Kiskakukk Étterem Budapest

06.28-08.30.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Kiskakukk Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2023. szeptember 12.családjával járt itt
Jó hangulatú belső tér, nagyon finom ételek, maximálisan udvarias kiszolgálás. Igazán jó választás volt , hogy itt ünnepeltük a lányom születésnapját. Biztos, hogy máskor is jövünk. Nem kellett sokat várni a vacsorára, minden tökéletes volt, de a báránycomb vitte a pálmát. Csak gratulálni tudok!
2076
Kiváló 2022. június 22.egyedül járt itt
Mondtam is magamnak, hogy ha már a Ruttkai szoborhoz megyek a Pozsonyi útra, nem ártana itt ebédelni valahol a környéken, térkép megnéz, éttermeket elemez, ittjartam megnéz, hát a Kiskakukk tűnik a legesélyesebbnek. Így is lett. Az utcán a sarki építkezés pora száll, hát inkább nem a teraszra ültem, hanem be.
Kiskakukk Étterem Budapest - BelsőKiskakukk Étterem Budapest - Étel/italKiskakukk Étterem Budapest - BelsőKiskakukk Étterem Budapest - Étel/italKiskakukk Étterem Budapest - BelsőKiskakukk Étterem Budapest - Belső
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2018. november 13.családjával járt itt
Egy vasárnapi családi ebédet töltöttünk az étteremben. Az ételek kiválóak és bőségesek voltak, a pincér nagyon készséges, az étlapon nem szereplő összeállítás esetében is. Az árak normál belvárosiak, 6 főre, ahol 5 főnél volt előétel, főétel, desszert, és 1 fő csak főétel, szeszes ital nélkül 60 ezer.
Kiváló 2017. szeptember 12.a párjával járt itt
Többször jártunk az étteremben és mindig elégedetten távoztunk!
Én a sóletre esküszöm! , az valami fenomenális!
A férjem evett kacsát szerinte az is isteni finom volt.
Rokonokat is elvittünk magunkkal ők is maximálisan elégedettek voltak mint az ételek minőségével mennyiségével és a kiszolgálással is.
Ez egy nagyon magas szinvonalú étterem minden szempontból!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2017. május 21.a párjával járt itt
Másodszor járunk a Kiskakukkban, néhány év kihagyása után. Egy meleg májusi estén kint foglaltunk helyet. A kiszolgálás kitünö, udvarias és gyors. Mi ropogós libacombot rendeltünk, kitünö volt, az adag böséges, és szüzérméket nyárson,szintén kiváló volt. Ha legközelebb jövünk, a borkinálatot teszteljük majd, most meleg este lévén sört fogyasztottunk. Egy olyan étterem, amelyet gyakrabban fogunk látogatni.
2016. április 14.a párjával járt itt
Most először jártunk a Kiskakukkban, pedig már régóta terveztük meglátogatni ezt a patinás éttermet. A hangulat és a miliő kicsit olyan, mintha a 30-as években megállt volna az idő. A falon az öreg kakukkos óra időnként szolidan jelzi az idő múlását, még ha nem is pontosan. Ez persze nem baj, sőt, nagyon érdekes és izgalmas is egyben.
Kiskakukk Étterem Budapest - Étel/italKiskakukk Étterem Budapest - Étel/italKiskakukk Étterem Budapest - Étel/ital
2015. november 16.a párjával járt itt
Igazi hangulatos hely, kellemes atmoszférával és barátságos kiszolgálással. A kiszolgálást emiatt volt jó, mert egyébként összekeverték a kért ételeket (de ez persze máshol is előfordul). Az ételek között nem sok valódi különlegesség van, inkább a szokásos fogások. De a választék amúgy nagy.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2015. július 6.gyerekekkel járt itt
Egy elég magas árkategóriás 103 éves étterem, ami ad a hagyományokra, - klasszikus belsőépítészet, bútorok, étlapon fellelhető hagyományos ételek (gulyásleves), de a modernség is jelen van, a különlegesebb ételekben. Sajttal töltött lazac saláta, ami isteni finom, vagy a a lazac steak. A kiszolgálás igazán figyelmes.
2015. május 24.barátokkal járt itt
Kétszer is volt alkalmam az étteremben enni. A pincérek udvariasak és tisztelettudóak voltak. Az ételek nagyon finomak, frissek voltak. Meglehetősen nagy választékból lehet válogatni. Ár-érték arányban átlagos pesti árakkal dolgoznak, ami az étterem színvonalát tekintve egész jó! Nyugodt szívvel tudom mindenkinek ajánlani!
2015. május 21.a párjával járt itt
Tegnap este gondoltuk kipróbálunk valami olyan helyet ahol még nem jártunk. Felcsaptuk hát az internetet és a párom Nyugati téri munkahelyéhez közel kerestünk valami hangulatos, családias helyet terasszal. Így esett a választásunk a Kiskakukkra. Nem kellett csalódnunk. Nagyságrendileg azt kaptuk amire számítottunk.