Kerék Vendéglő Budapest
1034 Budapest, Bécsi út 103.

Kerék Vendéglő Budapest a térképen

Kerék Vendéglő Budapest értékelése:

borpince, vendéglő
magyar, nemzetközi
grill ételek ...
Élőzene:
magyar népzene, magyar slágerek, operett, sramli
magyar, angol, német, olasz
hitelkártya elfogadás, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
Borozó különterem - max. 40 fő
Kerthelység - max. 50 fő
Visa, EC/MC, Amex
Soproni, Stella Artois

Kerék Vendéglő Budapest bemutatkozása

A Kerék, Óbuda egyik legrégebben működő kisvendéglője, hamisítatlan óbudai hangulattal és házias ételekkel várja Önt, a hét minden napján!
Az egészséges táplálkozás elemeinek beépítése a magyaros ételkülönlegességekbe.
Este 18-órától 22-ig ... Tovább >>
Az egészséges táplálkozás elemeinek beépítése a magyaros ételkülönlegességekbe.
Este 18-órától 22-ig élőzene várja a kedves vendégeket , amit
Derkács Gyula harmonika-művész szolgáltat.

Kerék Vendéglő Budapest képei

Kerék Vendéglő Budapest vélemények

Budaörs
Ábrahámhegy

2019. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. november 19.
A Tímár utcába igyekeztem ma és a tér sarkán találtam a Kerék Vendéglőt, nem ide készültem, de ha már itt voltam, egy óbudai kisvendéglő, az már döfi! Vendég alig, üljek bárhová, érezzem jól magam. Ok. Valamit, ami gyors és van is. . . megbeszéltük, hogy húslevest fogok enni májgombóccal, meg pacalt, igazi pacalt, semmi köröm, csülök, velő, hozzáadott miegymás.

Juca TOP szállásértékelő
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 2.
Régen jártam itt, és afféle nosztalgiából kerestük fel. Az udvar átalakult, bővült egy grillterasszal, részben fedetté vált. Az egész kerthelyiség hangulatos, békebeli időket idéz a klasszikus retro kerti székekkel és a kockás abrosszal. A mosdók tiszták, de ráférne már egy kis felújítás. A személyzet barátságos, figyelmes.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 18.
Nem ajánlom senkinek ezt a helyet. Hogy egy kifejezéssel éljek kritikán aluli. Remélem egyikőnknek sem lesz baja attól a kevés ételtől, amit megettünk. Az én rendelésemen a legfinomabb a nyers hagymakarika volt. A sörös poharak alja hozzáragadt a terítőhöz, olyan tiszták voltak. Ez tipikusan olyan hely, ahol szívószállal kell inni a sört is.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 28.
Lassú, rossz kiszolgálás!
Pincérek nincsenek a toppon, nem tudják melyik ételhez jár köret, és melyikhez nem.Ha valamelyik ételhez jár köret nem tudja, hogy milyen köret jár hozzá!
Óbudai vagyok 40 éve, sokat jártam ide, de évről-évre rosszabb -és rosszabb!!!
Vannak sokkal szebb -és jobb éttermek Óbudán!

frederico TOP étteremértékelő
frederico TOP fotófeltöltő
2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 4.
Párommal jártunk itt vasárnap kora délután. A hangulatos kerthelyiségben foglaltunk helyet kb 5 perc múlva megjelent az unott picér és felvette az ital rendelést. dobozos sört én még vendéglőben nem ittam! ! ! Húslevest és csülköt rendeltünk. A leves átható csont szagú és ízű volt a csülők sajnos állott volt és a belseje hideg. A köretek rendben voltak.

2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Véletlenül estünk be! Négy fő rendelt húsos ételeket és egy fő vegetáriánus volt! Fantasztikus ízű és hatalmas adagokat kaptunk! Igaz a vega leves finomsága miatt
kevésnek bizonyult! Desszertnek nem maradt hely a gyomor telítődöttsége miatt! Nem utoljára jártunk itt az biztos! Hiányzott a sramli zene, bár a hegedűs játéka is szimpatikus és diszkrét volt!

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 31.
Sajnos sem a kiszolgálás, sem pedig az ételek minősége nem ütötte meg az árak színvonalat. A halászlé majdnem romlott volt, a húsleves gazdagon másnapos, a főételek tocsogtak a zsírban. A pincérek mosolytalanok és kedvetlenek voltak. Elveszett az óbudai kisvendéglők hangulata. Gondolom lesznek azért akik még próbálkoznak vele, de én nem ajánlom senkinek, hacsak nem egy hasgörcsös rosszullétet szeretne magának.

Ivánséf TOP fotófeltöltő
2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Pünkösd hétfő lévén, telt házas étteremnél is szíves látás, egybe asztal megterítve a kertben, és egy nagyon jó hangulatú ebéd, remek ételekkel. A két nem túl fiatal felszolgáló, remek összhangban szolgálta ki a vendégeket. Mi 10-en voltunk, de rajtunk kívül, vol még jó 30 vendég. Az adagok nagysága és minősége, a várakozásnak megfelelt.

Mobilról küldte. | 2015. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 9.
Rendszeresen járunk ide a családommal. Mindig nagyon meg vagyunk elégedve. A felszolgálók készséges és vendégcentrikus hozzáállását a vendégekhez, csak a szakácsok étel remekei tudják felül múlni. Mi nagyon örülünk, hogy van még ilyen étterem ebben a városban, ahol valóban vendégnek érezhetjük magunkat. Megemlítem még, hogy az esténkénti sramli zene csak a hab a tortán.

2015. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. május 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étteremben káosz uralkodik. Koszos, és nem figyelnek a vendégre. A rendelésünket közel 20 perc után vették fel. Az étel kb. 1 óra a rendelés leadása után került az asztalra. Minőségi kifogásunk is volt, amit nem voltak hajlandóak figyelembe venni. Számlát természetesen nem kaptunk, hiába kértük.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 13.121 - 18.776,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2020.12.31.
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
2 nap/1 éjszaka 8.819 - 10.133,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.31.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.05. - 2020.03.12.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2019.12.29.
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 20.777 - 21.525,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.09.30.
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
2020.12.12. - 2019.12.12.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 14.175,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, igénybevehető játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.01. - 2020.02.29.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2019.12.12. - 2020.12.12.
Gastland M1 Hotel
Páty
3 nap/2 éjszaka 23.990,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, gyertyafényes vacsorával, szilveszteri gálavacsorával, zenés-táncos mulatsággal, éjféli vacsorával, tombolával
2019.12.30. - 2020.01.01.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.297,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.03.27.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 17.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2020.06.30.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Budapest
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Royal Club Hotel Budapest
Meghitt karácsony (min. 2 éj)
Romantikus wellness (min. 2 éj)
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)

Kerék Vendéglő BudapestX