János Étterem Budapest

János Étterem Budapest
1016 Budapest, Hegyalja út 23.

János Étterem Budapest a térképen

János Étterem Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Hotel Charles Étterme

étterem, szálláshely étterme
magyar, nemzetközi
diabetikus sütemények ...
Gépzene:
jazz, Jazzy
magyar, angol, francia, német, olasz, román
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Visa, EC/MC, Amex
Bitburger, Gluténmentes sôr

János Étterem Budapest - vélemények, kritkikák

János Étterem Budapest vélemények

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kívülről nem túl biztató a Hotel, de belülről nagyon kellemes. Nagyon tetszett, hogy belátni a konyhába, rend és tisztaság van. Fantasztikusan finom és különleges ételek közül lehet válogatni. (Pl: Mustáros vadragu leves, Almás sütőtökkrém leves túrógombóccal, Sült kacsacomb tepertős lángossal, grillezett káposztával, hagymalekvárral,Ököruszály karottás tésztával, Fehér csoki trüffel szarvasgombás olajjal,himalája sóval) A kiszolgálás remek, nagyon jól éreztük magunkat, csak ajánlani tudom!
Balatonberény

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 21. - 5 látogató hasznosnak vélte
Nyereménykuponunknak köszönhetően kerestük fel az éttermet egy hétköznap este. A környék meglehetősen sivár, üde színfolt az étterem belső kialakítása, sikerült a legtöbbet kihozni belőle, ízléses, kényelmes a berendezés. Az ételek a hírüknek megfelelően kiváló minőségűek, érződik az igyekezet, hogy szeretne a szakács valamilyen különleges élményt adni, a fogások tálalása nagyon igényes.

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 27. - 3 látogató hasznosnak vélte
Örülök hogy a nyereményjátéknak köszönhetően meglátogathattuk az éttermet, mert nagyon elégedettek voltunk:
-az ételek rendkívül ízletesek és gyönyörűen tálaltak voltak (külön dicséret a báránycomb omlósságát illetően)
-a személyzet mindvégig nagyon figyelt ránk: onnantól kezdve hogy beléptünk (mindenki köszön);
majd amíg vacsoráztunk: abban a pillanatban ahogy kifogyott a poharunkból, rögtön utánatöltötték;
A tisztaság makulátlan.

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. december 7. - 3 látogató hasznosnak vélte
Az ittjártam. hu jóvoltából jöttem el párommal és kislányommal vacsorázni egy nyeremény kuponnal. Először is szeretném megköszönni a kupont mert egy fantasztikus estét töltöttünk el. Nagyon hangulatos a hely főleg este! Kívülről nem is gondolná az ember hogy belül ilyen elegáns az étterem! Tény hogy nincs akkora étel kínálat mint máshol viszont amit készítenek az isteni finom!

2014. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kívülről kifejezetten hanyagolhatónak tűnik, az étterembe belépve megváltozik a helyzet. Az étlap áttekinthető, a pincérek képzettek, az ital kínálat kifejezetten jó. 8-n voltunk nem volt egyforma étel, ennek ellenére a konyha időben jó minőségben állította elő az ételeket. Mellékhelység rendben! Az üzlet a nyitvatartási idő után még negyven perccel zavarás nélkül kiszolgált.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az Ittjártam. hu nyereményeként töltöttünk el egy fantasztikus napot a fővárosba. Mivel augusztusba van a házassági évfordulónk így a férjemmel megbeszéltük,hogy még korábban,hogy fel megyünk Pestre és egy kicsit kirándulunk. Külön öröm volt,hogy megnyertük a kupont is,így a margitszigeti kirándulás után farkas éhesen mentünk az étterembe.

2014. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 13. - 4 látogató hasznosnak vélte
Nem titok, hogy én használom az Ittjártam listát. ahhoz, hogy éttermet válasszak. A János étterem folyamatosan az élen van, ezért régen rajta van a listámon. Néhány napja a családommal meglátogattam. Kívülről kevesebbet sejtetett mint ami belül fogadott minket. Hangulatos ízléses étterem. A pincérek udvariasak és pontosak. Látszik hogy hozzáértőek.

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
A hely szép, ízlésesen van berendezve. Az ételek nagyon finomak és az adagok is bőségesek. A kiszolgálás gyors, a pincérek udvariasak és barátságosak. Az árak elég magasak, de nem megfizethetetlenek. Üzleti megbeszélések helyszínének tökéletesen megfelel, de nagyobb családi összejöveteleket is tarthatunk itt. Remélem még sokszor eljutunk ide, nagyon tetszett a hely.

2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. április 24.
Nagyon kellemesen csalódtunk az étteremben. Sokszor járunk erre, de kívülről nem gondoltuk volna, hogy ennyire kellemes hely, szépen, ízlésesen berendezve, halk zenével várja az ide betérő vendégeket. Az ételek is nagyon finomak és a mennyiség is megfelelő. A felszolgálók nagyon kedvesek és udvariasak. Szívesen jövünk ide legközelebb is!

2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. április 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az Ittjártam. hu ajánlása alapján mentünk el az étterembe. (Budapest 2. helyezés) Nem is csalódtunk! Az ételek ízletesek voltak. A Bélszíncsíkok olívás laskagombával, hagymás puliszkával egyenesen mennyei volt! De páromnak is nagyon ízlett a Vajhal steak. A tálalás csak fokozta az élményt. Fontos, hogy jól laktunk, pedig én nem vagyok kisétkű.

János Étterem Budapest Facebook oldala

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 9.840 - 11.603,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.01.02.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 24.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, kezelésekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.11. - 2019.12.28.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-4 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.14. - 2019.09.01.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.344,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2020.12.31.
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2019.05.21. - 2020.05.21.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, játszóház és X-box szoba használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.16. - 2019.08.15.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
Akár 1 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, szobai széffel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2019.12.23.
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
2019.05.22. - 2019.06.19.
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.27.
The Aquincum Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 31.169 - 43.082,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.12.31.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

János Étterem BudapestX