsit kesernyés és csalódott emléke után. Az utcaképen csak a szokásosnál nagyobb plakát volt a csábító. Éppen pont addig, amíg közelebb nem kerültünk. Meglepetésünkre kedves pincérek invitáltak határozottan, a teltház ellenére is egy, az emeleten kialakított hangulatos, szinte már otthonias kényelmet sugalló helyre.

Mobilról küldte. | 2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az utcáról tekintve nagyon nagy meglepetés volt végülis az ami bent várt. Nem az étterem kinézetére gondolok, hanem az ott felszolgált ételek látványára! Nagyon ízlésesen tálalnak és nagyon ízletes minden! Mi egyből egy két személyes vegyes tálat kértünk, így minden grill husit megkóstolhattunk. A kiszolgálás kicsit döcögősen ment, de abban sem találok olyan nagy kivetni valaót!
Balatonberény

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 25. - 3 látogató hasznosnak vélte
Itt a honlapot olvasva jött az ötlet, hogy kipróbáljuk ezt az éttermet, miután nagyon szeretjük a grillezett ételeket és a balkán konyhát. ( a tulajdonos bolgár ) Hétköznap este felé kicsit üres volt az étterem, de így legalább gyorsan kaptuk meg az ételt annak ellenére, hogy frissen voltak grillezve. Példás tisztaság fogadott minket, a pincér udvarias, de kissé gyakorlatlan volt.
Tapolca
Battonya
Létavértes

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Grillmaniában egy átevett -átivott nap végén tértünk be, mint a nap utolsó helyére. A kiszolgálás kedves volt, bár a minket kiszolgáló pincér kollegája kissé elrontotta az összképet. x összegből kértünk, 10% borravalót hagyva, ő x+100 forintból hozott vissza. Töprengtünk, hogy szóljunk a 100 forintért vagy kisstílűségnek tűnik, ha jelezzük ezt az apróságot.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Hotel Castle Garden
2 nap/1 éjszaka 7.032 - 17.758,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.22. - 2021.12.28.
City Hotel Unió
3 nap/2 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ingyenes kávé és teafogyasztással, forralt borral, korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.01. - 2020.12.27.
Attila Hotel & Restaurant
2 nap/1 éjszaka 4.462 - 6.197,- Ft/fő/éj között: önellátással
2020.10.21. - 2021.02.28.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2021.03.31.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.428 - 19.553,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2021.01.31.
Hotel Karin
2 nap/1 éjszaka 10.092 - 15.049,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2021.12.23.
Green Hotel Budapest
3 nap/2 éjszaka 7.875 - 8.325,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.22. - 2021.09.14.
Estilo Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.701,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.

Szállodák Budapesten és környékén
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
City Hotel Unió  Budapest
Libra Hotel Budapest
Őszi szünet (min. 2 éj)
Adventi ajánlat (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)

Grill Mánia BudapestX