Kerék Vendéglő Budapest

Kerék Vendéglő Budapest
Kerék Vendéglő BudapestKerék Vendéglő Budapest
Kerék Vendéglő BudapestKerék Vendéglő Budapest

Kerék Vendéglő Budapest bemutatkozása

A Kerék, Óbuda egyik legrégebben működő kisvendéglője, hamisítatlan óbudai hangulattal és házias ételekkel várja Önt, a hét minden napján!
Az egészséges táplálkozás elemeinek beépítése a magyaros ételkülönlegességekbe.
Este 18-órától 22-ig élőzene várja a kedves vendégeket , amit
Derkács Gyula harmonika-művész szolgáltat.

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Kikapcsolódás
Szalajka Fogadó Szilvásvárad
54.910 Ft / 2 fő / 2 éj-től büféreggelivel

Kerék Vendéglő Budapest vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 155 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. szeptember 19.a párjával járt itt
Kétszer is kipróbáltuk az éttermet, és mindkét alkalommal nagyszerűen éreztük magunkat. A kerthelyiség hangulatos, úgy érzed mintha vissza forgott volna veled az idő. :) A pacal, a harcsapaprikás isteni. A felszolgálók kedvesek, az árak elfogadhatóak. Vissza fogunk még térni, ebben biztos vagyok.
Gyenge 2014. december 27.a párjával járt itt
Már jártunk ott azelőtt. Akkor jó volt a véleményünk, családias hangulat, elfogadható kiszolgálás és ételek. Legutóbb viszont a leépülés jeleit vettük észre. A bor és a tömény erősen fel volt vizezve. A pincérek szeretnek beszélgetni, így a kiszolgálás helyenként lassú. De ez mindegy is lett volna, hiszen ráértünk.
2013. április 11.barátokkal járt itt
Egy igazi békebeli kisvendéglő, kockás abrosszal, kerthelyiséggel, a helyhez szinte hozzánőtt felszolgáló-személyzettel. Szellemében a magyar filmek hőskorának óbudáját idézi meg. Nem is számít itt az ember másra, mint a nyári nap elől a kert hűvösében meghúzódva egy finom, egyszerű ételre és egy korsó hideg sörre.
Szörnyű 2018. augusztus 18.barátokkal járt itt
Nem ajánlom senkinek ezt a helyet. Hogy egy kifejezéssel éljek kritikán aluli. Remélem egyikőnknek sem lesz baja attól a kevés ételtől, amit megettünk. Az én rendelésemen a legfinomabb a nyers hagymakarika volt. A sörös poharak alja hozzáragadt a terítőhöz, olyan tiszták voltak. Ez tipikusan olyan hely, ahol szívószállal kell inni a sört is. Persze nem azért, hogy jobban üssön. . .
Szörnyű 2018. július 28.családjával járt itt
Lassú, rossz kiszolgálás!
Pincérek nincsenek a toppon, nem tudják melyik ételhez jár köret, és melyikhez nem.Ha valamelyik ételhez jár köret nem tudja, hogy milyen köret jár hozzá!
Óbudai vagyok 40 éve, sokat jártam ide, de évről-évre rosszabb -és rosszabb!!!
Vannak sokkal szebb -és jobb éttermek Óbudán!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 131 feltöltött kép
Gyenge 2018. július 4.a párjával járt itt
Párommal jártunk itt vasárnap kora délután. A hangulatos kerthelyiségben foglaltunk helyet kb 5 perc múlva megjelent az unott picér és felvette az ital rendelést. dobozos sört én még vendéglőben nem ittam! ! ! Húslevest és csülköt rendeltünk. A leves átható csont szagú és ízű volt a csülők sajnos állott volt és a belseje hideg.
Kerék Vendéglő Budapest - Külső képKerék Vendéglő Budapest - Étel/ital
Kiváló 2018. június 23.barátokkal járt itt
Véletlenül estünk be! Négy fő rendelt húsos ételeket és egy fő vegetáriánus volt!
Fantasztikus ízű és hatalmas adagokat kaptunk! Igaz a vega leves finomsága miatt
kevésnek bizonyult! Desszertnek nem maradt hely a gyomor telítődöttsége miatt!
Nem utoljára jártunk itt az biztos! Hiányzott a sramli zene, bár a hegedűs játéka is szimpatikus és diszkrét volt!
Szörnyű 2017. július 31.családjával járt itt
Sajnos sem a kiszolgálás, sem pedig az ételek minősége nem ütötte meg az árak színvonalat. A halászlé majdnem romlott volt, a húsleves gazdagon másnapos, a főételek tocsogtak a zsírban. A pincérek mosolytalanok és kedvetlenek voltak. Elveszett az óbudai kisvendéglők hangulata.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 387 feltöltött kép
2017. június 14.gyerekekkel járt itt
Pünkösd hétfő lévén, telt házas étteremnél is szíves látás, egybe asztal megterítve a kertben, és egy nagyon jó hangulatú ebéd, remek ételekkel. A két nem túl fiatal felszolgáló, remek összhangban szolgálta ki a vendégeket. Mi 10-en voltunk, de rajtunk kívül, vol még jó 30 vendég. Az adagok nagysága és minősége, a várakozásnak megfelelt.
Kerék Vendéglő Budapest - Külső képKerék Vendéglő Budapest - Étel/italKerék Vendéglő Budapest - Étel/italKerék Vendéglő Budapest - Étel/italKerék Vendéglő Budapest - Étel/italKerék Vendéglő Budapest - Étel/italKerék Vendéglő Budapest - EgyébKerék Vendéglő Budapest - EgyébKerék Vendéglő Budapest - Külső képKerék Vendéglő Budapest - Étel/ital
Szörnyű 2015. május 30.családjával járt itt
Az étteremben káosz uralkodik. Koszos, és nem figyelnek a vendégre. A rendelésünket közel 20 perc után vették fel. Az étel kb. 1 óra a rendelés leadása után került az asztalra. Minőségi kifogásunk is volt, amit nem voltak hajlandóak figyelembe venni. Számlát természetesen nem kaptunk, hiába kértük.
Kerék Vendéglő Budapest a térképen
1034 BudapestBécsi út 103.
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • táncos hely
H-V
magyar, nemzetközi, vegetáriánus
grill ételek
Zene
Élőzene: magyar népzene, magyar slágerek, operett, sramli
Különtermek
Borozó különterem - max. 40 fő