János Étterem Budapest

János Étterem Budapest
1016 Budapest, Hegyalja út 23.

János Étterem Budapest a térképen

János Étterem Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Hotel Charles Étterme

étterem, szálláshely étterme
magyar, nemzetközi
diabetikus sütemények ...
Gépzene:
jazz, Jazzy
magyar, angol, francia, német, olasz, román
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Visa, EC/MC, Amex
Bitburger, Gluténmentes sôr

János Étterem Budapest - vélemények, kritkikák

János Étterem Budapest vélemények

Speedy94 TOP étteremértékelő
   Mobilról küldte. | 2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ma délután 6 orakor tértünkbe ide mert korában nyertem ide egy 5000 forintos kupont. Beültünk. Rendeltünk egy Királyrákos spaghettit és egy paradicsomos tésztát. A kiszolgálás kedves, fiatalos volt és humoros is. 15-20 perc mulva hozták az ételt. A tésztak amit ettünk elképeztően finom volt nem mellesleg nagy adag és érezni rajtuk hogy minőségi alap anyagból dolgoznak.

Útközben TOP étteremértékelő
Útközben TOP egyébhely értékelő
Útközben TOP fotófeltöltő
2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 8. - 4 látogató hasznosnak vélte
Előre elhatároztam, hogy elfogult leszek, mármint jó értelemben. Elnéző, kedélyes és derűs, az apró hiányosságok felett szemet hunyó. Végül is az Itt jártam – nyeremény jóvoltából próbálhattuk ki az éttermet, és ennek igazán örültünk. Ezzel együtt sem tudok három csillagnál többet adni.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az utcában sétálgatva nem gondolná az ember, hogy milyen hangulatos éttermet rejt az épület. Kreatív fali díszek, meghitt atmoszféra fogadott minket, kellemes halk zenével, az asztalon hangulatos mécsessel. Az ételek finomak voltak, igényesen tálalva, mennyiségre viszonylag kevés,de vacsorára tökéletes.

2016. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. február 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy barátommal tértünk be egy szombati ebédre. Az akciós pisztrángra esett a választásunk. Leírhatatlanul finom volt. A köret kellemes választás volt, csak ajánlani tudom. Desszertnek a pincérhölgy ajánlására túrógombócot kértünk. Szép befejezése volt egy nem ünnepinek szánt finom ebédnek. A kiszolgálás pedig kiemelkedően profi és udvarias volt.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az étteremről egy nyereménykupon segítségével kaptunk benyomásokat, személy szerint nagyon örültem neki, mert a kedvesemet így meg tudtam lepni egy romantikus vacsorával. Az értékelők azon csoportjával értek egyet, hogy látszik a kiszolgáláson a profizmus, ahogy beléptünk már érezni lehetett a pincérek hozzáállásán, hogy foglalkozni fognak velünk, hogy egy olyan hely, ahová szeretnék, ha máskor is visszatérnénk.

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
A nyereménykupon beváltása végett tértünk be az étterembe, aminek nagyon-nagyon örültünk és vártuk is hogy kipróbálhassuk az éttermet, mert még nem hallottunk róla, pedig jó helyen van. Asztalt foglaltunk előre, de érkezéskor kicsit kétségbe estünk, mert senki nem segített, hogy akkor mégis hol a mi helyünk.

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 4. - 8 látogató hasznosnak vélte
Bár nyereménykupon felhasználásával tértünk be és csak jókat akartam írni az étteremről, mert nagyon örültünk és rettentően hálásak voltunk a nyereményért, egy kicsit keserű szájízzel jöttünk el onnan. Talán a kiszolgálásnak köszönhetően, mi legfőképp ezért nem voltunk elégedettek.

Mobilról küldte. | 2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 16. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nem tudok rosszat mondani róla.
Speciális ételek amik nagyon finomak, annyira kellemes környezet és hangulat hogy azt nem tudom részletezni, és mindezek függvényében nem mondanám hogy magasak az árak.

2015. októberben járt itt
Értékelt: 2015. október 28. - 3 látogató hasznosnak vélte
Bár a kiszolgálás remek volt, a főétel (libamáj) keserű volt, az állaga pedig, mint egy elnyűtt Orbit rágó (szétesett). . . Szerencsére a koktél, amit rendeltem kimosta az ízt a számból. Bár a libamáj után élvezni kellene az ízeket. A leves pazar volt, a "szokásos" bazsalikomos pesto nem okozott csalódást. . .

gyanikó TOP étteremértékelő
2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyereménykupon felhasználásának szándékával mentünk az étterembe, azonban éppen étterem hét volt, melynek keretében 3300 Ft-ért három fogást lehetett választani, így ezt az akciót választottuk. Ketten öt féle fogást választottunk. Mindegyik különleges és nagyon ízletes volt. A kiszolgálás figyelmes és udvarias volt. Az étterem berendezésében több stílus keveredik.

János Étterem Budapest Facebook oldala

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ajándék Yamuna testápoló csomaggal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.02.21. - 2019.12.31.
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.09.22. - 2019.11.11.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.180 - 35.780,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2021.01.03.
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 6.487 - 7.485,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
2019.03.22. - 2020.03.31.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
4 nap/3 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szabadidős játékokkal és játszóház használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.11.30.
Duna Parti Vendégházak
Szigetbecse
2019.09.22. - 2020.09.22.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
4 nap/3 éjszaka 25.663,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, pezsgő bekészítéssel, pálinkatúrával, meglepetés vendégekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.01.
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.22. - 2019.12.17.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.450 - 19.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.18. - 2020.08.15.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 14.380,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, egy üveg borbekészítéssel, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.31.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 8.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, Szabadtéri Élménystrand, Fedett Fürdő, és Vitál Központ használattal, kedvezményekkel, parkolással
2019.08.26. - 2019.09.30.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.811 - 11.809,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.03.27.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Royal Club Hotel Budapest
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Budapest
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Karácsonyi pihenés (min. 2 éj)

János Étterem BudapestX