János Étterem Budapest

János Étterem Budapest
1016 Budapest, Hegyalja út 23.

János Étterem Budapest a térképen

János Étterem Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Hotel Charles Étterme

étterem, szálláshely étterme
magyar, nemzetközi
diabetikus sütemények ...
Gépzene:
jazz, Jazzy
magyar, angol, francia, német, olasz, román
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Visa, EC/MC, Amex
Bitburger, Gluténmentes sôr

János Étterem Budapest - vélemények, kritkikák

János Étterem Budapest vélemények

2014. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. április 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Férjem 60. születésnapját tartottuk a János étteremben március 29-én 20 fős vendégsereggel. Az étterem különtermében a megbeszélt időpontra minden elő volt készítve a saját készítésű meglepetés videó vetítéséhez. Az este nagyon jó hangulatban telt el,a családias légkört a külön terem maximálisan biztosította.

2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kellemes környezetben egy ízletes vacsorát költöttünk el a János étteremben. Udvarias felszolgálók, szépen tálalt, finom ételek. Az ételek gyorsan megérkeztek, igaz, hogy korán vacsoráztunk, csak pár vendég volt rajtunk kívül. Néhány étel az étlap alapján túl különlegesnek tűnt, de tudtunk a szánk íze szerinti egyszerűbb, magyaros ételeket választani.

2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ittjartam. hu jóvoltából férjemmel együtt egy nyeremény-ebédet fogyasztottunk el az étteremben. Nagyon hangulatos hely és nagyon kedves a személyzet. A kiszolgálás gyors volt és nagyon finomak az ételek: a mozzarellával, paradicsommal rakott csirkemell jó választás, csak ajánlani tudom. Az étterem belső kialakítása és berendezése is nagyon tetszett.

2012. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igazán kellemes,csendes,kultúrált étterem. Gyors,figyelmes kiszolgálás kulináris élvezetet nyújt,,de aki degeszre szeretné tömni magát annak nem ez az étterme, így hát a különlegességekre kell koncentrálni és élvezettel elfogyasztani a csodálatosan tálalt finomságokat. A desszertet egy újjabb kellemes helyen ajánlom elfogyasztani hisz ez étterem nem cukrászda, igy hát nem az az erósségük ,hanem az ételek.

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 13. - 4 látogató hasznosnak vélte
A párommal jártam a János Étteremben, ahol egy nagyon finom ebédet fogyasztottunk el. Az étterem barátságos hangulatú, tiszta, a személyzet udvarias és segítőkész. Az étlapon hagyományos és különleges ételek is megtalálhatóak, így mindenki találhat kedvére való ételt. A rendelés gyorsan elkészül, a tálalás igényes, az apró részletekre is figyelnek, így az étel nemcsak finom, hanem tetszetős is.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 31. - 7 látogató hasznosnak vélte
Egy kellemes vacsorát fogyasztottunk a János Étteremben a párommal. A személyzet figyelmes, udvarias és kedves volt, az étteremben szabadjára engedett rohangáló külföldi kisgyereket is profin kezelték. A kiszolgálás gyors volt, a tálalás remek. Az ételek rendkívül ízletesek voltak. A hely kellemes hangulatú, ízlésesen berendezett.

2013. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. július 16. - 6 látogató hasznosnak vélte
Nem hiszik el, de nyertem! Ez eddig nem volt rám jellemző, de most az Ittjártam. hu versenyén második lettem és így jutottunk el családommal a János étterembe, egy hangulatos vasárnapi ebédre. Már megérkezésünkkor kellemes és udvarias fogadtatásban volt részünk, és ez az egész ebédünk alatt változatlan maradt. Pincérünk végig nagyon udvarias és segítőkész volt.

2013. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 24. - 4 látogató hasznosnak vélte
Baráti meghívásra érkeztem a János Étterembe. A hely nagyon hangulatos, kellemes zene szól, figyelmes a személyzet. A levesek közül fehérboros hallevest választottam mely bármelyik felkapott mediterrán étteremben megállná a helyét. Főételnek avokádós ánizsos királyrákot ettem rizzsel, az adag megfelelő, a tálalás nagyon gusztusos és az étel nagyon ízletes volt.

2013. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. március 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
A János étterembe mindig érdemes betérni. Kitűnő ételek és kedves kiszolgálás várja a vendégeket. Az étlapon mindig található különleges ízvilágú, vagy kevésbé ismert alapanyagból készülő étel, de a hagyományos konyha kedvelői sem maradnak éhen. Külön kiemelném a desszerteket, amelyek közül mindig nehéz feladat választani, van, hogy döntés híján több is landol az asztalon.

János Étterem Budapest Facebook oldala

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Vitta Hotel Superior Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.817,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.04.30.
Airport Hotel Budapest
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.03.28. - 2019.12.31.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
3 nap/2 éjszaka 13.250,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes esti fürdőzéssel, játszóház és kültéri street fitness pálya használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.05.31.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2019.12.08.
Zsámbéki Vendégház
Zsámbék
2 nap/1 éjszaka 5.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
2019.03.23. - 2020.03.24.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, koktéllal, délutáni kávézással, wellness-részleg használattal, privát wellness használattal és pezsgővel, Medvepark belépővel, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.31.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 18.750,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással
2019.06.06. - 2019.06.10.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 3.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Debre Vendégház
Szendehely
2 nap/1 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Budapest környékén
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Testi­-lelki felfrissülés a Librában (min. 2 éj)
Tavaszi ajánlat 2=3

János Étterem BudapestX