Ibolya Espresso Budapest
1053 Budapest, Ferenciek tere 5.

Ibolya Espresso Budapest a térképen

Ibolya Espresso Budapest vélemények

Balatonberény

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Négy éve írtam utoljára értékelést a helyről, nem voltam elragadtatva tőle. Azóta szép lassan megszerettük, bár a nem túl ízléses berendezés nem változott, de a térre kiülve ez kevéssé zavar. Kiváló csapolt meggysört lehet kapni egészen jó áron, ami arra késztetett minket, hogy egyre gyakrabban beüljünk ide, különösen nyári időszakban.
Balatonberény

2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
2014. júliusában ültünk be sörözni a presszóba, amihez engem is nosztalgikus érzések fűznek, egyetemista éveimet idézi a 80-as évekből. A Ferenciek terén ülni nagyon hangulatos, az italválaszték és árszínvonal megfelelő. A kiszolgálás meglehetősen lassú volt, a nem túl nagy méretű presszó a tér felújítása után nyílt terasz nagyszámú vendégére nem volt felkészülve.

2055 hasznos szavazat
2014. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. május 14. - 4 látogató hasznosnak vélte
Az Ibolya a gondtalan fiatalság éveit, a főiskolás időszakot juttatja mindig eszembe. Kb. 25 év jártam itt először, persze azóta a dizájn sokat változott, de a hely és a név változatlanul megmaradt. A piros és sárga plexi lámpabúrák, a barna-narancs-drapp csíkos falminta és a műbör székek csúszásgátlós lábakkal nagyon jól tükrözik ezt a retró hangulatot.

Beer TOP fotófeltöltő
2013. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egyetemista korunk, de még szüleink egyetemista korának is a kult helye. Igazi retro hangulat. Jó kis terasza is van, sajnos most a belvárosi átépítések miatt nem kellemes kiülni. Egy találkozóra ültem be, mert jó a pozíció, és tartanak kézműves söröket. Az ételek inkább feledhetőek, de egy jó kis békésszentandrási gyümölcsös láger mindig jól esik, és hozzá 70-es 80-as évek dizájn.

2013. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. március 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
A régi jó Ibolya. Akkor jártam itt először, amikor vidékről felkerültem a fővárosba. Ez volt az első hely, ahova már Budapesten ismerős barátaim elvittek. Bíró Ica posztere és a '70-es, '80-as éves retró relikviái között macisört inni és húsos melegszendvicset majszolni, igazi életérzés. Belvárosi, csendes, a személyzet kedves, munkájára gondos, és mindig mosolyognak.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 16.041 - 17.767,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2020.06.30.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 20.900 - 26.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.08.31.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 13.450 - 14.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.06.28. - 2020.01.03.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 12.249,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2020.07.31.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 7.470,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.06.25. - 2020.01.28.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

Ibolya Espresso BudapestX