Hisztéria Cremeria Budapest

Pihentető hétköznapok
Thermal Panzió Igal

Hisztéria Cremeria Budapest vélemények

2024. január 21. járt itt
Többször jártunk már a Hisztéria Cukrászda Andrássy úti egységében és biztosan fogunk a jövőben is, mert a sütemények, torták nemcsak szépek, mutatósak, de nagyon finomak is. A Westendben lévő cukrászdájukban lényegesen gyakrabban megfordulok, mivel az közelebb esik a lakásunkhoz, de ez sincs messze, és jó a megközelíthetősége, az Opera és az Oktogon között található.
Hisztéria Cremeria Budapest - Étel/italHisztéria Cremeria Budapest - Külső képHisztéria Cremeria Budapest - Külső képHisztéria Cremeria Budapest - BelsőHisztéria Cremeria Budapest - BelsőHisztéria Cremeria Budapest - BelsőHisztéria Cremeria Budapest - Étel/italHisztéria Cremeria Budapest - Étel/italHisztéria Cremeria Budapest - Étel/italHisztéria Cremeria Budapest - Étel/italHisztéria Cremeria Budapest - Étel/italHisztéria Cremeria Budapest - Étel/italHisztéria Cremeria Budapest - EgyébHisztéria Cremeria Budapest - Étel/italHisztéria Cremeria Budapest - Étel/italHisztéria Cremeria Budapest - Külső képHisztéria Cremeria Budapest - Külső képHisztéria Cremeria Budapest - BelsőHisztéria Cremeria Budapest - BelsőHisztéria Cremeria Budapest - Étel/italHisztéria Cremeria Budapest - Étel/italHisztéria Cremeria Budapest - Étel/italHisztéria Cremeria Budapest - Étel/italHisztéria Cremeria Budapest - Étel/italHisztéria Cremeria Budapest - Étel/italHisztéria Cremeria Budapest - Étel/italHisztéria Cremeria Budapest - Étel/italHisztéria Cremeria Budapest - Külső képHisztéria Cremeria Budapest - BelsőHisztéria Cremeria Budapest - Külső kép
2019. június 10.barátokkal járt itt
Még amikor készült, már akkor kinéztük, hogy egyszer majd ki is próbáljuk, ha átadják. Tegnap jött el az alkalom. Nagyon sokan voltak, de a kiszolgálók meglepően kedvesek és türelmesek voltak. Fizetésnél jött egy kis meglepetés, kicsit pilláztam a számla rendezésénél, belváros ide, vagy oda, de kiemelkedően drága helynek mondhahó.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márFelfedező - 114 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 167 feltöltött kép
2019. május 9.a párjával járt itt
Fagylaltot és újhullámos süteményeket lehet kapni. Sütemények gusztusosak voltak, de most fagylaltra vágytunk. A választék nagy, vannak klasszikus és levendulás-bazsalikomos trendi fagylaltok is. Az egyes tégelyek helyes fém tetővel vannak letakarva, ami jó a higiénia miatt, és kevésbé jó azért, mert az ember csak név alapján tud választani, szemrevételezés alapján nem.
2016. szeptember 11.egyedül járt itt
A Tápiószecsőről származó Hisztéria Cukrászdát már a Westendből régről ismertük, pár hónappal ezelőtt úgy döntöttek, hogy egy fokkal még tovább lépve az Andrássy úton, az Oktogon és a Liszt Ferenc tér közelében is nyitnak egy eddigieknél exkluzívabb, kifejezetten felső kategóriás cukrászdát.
Átlagos 2016. augusztus 17.barátokkal járt itt
Kíváncsian vártam az első élményt az új Hisztériában. A hely első benyomásra hangulatos, tiszta, rendezett, kellemes benyomást kelt. Speciel én a bár székeket nem szeretem, de ez az én problémám. Egy süteményt és egy jeges kávét fogyasztottunk. A sütemény nagyon finom volt, a jeges kávéval volt némi problémánk.
Kiváló 2016. augusztus 15.egyedül járt itt
A Hisztéria Cremeriában nem adnak csak 2 adag fagylaltot egyszerre, ami nekem eleve ellenszenves, nekem 50 gramm fagyi bőven elég. A pultos lány meg nekiállt érvelni, hogy jó ez a rendszer, mert a 600 ft az két íz stb stb. Nem győzött meg. Rendeltem inkább egy süteményt, ami kiváló volt.
Hisztéria Cremeria Budapest - BelsőHisztéria Cremeria Budapest - Étel/italHisztéria Cremeria Budapest - Étel/italHisztéria Cremeria Budapest - BelsőHisztéria Cremeria Budapest - Étel/italHisztéria Cremeria Budapest - EgyébHisztéria Cremeria Budapest - BelsőHisztéria Cremeria Budapest - Mosdó