Haveli Indiai Étterem Budapest
1063 Budapest, Szinyei Merse Pál u. 1.

Haveli Indiai Étterem Budapest a térképen

Haveli Indiai Étterem Budapest vélemények

Balatonberény

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17. - 3 látogató hasznosnak vélte
Itt a honlapon olvasott vélemények alapján jött az ötlet az étterem kipróbálására, miután szeretjük az indiai konyhát. Az elmúlt egy hónap során két másik indiai étteremben is megfordultunk, így friss összehasonlítási élményünk volt. Az étterem megjelenése a 80-as 90-es éveket idézi, különösen a mellékhelyiségen látszik az idő vasfoga.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igazi autentikus indiai hangulatban éreztük magunkat. Ehhez igazodó remek kiszolgálással és minőségi ételekkel. A mosdók állapota is kiváló. A tisztaságra sincs panasz. A nyelvtudása is remek volt a pincéreknek. Az étterem elhelyezkedése pedig központi, így könnyen elérhető a város bármely pontjából tömegközlekedéssel vagy akár autóval is.

2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. június 22.
Szuper hangulatos hely. Nagyon autentikus és izgalmas ízvilágú ételeket ettünk és ezekhez az ételekhez nagyon illő italokat ittunk. Nagyon udvarias és figyelmes volt a kiszolgálás. Folyamatosan érezhettük, hogy a személyzet igyekszik maximálisan a vendég kedvében járni. Előszeretettel ajánlották a finomságokat, ötleteket adtak az ételek és az italok kiválasztásánál.

2018. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. május 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mióta az étterem megnyitott (2014), csakis ebben az indiai étteremben vagyok hajlandó étkezni. A szakácsok, kisegítők, mindannyian Indiából érkeztek csakis ehhez az étteremhez. Talán ennek is köszönhető, hogy ez az egyik, ha nem az egyetlen igazán indiai ízvilágú, tradicionális ételsort kínáló indiai étterem Budapesten.

Yossarian TOP étteremértékelő
2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 24.
Barátságos hangulatot árasztó hely, az indiai éttermekre jellemző nagyon széles választékkal. Az autentikus érzést fokozta, hogy minket egy indiai fiatalember szolgált ki (talán ő lehet a tulajdonos? ? ? ). Az ételek, és azok ára nagyon hasonló ahhoz, amit más budapesti indiai éttermekben tapasztalni. Ha valaki szereti az indiai ételeket, mindenképpen érdemes ezt a helyet kipróbálnia.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2016. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. február 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Haveli indiai éttermet a Gault Millau kalauz 12 ponttal jutalmazta, ami bizony igen sok, s rendesen felfokozza az ember várakozását. Rögtön fel is írtam a helyet a célpontlistámra, őszintén szólva a címre nem is figyeltem oda.
Budakeszi

2013 hasznos szavazat
52091 feltöltött fotó
2015. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 19. - 3 látogató hasznosnak vélte
A Kodály Köröndnél nyílt meg nemrég, talán tavaly ősszel ez az indiai étterem, a tulajdonosa egy indiai úr. Bizonyos szempontból Budapest elég jól el van látva indiai éttermekkel, de ha összehasonlítom más európai nagyvárosokkal (pl. London, Berlin), akkor egyáltalán nincs belőlük dömping, s ha csak az igazán jókra gondolok, akkor 1 kezemen meg tudom számolni, melyik az, ahová szívesen visszatérnék bármikor.

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kicsit eldugott helyen van a Kodály Köröndnél. Kellemes hely. A kiszolgálás udvarias, segítőkész, ha nem vagy topon az ételek terén akkor itt biztos segítségre találsz. A pincér részletesen tud nyilatkozni mindegyik ételről. A mangó lassi kellően sűrű, ízletes. A naan kenyeret sem szabad kihagyni. A főételek bőséges adagok.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 20.294,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2020.04.30.
Törökbálint
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.28. - 2020.01.01.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.380,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, fürdőbelépővel, üveg bor bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.01. - 2019.12.31.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.963 - 15.794,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2019.11.09.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 6.790,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.04.26. - 2020.01.28.
Zsámbéki Vendégház
Zsámbék
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.29. - 2020.04.26.
Hotel Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.17. - 2019.06.14.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.03.01. - 2019.12.31.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Vital Hotel Nautis Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Tóparti wellness (min. 2 éj)

Haveli Indiai Étterem BudapestX