Kiskakukk Étterem Budapest
1137 Budapest, Pozsonyi út 12.

Kiskakukk Étterem Budapest a térképen

Kiskakukk Étterem Budapest értékelése:

étterem, söröző
légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes
Visa, EC/MC

Kiskakukk Étterem Budapest képei

Kiskakukk Étterem Budapest vélemények

2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 13.
Egy vasárnapi családi ebédet töltöttünk az étteremben. Az ételek kiválóak és bőségesek voltak, a pincér nagyon készséges, az étlapon nem szereplő összeállítás esetében is. Az árak normál belvárosiak, 6 főre, ahol 5 főnél volt előétel, főétel, desszert, és 1 fő csak főétel, szeszes ital nélkül 60 ezer. Minden nagyon finom volt, kivétel a kávé, az nagyon nem.

Györgyike TOP szállásértékelő
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 12.
Többször jártunk az étteremben és mindig elégedetten távoztunk! Én a sóletre esküszöm! , az valami fenomenális! A férjem evett kacsát szerinte az is isteni finom volt. Rokonokat is elvittünk magunkkal ők is maximálisan elégedettek voltak mint az ételek minőségével mennyiségével és a kiszolgálással is. Ez egy nagyon magas szinvonalú étterem minden szempontból!

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Másodszor járunk a Kiskakukkban, néhány év kihagyása után. Egy meleg májusi estén kint foglaltunk helyet. A kiszolgálás kitünö, udvarias és gyors. Mi ropogós libacombot rendeltünk, kitünö volt, az adag böséges, és szüzérméket nyárson,szintén kiváló volt. Ha legközelebb jövünk, a borkinálatot teszteljük majd, most meleg este lévén sört fogyasztottunk.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Most először jártunk a Kiskakukkban, pedig már régóta terveztük meglátogatni ezt a patinás éttermet. A hangulat és a miliő kicsit olyan, mintha a 30-as években megállt volna az idő. A falon az öreg kakukkos óra időnként szolidan jelzi az idő múlását, még ha nem is pontosan. Ez persze nem baj, sőt, nagyon érdekes és izgalmas is egyben.

Yossarian TOP étteremértékelő
2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 16.
Igazi hangulatos hely, kellemes atmoszférával és barátságos kiszolgálással. A kiszolgálást emiatt volt jó, mert egyébként összekeverték a kért ételeket (de ez persze máshol is előfordul). Az ételek között nem sok valódi különlegesség van, inkább a szokásos fogások. De a választék amúgy nagy. Sajnos a köretet egy kicsit lespórolták, lehetett volna több, és a leves sem volt valami nagy adag.

2015. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 6.
Egy elég magas árkategóriás 103 éves étterem, ami ad a hagyományokra, - klasszikus belsőépítészet, bútorok, étlapon fellelhető hagyományos ételek (gulyásleves), de a modernség is jelen van, a különlegesebb ételekben. Sajttal töltött lazac saláta, ami isteni finom, vagy a a lazac steak. A kiszolgálás igazán figyelmes.

2014. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. május 24.
Kétszer is volt alkalmam az étteremben enni. A pincérek udvariasak és tisztelettudóak voltak. Az ételek nagyon finomak, frissek voltak. Meglehetősen nagy választékból lehet válogatni. Ár-érték arányban átlagos pesti árakkal dolgoznak, ami az étterem színvonalát tekintve egész jó! Nyugodt szívvel tudom mindenkinek ajánlani!

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tegnap este gondoltuk kipróbálunk valami olyan helyet ahol még nem jártunk. Felcsaptuk hát az internetet és a párom Nyugati téri munkahelyéhez közel kerestünk valami hangulatos, családias helyet terasszal. Így esett a választásunk a Kiskakukkra. Nem kellett csalódnunk. Nagyságrendileg azt kaptuk amire számítottunk.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Kiskakukk emblematikus étterme Budapestnek a Pozsonyi úton. A viszonylag alacsony hőmérsékletre tekintettel a terasz üres, odabent azonban nagy a nyüzsgés. Sehol egy hely, de bíztatást kapunk, vélhetően a tulajdonostól, aki éppúgy kiveszi a részét a felszolgálók munkájából, mint a villámgyorsan cikázó pincérek. Elégedett vendég-arcok tesznek kiváncsivá minket.

2014. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. október 24. - 3 látogató hasznosnak vélte
Az étterem ár-érték arányában sem a mennyiség sem a minőség nem reális,
köszönő viszonyban sincsenek egymással! ! Az elmúlt napokban voltunk az étteremben egy nagyobb társasággal,mi most voltunk először de utoljára is! ! ! A levest kis csészében kaptuk langyosan,hát nem volt valami laktató,bizakodva vártunk a főételekre ami szintén hagy kívánni valót maga után!

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Vitta Hotel Superior Budapest
3 nap/2 éjszaka 10.480 - 14.972,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.10.02.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
2019.09.17. - 2020.09.18.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 19.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.09.29.
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
3 nap/2 éjszaka 5.495,- Ft/fő/éj ártól: reggeli ellátással
2019.09.02. - 2019.10.18.
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.09.18. - 2019.11.11.
VVSI Sport Hotel
Gárdony
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.09.22. - 2019.09.29.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2019.12.08.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.450 - 24.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.18. - 2020.08.15.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
Napi árak, Reggelivel, félpanzióval, WIFI-vel
2019.09.20. - 2020.09.18.
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ajándék Yamuna testápoló csomaggal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.02.21. - 2019.12.31.
Gastland M1 Hotel
Páty
3 nap/2 éjszaka 10.405 - 11.616,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással
2019.09.18. - 2019.12.31.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 18.288 - 41.325,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
2018.06.25. - 2019.12.28.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Budapest
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Patak Park Hotel Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Egyedi ajánlatkérés
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

Kiskakukk Étterem BudapestX