Kisharang Étkezde Budapest

Ambient Hotel Sikonda - Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Kisharang Étkezde Budapest vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 73 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1023 feltöltött kép
2023. július 13.a párjával járt itt
Nekünk tetszik, hogy az Október 6. utcának ez a része lassan egybefüggő kiülős, teraszos vendéglátóhellyé lesz. Jó volt itt végigsétálni, hogy olyan helyet találjunk, amely mindkettőnknek megfelel: Nem akartunk nagy lakomát csapni, a párom csak egy levest kívánt enni, én valami könnyebb főételt. De mindketten vágytuk egy pohár hideg sörre is.
2020. május 22., kollégákkal járt itt
Nemrég fedeztem fel az éttermet a munkahelyem közelében, ahol jutányos áron lehet egyelőre elvitelre menüt kapni. egyféle leves és kétféle fő étel kapható, az olcsóbb menü 1190, a drágább 1390 forint. Mindkét változatot próbáltam, az adag bőséges, a leves jó fél liter, a máglyarakás is szép adag volt.
2014. június 11.egyedül járt itt
Pár évvel ezelőtt több alkalommal is ebédeltem itt a munkatársaimmal, azóta sokat csinosodott az étterem, a falat újradekorálták, de az eredeti hangulat semmit sem változott. Az asztalokon piros-fehér kockás abrosz, az evőeszközöket a kenyértartóban helyezik el.
Kisharang Étkezde Budapest - Étel/italKisharang Étkezde Budapest - Étel/italKisharang Étkezde Budapest - Étel/italKisharang Étkezde Budapest - Külső képKisharang Étkezde Budapest - BelsőKisharang Étkezde Budapest - BelsőKisharang Étkezde Budapest - BelsőKisharang Étkezde Budapest - BelsőKisharang Étkezde Budapest - Étel/italKisharang Étkezde Budapest - Étel/italKisharang Étkezde Budapest - Külső kép