Kakas Étterem Budapest

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Kakas Étterem Budapest vélemények

Gyenge 2024. március 10.a párjával járt itt
Regota jarunk ide,mert finom etelek es jo volt a kiszolgalas. 2024. 03. 08. -an voltunk ott vacsorazni. Alkoholmentes pinacolada koktelt kertem. alkoholos eprest hoztak. jeleztem es semmi elnezest,ugy neztek pofavagassal egybekotvea problemas vendegigy tette le az eredetileg kert koktelom. kacsamajat rendeltem(10. 000Ft)szo szerint 4 papírvékony szelet ,szelei osszeegve.
Kakas Étterem Budapest - Étel/ital
Gyenge 2022. szeptember 15.a párjával járt itt
Először jártunk ott párommal. Törzshelyünk zárva volt, és jó alternatívának tűnt a Kakas. Mindketten Párolt grillezett zöldséget rendeltünk kecskesajttal és valami öntettel. Az ételre közel egy órát kellett várni, de ez volt a kisebbik baj. A nagyobbik, hogy a brokkoli, a karfiol épphogy meg volt párolva.
Gyenge 2021. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
Az ételek, kiszolgálás rendben volt, viszont eléggé fáztunk. Vacsorázni voltunk, és a 19 fokos hőmérséklet ellenére a kerthelyiségben kaptunk asztalt (foglaláskor ezt nem jelezték), majd átültettek minket bentre, ahol ugyanúgy fáztunk, mert minden erkélyajtó és ablak nyitva volt.
Gyenge 2017. március 26.gyerekekkel járt itt
Mi ma voltunk ebédelni a családdal.
Tyúkhús leves amit ettünk, inkább erőlevesre hasonlított.
Kacsa rágós volt, és ízetlen.
Harcsapaprikásba sajnos egy mezei poloska beköltözött evés közben .
Ételek nem olyan ízletesek , mi többet vártunk ettől a helytől , Sokan voltunk össze zsúfolva , és olyan szalagon ment az egész kiszolgálás, Nekünk nem volt olyan nagy élmény, mind amit , írnak róla.
Gyenge 2013. szeptember 26.a párjával járt itt
Körülbelül 1 hónapja látogattuk meg A Kakast! Nagy "A"-val,mert jómagam már nagyon régen készültem és készítettem az ízlelőbimbókat. Anno sok jót hallottam az étteremről és volt egy olyan időszak is, amikor is asztalt roppant nehéz volt foglalni,legyen az hétvége,vagy akár hétköznap. Érkeztünk és le is ültünk egy asztalhoz,majd kaptuk is az étlapot.
Átlagos 2024. április 7.családjával járt itt
Felháborodást keltett bennem és családomban, hogy miután évtizedek óta ide járunk ünnepekkor és máskor is. Két héttel korábban telefonon bejelentkeztünk, születésnapot ünnepeltünk 4 fő. Kértük, hogy a terasz ajtó mellé kapjunk asztalt. 13 órára szerettünk volna asztalt, de mivel 12 órára tudták garantálni a kívánt helyet, így elfogadtuk a javaslatot.
Átlagos 2020. október 5.barátokkal járt itt
Annyira szerettük ezt az éttermet, hogy harminc km-t is utaztunk érte. Évek óta visszajárunk. Mindig rengetegen vannak, szinte lehetetlen a parkolás. Az asztalfoglalást is időben el kell intézni. Most úgy éreztük, nem érte meg odamenni. Nem kaptuk azt, amit vártunk. Gyors rendelésfelvétel után nagyon hamar megkaptuk a frissenkészült ételeinket.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat
Átlagos 2020. február 13.gyerekekkel járt itt
Kb 3 héttel előtte telefonon foglaltunk asztalt 10 fő részére. "Természetesen" elfelejtették rendesen rögzíteni. Hosszas, gusztustalan "kikérdezést" követően "megoldjuk" volt a válasz. Tanulság: a telefoni foglalás megbízhatatlan, megjelenés előtt pár nappal célszerű megismételni! A vendéget fogadó személy hangnemét csiszolni kellene!
Átlagos 2018. december 23.családjával járt itt
Sokaktól hallottam,hogy kiemelkedő a hely, nagy nehezen sikerült is helyet foglalni. Az ételek finomak de nem kiemelkedőek, a Gundel palacsinta rettentően rumos, a rostélyos véres volt belül, meg sem kérdezték mennyire átsütve szeretnénk. Sajnos a helynek nincs hangulata, a pincérek udvariasak, de inkább erőltetetten azok, nem szívből jövően. Futószalagszerű az egész, engem nem fogott meg.
Átlagos 2018. november 25.családjával járt itt
Talán 10 éve is van annak, hogy utoljára az étteremben jártunk. Itt volt az ideje, hogy újra ellátogassunk hozzájuk. Annak idején nagyon felkapott hely volt és most is sok jót hallani róluk. Az, hogy ilyen sok idő eltelt az utolsó látogatásunk óta nem véletlen. Mi akkor sem voltunk elájulva.
Kakas Étterem Budapest a térképen
1184 BudapestJózsef u. 55.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség
H-Szo
V