Kantin Budapest

Granada Hotel Kecskemét - Granada Élmények
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Kantin Budapest vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
2017. július 13.egyedül járt itt
Kuponos oldalon [moderálva - a szerk. ] találtam rá az étteremre, s kipróbáltam. Kellemes nyárestén kint vacsoráztam az egyszerű asztalnál. A választott gulyásleves fantasztikus volt, telis-tele hússal, hozzá foszlós friss kenyér. A rozé kacsamell sajnos kissé rágós volt, a rukkolához kaptam a balzsamecetet és oliva olajat, ízlett.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 16 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Gyenge 2017. május 11.gyerekekkel járt itt
Bónuszosan próbáltuk ki a puritán belterű éttermet. Három fogás volt választható. A tapasz röhej: átlagos kenőmájas, vagy 3 szelet szalámi, hasonlók. Ötünknek 3 db, egyenként kb 3cm vastag "szelet" kenyeret hoztak, nem is értem, hogyan gondolták azt elosztani köztünk. Olyan kenőmájast bármely LIDL/Aldi-szerű boltban kapni.
Kiváló 2016. október 13.barátokkal járt itt
Egy kuponos akciónak köszönhetően ismertük meg a helyet, és annyira megszerettük, hogy mi már visszajáró vendégek vagyunk. Egyszerű, finom ételek, barátságos felszolgálók. Az előételként fogyasztott falatkák, a gombapaprikás és a madártej is nagyon ízletes. Örülünk, hogy megismertük a Cantine-t.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
Kiváló 2015. szeptember 3.gyerekekkel járt itt
Egy kellemes nyáresti vacsorát fogyasztottunk el a teraszon. Az étteremben nagyon kedvező áron kapunk egy három fogásos menüt. Fogásonként többféle étel közül lehet választani, alapvetően a magyar konyha klasszikusai közül. Rengeteg turista tér be az étterembe, pont emiatt.
Kantin Budapest - Étel/italKantin Budapest - Étel/italKantin Budapest - Étel/italKantin Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 24 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. október 19., kollégákkal járt itt
A Kantinnak vitathatatlanul az a legnagyobb erénye, hogy rendkívül kedvező áron lehet igen jó helyen (Andrássy) enni egy hangulatos kis helyen. Értsd ezalatt, hogy 2-4 ezer Forintból több fogást végigeszel, miközben nem kell messzire menned és nem is egy zsírosabb kifőzdéről beszélünk. Kellemes hangulat, udvarias kiszolgálás, nagy adagok.
Kiváló 2014. július 17.egyedül járt itt
Az Andrássy úton, az Oktogon közelében található az étterem. Van kinti teraszos rész is, de annyira fülledt meleg volt az utcán, hogy inkább a belteret választottam, bent nem is volt más vendég. Elvileg van légkondi, de a nyitott ajtó miatt ne igazán működött. A berendezés kicsit puritán, kicsit magyaros, kicsit rusztikus, pl.
Kantin Budapest - BelsőKantin Budapest - BelsőKantin Budapest - BelsőKantin Budapest - BelsőKantin Budapest - Étel/italKantin Budapest - Étel/italKantin Budapest - Étel/italKantin Budapest - Étel/italKantin Budapest - BelsőKantin Budapest - BelsőKantin Budapest - Belső
Kiváló 2013. május 22.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hely, rendkívül jó ár/érték aránnyal. Már kb. 4-szer jártunk itt a férjemmel, és biztos, hogy megyünk is még. Nincs állandó étlapjuk, de az ételek minősége állandó :), a rosé kacsamellet rukkola salátával és az előételként adott kis tapasokat mindenkinek jó szívvel ajánlom!