János Étterem Budapest

János Étterem Budapest
János Étterem BudapestJános Étterem Budapest
János Étterem BudapestJános Étterem Budapest

János Étterem Budapest bemutatkozása

Az étterem, ahol a kellemes hangulat és a felséges ízek kombinációja tökéletes estét garantál.
A János Étterem nyugodt és meghitt környezettel, figyelmes és barátságos kiszolgálással, méltányos árakkal és mindenekfelett első osztályú konyhával várja kedves vendégeit, de nem csak a turistákat. Ezt mindenkinek ki kell próbálnia!

Elizabeth Hotel Gyula - Tiszta erőből nyár
2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

János Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2014. április 24.a párjával járt itt
Nagyon kellemesen csalódtunk az étteremben. Sokszor járunk erre, de kívülről nem gondoltuk volna, hogy ennyire kellemes hely, szépen, ízlésesen berendezve, halk zenével várja az ide betérő vendégeket. Az ételek is nagyon finomak és a mennyiség is megfelelő. A felszolgálók nagyon kedvesek és udvariasak. Szívesen jövünk ide legközelebb is! Ajánlom mindenkinek!
Kiváló 2014. április 12.a párjával járt itt
Az Ittjártam. hu ajánlása alapján mentünk el az étterembe. (Budapest 2. helyezés) Nem is csalódtunk! Az ételek ízletesek voltak. A Bélszíncsíkok olívás laskagombával, hagymás puliszkával egyenesen mennyei volt! De páromnak is nagyon ízlett a Vajhal steak. A tálalás csak fokozta az élményt. Fontos, hogy jól laktunk, pedig én nem vagyok kisétkű.
Kiváló 2014. április 3.családjával járt itt
Férjem 60. születésnapját tartottuk a János étteremben március 29-én 20 fős vendégsereggel. Az étterem különtermében a megbeszélt időpontra minden elő volt készítve a saját készítésű meglepetés videó vetítéséhez. Az este nagyon jó hangulatban telt el,a családias légkört a külön terem maximálisan biztosította.
2014. március 25.a párjával járt itt
Kellemes környezetben egy ízletes vacsorát költöttünk el a János étteremben. Udvarias felszolgálók, szépen tálalt, finom ételek. Az ételek gyorsan megérkeztek, igaz, hogy korán vacsoráztunk, csak pár vendég volt rajtunk kívül. Néhány étel az étlap alapján túl különlegesnek tűnt, de tudtunk a szánk íze szerinti egyszerűbb, magyaros ételeket választani. Jó szívvel ajánlom a helyet mindenkinek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. március 21.a párjával járt itt
Az ittjartam. hu jóvoltából férjemmel együtt egy nyeremény-ebédet fogyasztottunk el az étteremben. Nagyon hangulatos hely és nagyon kedves a személyzet. A kiszolgálás gyors volt és nagyon finomak az ételek: a mozzarellával, paradicsommal rakott csirkemell jó választás, csak ajánlani tudom. Az étterem belső kialakítása és berendezése is nagyon tetszett.
2013. október 24.a párjával járt itt
Igazán kellemes,csendes,kultúrált étterem. Gyors,figyelmes kiszolgálás kulináris élvezetet nyújt,,de aki degeszre szeretné tömni magát annak nem ez az étterme, így hát a különlegességekre kell koncentrálni és élvezettel elfogyasztani a csodálatosan tálalt finomságokat.
Kiváló 2013. október 13.a párjával járt itt
A párommal jártam a János Étteremben, ahol egy nagyon finom ebédet fogyasztottunk el. Az étterem barátságos hangulatú, tiszta, a személyzet udvarias és segítőkész. Az étlapon hagyományos és különleges ételek is megtalálhatóak, így mindenki találhat kedvére való ételt.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 77 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. augusztus 31.a párjával járt itt
Egy kellemes vacsorát fogyasztottunk a János Étteremben a párommal. A személyzet figyelmes, udvarias és kedves volt, az étteremben szabadjára engedett rohangáló külföldi kisgyereket is profin kezelték. A kiszolgálás gyors volt, a tálalás remek. Az ételek rendkívül ízletesek voltak. A hely kellemes hangulatú, ízlésesen berendezett.
Kiváló 2013. július 16.családjával járt itt
Nem hiszik el, de nyertem! Ez eddig nem volt rám jellemző, de most az Ittjártam. hu versenyén második lettem és így jutottunk el családommal a János étterembe, egy hangulatos vasárnapi ebédre. Már megérkezésünkkor kellemes és udvarias fogadtatásban volt részünk, és ez az egész ebédünk alatt változatlan maradt.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 24.barátokkal járt itt
Baráti meghívásra érkeztem a János Étterembe. A hely nagyon hangulatos, kellemes zene szól, figyelmes a személyzet. A levesek közül fehérboros hallevest választottam mely bármelyik felkapott mediterrán étteremben megállná a helyét. Főételnek avokádós ánizsos királyrákot ettem rizzsel, az adag megfelelő, a tálalás nagyon gusztusos és az étel nagyon ízletes volt.
János Étterem Budapest a térképen
1016 BudapestHegyalja út 23.
+36 1 202 3414
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi