Jaromír a Templomhoz Budapest
1088 Budapest, Lőrinc pap tér 4.

Jaromír a Templomhoz Budapest a térképen

Jaromír a Templomhoz Budapest vélemények

Cegléd
Gyöngyös

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 5.
Jaromiréknak ez a 4. egységük Budapesten, az egykori kultikus Cirkogejzír művészmozi és alternatív találkahelyet vették birtokba a 8. kerületi Lőrinc pap téren. Ez a tér számomra sok-sok éve nagyon tetszetős, szeretem a hangulatát, melyet az impozáns Jézus Szíve templom épülete tesz meghatározóvá és különös hangulatúvá.

rozsa23 TOP fotófeltöltő
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Borokat szeretm inkább, de bizonyos időszakban, főleg nyáron imádoma jó hideg söröket is. No, meg húsvétkor amikor lehet zöld sört kapni a Jaromirban. Így kerültem ismét sörőzőbe, s most ezt jól kifogtuk. Csodaszép helyen, kellemes (bár kissé lassú) kiszolgálással töltöttünk el itt barátommal pár órácskát S ha már itt voltunk ittunk a korsó Dudák zöld sör után egy pohár hidegen komlózott csapolt klostermannt is, s a végén dessertként pedig a végén egy üveg mézes Bakalárt.
Balatonberény

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Palotanegyed egyik legszebb részén, a Lőrinc pap téren nyílt meg nemrég ez a cseh söröző, a tér elég eldugott sarkában. Ha itt a honlapon nem olvasok az étteremről, biztos nem tévedek ide. Megérte idetévedni. Kiváló sörválaszték jutányos áron, a legtöbb sör korsója 650 Ft, ami a környékhez és a minőséghez képest jutányos ár.

Apamaci TOP egyébhely értékelő
2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Baráti összejövetel helyszínéül választottuk ezt a nemrég nyílt cseh sörözőt. Nem volt könnyű megtalálni a bejáratot,de mikor sikerült,egy kellemes,barátságos hangulatú helyiségben találtuk magunkat. Finom sörök bő választékából, finom ételek kínálatából könnyű volt összeállítani az est menüjét. A személyzet udvarias,a kiszolgálás gyors,precíz.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
City Hotel Unió
2020.01.17. - 2021.01.18.
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.01.18. - 2021.01.18.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.533 - 25.358,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2021.01.03.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2020.06.15.

Szállodák Budapest környékén
Royal Club Hotel Budapest
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval

Jaromír a Templomhoz BudapestX