Kiskakukk Étterem Budapest
1137 Budapest, Pozsonyi út 12.

Kiskakukk Étterem Budapest a térképen

Kiskakukk Étterem Budapest értékelése:

étterem, söröző
légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes
Visa, EC/MC

Kiskakukk Étterem Budapest képei

Kiskakukk Étterem Budapest vélemények

2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 13.
Egy vasárnapi családi ebédet töltöttünk az étteremben. Az ételek kiválóak és bőségesek voltak, a pincér nagyon készséges, az étlapon nem szereplő összeállítás esetében is. Az árak normál belvárosiak, 6 főre, ahol 5 főnél volt előétel, főétel, desszert, és 1 fő csak főétel, szeszes ital nélkül 60 ezer. Minden nagyon finom volt, kivétel a kávé, az nagyon nem.

Györgyike TOP szállásértékelő
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 12.
Többször jártunk az étteremben és mindig elégedetten távoztunk! Én a sóletre esküszöm! , az valami fenomenális! A férjem evett kacsát szerinte az is isteni finom volt. Rokonokat is elvittünk magunkkal ők is maximálisan elégedettek voltak mint az ételek minőségével mennyiségével és a kiszolgálással is. Ez egy nagyon magas szinvonalú étterem minden szempontból!

Judit S TOP étteremértékelő
2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Másodszor járunk a Kiskakukkban, néhány év kihagyása után. Egy meleg májusi estén kint foglaltunk helyet. A kiszolgálás kitünö, udvarias és gyors. Mi ropogós libacombot rendeltünk, kitünö volt, az adag böséges, és szüzérméket nyárson,szintén kiváló volt. Ha legközelebb jövünk, a borkinálatot teszteljük majd, most meleg este lévén sört fogyasztottunk.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Most először jártunk a Kiskakukkban, pedig már régóta terveztük meglátogatni ezt a patinás éttermet. A hangulat és a miliő kicsit olyan, mintha a 30-as években megállt volna az idő. A falon az öreg kakukkos óra időnként szolidan jelzi az idő múlását, még ha nem is pontosan. Ez persze nem baj, sőt, nagyon érdekes és izgalmas is egyben.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 16.
Igazi hangulatos hely, kellemes atmoszférával és barátságos kiszolgálással. A kiszolgálást emiatt volt jó, mert egyébként összekeverték a kért ételeket (de ez persze máshol is előfordul). Az ételek között nem sok valódi különlegesség van, inkább a szokásos fogások. De a választék amúgy nagy. Sajnos a köretet egy kicsit lespórolták, lehetett volna több, és a leves sem volt valami nagy adag.

2015. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 6.
Egy elég magas árkategóriás 103 éves étterem, ami ad a hagyományokra, - klasszikus belsőépítészet, bútorok, étlapon fellelhető hagyományos ételek (gulyásleves), de a modernség is jelen van, a különlegesebb ételekben. Sajttal töltött lazac saláta, ami isteni finom, vagy a a lazac steak. A kiszolgálás igazán figyelmes.

2014. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. május 24.
Kétszer is volt alkalmam az étteremben enni. A pincérek udvariasak és tisztelettudóak voltak. Az ételek nagyon finomak, frissek voltak. Meglehetősen nagy választékból lehet válogatni. Ár-érték arányban átlagos pesti árakkal dolgoznak, ami az étterem színvonalát tekintve egész jó! Nyugodt szívvel tudom mindenkinek ajánlani!

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tegnap este gondoltuk kipróbálunk valami olyan helyet ahol még nem jártunk. Felcsaptuk hát az internetet és a párom Nyugati téri munkahelyéhez közel kerestünk valami hangulatos, családias helyet terasszal. Így esett a választásunk a Kiskakukkra. Nem kellett csalódnunk. Nagyságrendileg azt kaptuk amire számítottunk.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Kiskakukk emblematikus étterme Budapestnek a Pozsonyi úton. A viszonylag alacsony hőmérsékletre tekintettel a terasz üres, odabent azonban nagy a nyüzsgés. Sehol egy hely, de bíztatást kapunk, vélhetően a tulajdonostól, aki éppúgy kiveszi a részét a felszolgálók munkájából, mint a villámgyorsan cikázó pincérek. Elégedett vendég-arcok tesznek kiváncsivá minket.

2014. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. október 24. - 3 látogató hasznosnak vélte
Az étterem ár-érték arányában sem a mennyiség sem a minőség nem reális,
köszönő viszonyban sincsenek egymással! ! Az elmúlt napokban voltunk az étteremben egy nagyobb társasággal,mi most voltunk először de utoljára is! ! ! A levest kis csészében kaptuk langyosan,hát nem volt valami laktató,bizakodva vártunk a főételekre ami szintén hagy kívánni valót maga után!

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 12.564,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2021.01.31.
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
2020.01.19. - 2021.01.20.
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.01.20. - 2021.01.20.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.863 - 19.713,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
2018.06.25. - 2020.12.30.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
2-3 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, lovaskocsikázással, húsvéti programokkal, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.533 - 25.358,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2021.01.03.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 22.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2020.08.31.
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 7.995 - 79.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.20. - 2021.01.20.
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 6.976,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nékül
2019.03.22. - 2021.01.03.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2020.01.03. - 2020.03.31.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.364,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2020.11.07.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2021.05.06.

Szállodák Budapest környékén
Royal Club Hotel Budapest
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Egy éjszakás wellness félpanzióval

Kiskakukk Étterem BudapestX