János Étterem Budapest

János Étterem Budapest
1016 Budapest, Hegyalja út 23.

János Étterem Budapest a térképen

János Étterem Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Hotel Charles Étterme

étterem, szálláshely étterme
magyar, nemzetközi
diabetikus sütemények ...
Gépzene:
jazz, Jazzy
magyar, angol, francia, német, olasz, román
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Visa, EC/MC, Amex
Bitburger, Gluténmentes sôr

János Étterem Budapest - vélemények, kritkikák

János Étterem Budapest vélemények

2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. április 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az Ittjártam. hu ajánlása alapján mentünk el az étterembe. (Budapest 2. helyezés) Nem is csalódtunk! Az ételek ízletesek voltak. A Bélszíncsíkok olívás laskagombával, hagymás puliszkával egyenesen mennyei volt! De páromnak is nagyon ízlett a Vajhal steak. A tálalás csak fokozta az élményt. Fontos, hogy jól laktunk, pedig én nem vagyok kisétkű.

2014. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. április 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Férjem 60. születésnapját tartottuk a János étteremben március 29-én 20 fős vendégsereggel. Az étterem különtermében a megbeszélt időpontra minden elő volt készítve a saját készítésű meglepetés videó vetítéséhez. Az este nagyon jó hangulatban telt el,a családias légkört a külön terem maximálisan biztosította.

2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kellemes környezetben egy ízletes vacsorát költöttünk el a János étteremben. Udvarias felszolgálók, szépen tálalt, finom ételek. Az ételek gyorsan megérkeztek, igaz, hogy korán vacsoráztunk, csak pár vendég volt rajtunk kívül. Néhány étel az étlap alapján túl különlegesnek tűnt, de tudtunk a szánk íze szerinti egyszerűbb, magyaros ételeket választani.

2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ittjartam. hu jóvoltából férjemmel együtt egy nyeremény-ebédet fogyasztottunk el az étteremben. Nagyon hangulatos hely és nagyon kedves a személyzet. A kiszolgálás gyors volt és nagyon finomak az ételek: a mozzarellával, paradicsommal rakott csirkemell jó választás, csak ajánlani tudom. Az étterem belső kialakítása és berendezése is nagyon tetszett.

2012. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igazán kellemes,csendes,kultúrált étterem. Gyors,figyelmes kiszolgálás kulináris élvezetet nyújt,,de aki degeszre szeretné tömni magát annak nem ez az étterme, így hát a különlegességekre kell koncentrálni és élvezettel elfogyasztani a csodálatosan tálalt finomságokat. A desszertet egy újjabb kellemes helyen ajánlom elfogyasztani hisz ez étterem nem cukrászda, igy hát nem az az erósségük ,hanem az ételek.

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 13. - 4 látogató hasznosnak vélte
A párommal jártam a János Étteremben, ahol egy nagyon finom ebédet fogyasztottunk el. Az étterem barátságos hangulatú, tiszta, a személyzet udvarias és segítőkész. Az étlapon hagyományos és különleges ételek is megtalálhatóak, így mindenki találhat kedvére való ételt. A rendelés gyorsan elkészül, a tálalás igényes, az apró részletekre is figyelnek, így az étel nemcsak finom, hanem tetszetős is.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 31. - 7 látogató hasznosnak vélte
Egy kellemes vacsorát fogyasztottunk a János Étteremben a párommal. A személyzet figyelmes, udvarias és kedves volt, az étteremben szabadjára engedett rohangáló külföldi kisgyereket is profin kezelték. A kiszolgálás gyors volt, a tálalás remek. Az ételek rendkívül ízletesek voltak. A hely kellemes hangulatú, ízlésesen berendezett.

2013. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. július 16. - 6 látogató hasznosnak vélte
Nem hiszik el, de nyertem! Ez eddig nem volt rám jellemző, de most az Ittjártam. hu versenyén második lettem és így jutottunk el családommal a János étterembe, egy hangulatos vasárnapi ebédre. Már megérkezésünkkor kellemes és udvarias fogadtatásban volt részünk, és ez az egész ebédünk alatt változatlan maradt. Pincérünk végig nagyon udvarias és segítőkész volt.

2013. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 24. - 4 látogató hasznosnak vélte
Baráti meghívásra érkeztem a János Étterembe. A hely nagyon hangulatos, kellemes zene szól, figyelmes a személyzet. A levesek közül fehérboros hallevest választottam mely bármelyik felkapott mediterrán étteremben megállná a helyét. Főételnek avokádós ánizsos királyrákot ettem rizzsel, az adag megfelelő, a tálalás nagyon gusztusos és az étel nagyon ízletes volt.

2013. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. március 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
A János étterembe mindig érdemes betérni. Kitűnő ételek és kedves kiszolgálás várja a vendégeket. Az étlapon mindig található különleges ízvilágú, vagy kevésbé ismert alapanyagból készülő étel, de a hagyományos konyha kedvelői sem maradnak éhen. Külön kiemelném a desszerteket, amelyek közül mindig nehéz feladat választani, van, hogy döntés híján több is landol az asztalon.

János Étterem Budapest Facebook oldala

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Promenade City Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.341 - 29.348,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2022.10.23.
Atlantic Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.845 - 10.361,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2007.01.01. - 2022.03.31.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 20.668,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2021.05.20. - 2021.05.24.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2021.04.01. - 2021.04.05.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 4.500 - 5.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2021.12.31.
2021.01.28. - 2021.12.31.
Panni Pihenőház
2021.01.28. - 2022.01.28.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 14.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, sportolási lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2021.03.31.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg fitneszterem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.11. - 2021.12.20.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 10.813 - 23.978,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2021.12.31.
Párisi Udvar Hotel Budapest
3 nap/2 éjszaka 25.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ásványvíz bekészítéssel, Spa részleg és fitneszterem használattal, korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.28. - 2021.03.31.

Szállodák Budapesten és környékén
Vital Hotel Nautis Budapest
Szépia Bio & Art Hotel Budapest
A Szépia Bio és Art Hotel a főváros nyugati kapujában helyezkedik el, a gyönyörű,...
Egy hajónyi szerelem (min. 2 éj)
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)
1 éjszaka Zsámbékon (1 éjszaka)

János Étterem BudapestX