Kakas Étterem Budapest

Hotel Kapitány Sümeg - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg
Oxigén Family Hotel Noszvaj - Oxigén Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Oxigén Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
2025.01.01-ig
Oxigén Family Hotel Noszvaj

Kakas Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2017. július 12.gyerekekkel járt itt
Másodszorra jártam itt. Gyönyörű kerttel, udvarias és profi személyzettel és mennyei ételekkel rendelkezik ez a kiváló étterem. Mindenki imádta a családból, főleg a gyerekek, akik a kertben lévő tónál (és a teknősökkel) töltötték az idő nagy részét.
Fontos,hogy legalább 1 hónappal a tervezett időpont előtt asztalt foglalj, mert népszerű a hely!
Kiváló 2017. május 10.családjával járt itt
Nagyon gazdag választék. Kíváló a koszt,udvarias a kiszolgálás. A 70. éves születésnapomat ünnepeltük. Még gyertyás tortát is kaptam és lefényképeztek. Felejthetetlen élmény volt. Nagyon gazdag a választék így mindenkinek kedvére való jutott! Már többször jártunk itt a fiamék ajánlották.
Kiváló 2017. február 26.családjával járt itt
Ismét a Kakasban ünnepelt a család. Nem is akármit, jubileumi születésnapot, a 25. -et, a család legifjabb tagjáét. :) Minden kiváló volt ismét, az ételek, az italok, a kiszolgálás, a hangulat. Tortában is remeket alkottak és hozzá a meglepetés, a gyertyákkal díszített tortával az ünnepeltről a kedves felszolgálónk által készített fotó, ami pillanatokon belül az ünnepelt kezében volt, az étterem albumában. :) Remekül sikerült ünneplés, jövünk legközelebb is. :)
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. február 21.családjával járt itt
Már megint. . . . Újra találtam alkalmat idejönni,most éppen szülinapra. Asztalfoglalás kötelező! (egyébként nem lesz helyed! ). A helyzet változatlan,mint már egyszer írtam értékelést e felületen. Gondoltam,ezt már tovább nem lehet ragozni. . . . De lehet! A választék,az ízek,a kiszolgálás,minden csillagos ötös!
Kiváló 2017. február 11.barátokkal járt itt
Többedszer voltam már itt családdal kollégákkal baráti társasággal üzleti partnerekkel mindig nagyon finom, ízletes ételeket ettünk. A kiszolgálás mindig gyors udvarias volt. Az étterem estére megtelik, így érdemes előre helyet foglalni. Nyári időszakban a nyitott kertben a gyerekek is kirohangálhatják magukat, én az asztalok között szaladoznak
Kiváló 2017. február 5.gyerekekkel járt itt
Mint már többedszer itt tartottuk a család összevont születésnapi összejövetelt! Most sem csalódtunk. A személyzet rugalmasan kezeli az asztalfoglalást, mert bár közlekedési okokból fél órát késtünk, de ezt, miután jeleztük, simán korrigálták. A választék kiváló, az ételek finomak, a kiszolgálás gyors és udvarias! Jövőre is ide megyünk!
Kakas Étterem Budapest - BelsőKakas Étterem Budapest - EgyébKakas Étterem Budapest - EgyébKakas Étterem Budapest - EgyébKakas Étterem Budapest - EgyébKakas Étterem Budapest - EgyébKakas Étterem Budapest - Egyéb
Kiváló 2016. november 22.gyerekekkel járt itt
Az ételek finomak, bár volt ami kicsit sósabb volt a mi izlésünknél, de nem bántó módon. Kifejezetten bőséges adakokat kaptunk. A környezet lenyűgöző, nagyon kellemesen éreztük magunkat. Tiszta, igényes környezet. Asztalt érdemes foglalni, mert rendkívül sokan vannak, legalább is hétvégén. Gyerekeseknek mindenképpen ajánlom a helyet, érdemes kipróbálni.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2016. november 19.a párjával járt itt
Hétközben délután mentünk, nem voltak sokan, de asztalfoglalás minden időpontban ajánlott. Gyors kedves hozzáértő kiszolgálás fogadott. Borjúmájgombóc leves kiváló, a vargányagombás előétel szintén nagyon finom volt. Sült csülköt és őzgerincet rendeltünk, nagyon finom volt, mint ahogy a klasszikus, lángoló Gundel palacsinta is.
Kiváló 2016. október 19. járt itt
A húslevesek nagyon jók! A külön mellékelt húsoscsont és sárgarépa már a levest kiadóssá teszi.
Kiváló 2016. szeptember 19.családjával járt itt
Hosszú idő után, nemrég újra jártam a XVIII. kerületi Kakas étteremben. Ismét tökéletesnek ítéltem mindent. Fantasztikus a konyha, az étlap mindíg őjdonságokkal teli, de a klasszikus ételeknek is maradt hely. A felszolgálók rendkívül kedvesek és figyelmesek. Figyelembe véve a hely történetét, melyet a kezdetektől volt szerencsém ismerni, tapaszatlni.
Kakas Étterem Budapest a térképen
1184 BudapestJózsef u. 55.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség
H-Szo
V