Kiskakukk Étterem Budapest

Tavaszi Pihenés előfoglalási kedvezménnyel
2024.06.20-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
2025.04.01-ig
Hotel Narád Park Mátraszentimre

Kiskakukk Étterem Budapest vélemények

Gyenge 2014. október 24., kollégákkal járt itt
Az étterem ár-érték arányában sem a mennyiség sem a minőség nem reális,
köszönő viszonyban sincsenek egymással! ! Az elmúlt napokban voltunk az étteremben egy nagyobb társasággal,mi most voltunk először de utoljára is! ! ! A levest kis csészében kaptuk langyosan,hát nem volt valami laktató,bizakodva vártunk a főételekre ami szintén hagy kívánni valót maga után!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2017. május 21.a párjával járt itt
Másodszor járunk a Kiskakukkban, néhány év kihagyása után. Egy meleg májusi estén kint foglaltunk helyet. A kiszolgálás kitünö, udvarias és gyors. Mi ropogós libacombot rendeltünk, kitünö volt, az adag böséges, és szüzérméket nyárson,szintén kiváló volt. Ha legközelebb jövünk, a borkinálatot teszteljük majd, most meleg este lévén sört fogyasztottunk. Egy olyan étterem, amelyet gyakrabban fogunk látogatni.
2016. április 14.a párjával járt itt
Most először jártunk a Kiskakukkban, pedig már régóta terveztük meglátogatni ezt a patinás éttermet. A hangulat és a miliő kicsit olyan, mintha a 30-as években megállt volna az idő. A falon az öreg kakukkos óra időnként szolidan jelzi az idő múlását, még ha nem is pontosan. Ez persze nem baj, sőt, nagyon érdekes és izgalmas is egyben.
Kiskakukk Étterem Budapest - Étel/italKiskakukk Étterem Budapest - Étel/italKiskakukk Étterem Budapest - Étel/ital
2015. november 16.a párjával járt itt
Igazi hangulatos hely, kellemes atmoszférával és barátságos kiszolgálással. A kiszolgálást emiatt volt jó, mert egyébként összekeverték a kért ételeket (de ez persze máshol is előfordul). Az ételek között nem sok valódi különlegesség van, inkább a szokásos fogások. De a választék amúgy nagy.
2015. május 24.barátokkal járt itt
Kétszer is volt alkalmam az étteremben enni. A pincérek udvariasak és tisztelettudóak voltak. Az ételek nagyon finomak, frissek voltak. Meglehetősen nagy választékból lehet válogatni. Ár-érték arányban átlagos pesti árakkal dolgoznak, ami az étterem színvonalát tekintve egész jó! Nyugodt szívvel tudom mindenkinek ajánlani!
2015. május 21.a párjával járt itt
Tegnap este gondoltuk kipróbálunk valami olyan helyet ahol még nem jártunk. Felcsaptuk hát az internetet és a párom Nyugati téri munkahelyéhez közel kerestünk valami hangulatos, családias helyet terasszal. Így esett a választásunk a Kiskakukkra. Nem kellett csalódnunk. Nagyságrendileg azt kaptuk amire számítottunk.
2014. április 28. járt itt
Sokszor előfordulok a Kiskakukkban. Elsősorban a tulajdonos személye garancia a jó minőségre, finom hagyományos konyhát visz az étterem. Az étlap nem től gyakran változik, de ez nem is baj, ha az ember megszeret valamit, akkor éppe azért jön ide és az ételek tényleg nagyon finomak.
2013. április 8.gyerekekkel járt itt
A jó vendéglátás alapja a szíves fogadtatás,olyan amelyben a Kiskakukkba lépve találkozik az éhes vendég. Az elegáns pincérek végtelen udvariassággal kínálnak helyet és hozzák a sokat sejtető étlapot. Macesztól a sóletig,halászlétől a pisztrángig széles a választék,mely próbára teszi a képzelőerőt és később az ízlelőbimbókat is.
Kiváló 2023. szeptember 12.családjával járt itt
Jó hangulatú belső tér, nagyon finom ételek, maximálisan udvarias kiszolgálás. Igazán jó választás volt , hogy itt ünnepeltük a lányom születésnapját. Biztos, hogy máskor is jövünk. Nem kellett sokat várni a vacsorára, minden tökéletes volt, de a báránycomb vitte a pálmát. Csak gratulálni tudok!
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 701 városban járt márFelfedező - 2269 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43842 feltöltött kép
Kiváló 2022. június 22.egyedül járt itt
Mondtam is magamnak, hogy ha már a Ruttkai szoborhoz megyek a Pozsonyi útra, nem ártana itt ebédelni valahol a környéken, térkép megnéz, éttermeket elemez, ittjartam megnéz, hát a Kiskakukk tűnik a legesélyesebbnek. Így is lett. Az utcán a sarki építkezés pora száll, hát inkább nem a teraszra ültem, hanem be.
Kiskakukk Étterem Budapest - BelsőKiskakukk Étterem Budapest - Étel/italKiskakukk Étterem Budapest - BelsőKiskakukk Étterem Budapest - Étel/italKiskakukk Étterem Budapest - BelsőKiskakukk Étterem Budapest - Belső