Jaromír a Templomhoz Budapest
1088 Budapest, Lőrinc pap tér 4.

Jaromír a Templomhoz Budapest a térképen

Battonya
Létavértes

2019. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. március 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Jaromir hálózatot kifejezetten kedvelem, eddig négy egységében voltam. Legjobban ez tetszett. Nem volt időm, hogy kipróbáljam a konyhát, ráadásul foglalásom is volt nem sokkal későbbre Wang mesterhez, úgyhogy csak egy sörre ültem be. Egyébként szívesen megkóstoltam volna például egy kacsamájas csehfrit (csehfri az étlap leírása szerint gofriszerű prósza cseh stílusban) potom 1500 forintért, de a gazdagon megrakott két személyes tál 5900ért is csábító volt.
Cegléd
Gyöngyös

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 5.
Jaromiréknak ez a 4. egységük Budapesten, az egykori kultikus Cirkogejzír művészmozi és alternatív találkahelyet vették birtokba a 8. kerületi Lőrinc pap téren. Ez a tér számomra sok-sok éve nagyon tetszetős, szeretem a hangulatát, melyet az impozáns Jézus Szíve templom épülete tesz meghatározóvá és különös hangulatúvá.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Borokat szeretm inkább, de bizonyos időszakban, főleg nyáron imádoma jó hideg söröket is. No, meg húsvétkor amikor lehet zöld sört kapni a Jaromirban. Így kerültem ismét sörőzőbe, s most ezt jól kifogtuk. Csodaszép helyen, kellemes (bár kissé lassú) kiszolgálással töltöttünk el itt barátommal pár órácskát S ha már itt voltunk ittunk a korsó Dudák zöld sör után egy pohár hidegen komlózott csapolt klostermannt is, s a végén dessertként pedig a végén egy üveg mézes Bakalárt.
Balatonberény

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Palotanegyed egyik legszebb részén, a Lőrinc pap téren nyílt meg nemrég ez a cseh söröző, a tér elég eldugott sarkában. Ha itt a honlapon nem olvasok az étteremről, biztos nem tévedek ide. Megérte idetévedni. Kiváló sörválaszték jutányos áron, a legtöbb sör korsója 650 Ft, ami a környékhez és a minőséghez képest jutányos ár.

Apamaci TOP egyébhely értékelő
2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Baráti összejövetel helyszínéül választottuk ezt a nemrég nyílt cseh sörözőt. Nem volt könnyű megtalálni a bejáratot,de mikor sikerült,egy kellemes,barátságos hangulatú helyiségben találtuk magunkat. Finom sörök bő választékából, finom ételek kínálatából könnyű volt összeállítani az est menüjét. A személyzet udvarias,a kiszolgálás gyors,precíz.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
3 nap/2 éjszaka 18.352 - 25.835,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2019.01.25. - 2021.07.12.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
2 nap/1 éjszaka 14.948 - 23.584,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.05.01. - 2020.12.29.
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.04.05. - 2021.04.05.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2 nap/1 éjszaka 17.000 - 20.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.04.05. - 2021.04.05.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Budapest
Húsvéti hosszú pihenés (min. 3 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Napi ár 2 vagy több főre