Ibolya Espresso Budapest
1053 Budapest, Ferenciek tere 5.

Ibolya Espresso Budapest a térképen

Wellness csomagok Budapest városában

Ibolya Espresso Budapest vélemények

Balatonberény

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 1.
Négy éve írtam utoljára értékelést a helyről, nem voltam elragadtatva tőle. Azóta szép lassan megszerettük, bár a nem túl ízléses berendezés nem változott, de a térre kiülve ez kevéssé zavar. Kiváló csapolt meggysört lehet kapni egészen jó áron, ami arra késztetett minket, hogy egyre gyakrabban beüljünk ide, különösen nyári időszakban.
Balatonberény

2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
2014. júliusában ültünk be sörözni a presszóba, amihez engem is nosztalgikus érzések fűznek, egyetemista éveimet idézi a 80-as évekből. A Ferenciek terén ülni nagyon hangulatos, az italválaszték és árszínvonal megfelelő. A kiszolgálás meglehetősen lassú volt, a nem túl nagy méretű presszó a tér felújítása után nyílt terasz nagyszámú vendégére nem volt felkészülve.
Budakeszi

1908 hasznos szavazat
2014. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. május 14. - 4 látogató hasznosnak vélte
Az Ibolya a gondtalan fiatalság éveit, a főiskolás időszakot juttatja mindig eszembe. Kb. 25 év jártam itt először, persze azóta a dizájn sokat változott, de a hely és a név változatlanul megmaradt. A piros és sárga plexi lámpabúrák, a barna-narancs-drapp csíkos falminta és a műbör székek csúszásgátlós lábakkal nagyon jól tükrözik ezt a retró hangulatot.

Beer TOP fotófeltöltő
2013. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egyetemista korunk, de még szüleink egyetemista korának is a kult helye. Igazi retro hangulat. Jó kis terasza is van, sajnos most a belvárosi átépítések miatt nem kellemes kiülni. Egy találkozóra ültem be, mert jó a pozíció, és tartanak kézműves söröket. Az ételek inkább feledhetőek, de egy jó kis békésszentandrási gyümölcsös láger mindig jól esik, és hozzá 70-es 80-as évek dizájn.

2013. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. március 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
A régi jó Ibolya. Akkor jártam itt először, amikor vidékről felkerültem a fővárosba. Ez volt az első hely, ahova már Budapesten ismerős barátaim elvittek. Bíró Ica posztere és a '70-es, '80-as éves retró relikviái között macisört inni és húsos melegszendvicset majszolni, igazi életérzés. Belvárosi, csendes, a személyzet kedves, munkájára gondos, és mindig mosolyognak.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Petneházy Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, meglepetés csokoládéval, egy alkalommal gyertyafényes vacsorával, rózsaszirom dekorációval, fürdőköpeny használattal, parkolással
2018.03.01. - 2019.03.31.
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.27.
Jagelló Business Hotel
2019.01.16. - 2019.04.16.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 23.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.06.30.

Szállodák Budapest környékén
Tó Wellness Hotel Budapest
Patak Park Hotel Budapest
Hotel Velence Resort & Spa Budapest
A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó...
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (min. 2 éj)
Aki spa-zik, nem fázik (2 éjszaka)

Ibolya Espresso BudapestX