Koi Étterem Budapest

Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Koi Étterem Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 277 feltöltött kép
Kiváló 2024. február 27.a párjával járt itt
A párommal a vacsorát egy tavaszi tekerccsel (2 db 2590) és rák tempurával (3 db 2590) kezdtük előételként, ami frissen készült és nagyon finom volt. Mi is találkoztunk a nyelvi korlátokból adódó félreértéssel, a rák tempura helyett először edamame babot kaptunk, de ezt rögtön kicserélték, 5 percet sem kellett várnunk rá.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3354 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96038 feltöltött kép
2023. november 4.gyerekekkel járt itt
Korábban éveken át egy középszerű, menza-jellegű magyaros kifőzde működött itt, az ő bezárásukat követően némi pauza után a KOI étterem nyitott itt meg Újlipótvárosban, a Nyugati tér, a Westend és a Vígszínház közelében. Az étterem, amelyet az aranyhalról neveztek el, ázsiai ételeket kínál.
Koi Étterem Budapest - Étlap/itallapKoi Étterem Budapest - BelsőKoi Étterem Budapest - BelsőKoi Étterem Budapest - BelsőKoi Étterem Budapest - BelsőKoi Étterem Budapest - Étlap/itallapKoi Étterem Budapest - BelsőKoi Étterem Budapest - Étlap/itallapKoi Étterem Budapest - Étel/italKoi Étterem Budapest - Étel/italKoi Étterem Budapest - Étel/italKoi Étterem Budapest - EgyébKoi Étterem Budapest - EgyébKoi Étterem Budapest - Étel/italKoi Étterem Budapest - Külső képKoi Étterem Budapest - BelsőKoi Étterem Budapest - MosdóKoi Étterem Budapest - BelsőKoi Étterem Budapest - BelsőKoi Étterem Budapest - BelsőKoi Étterem Budapest - EgyébKoi Étterem Budapest - Étel/italKoi Étterem Budapest - Étel/italKoi Étterem Budapest - Külső képKoi Étterem Budapest - Külső kép
2099
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 697 városban járt márFelfedező - 2261 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43486 feltöltött kép
Átlagos 2023. október 3.egyedül járt itt
Feljött a hirdetés ma, nem először, nézem a netet, hogy hát Koi étterem. . . nézem az ittjartamot, fent van, de még a kutya sem járt itt. Hű, gondoltam, ez ZigZag felségterülete, mi lesz, ha lebukom majd, hogy arrafelé vadászgatok? Mindegy, félelem félretéve, egy jó pho-ért bármit, induljunk! Egy ócska kis étterem csak nem hirdet állandóan a neten.
Koi Étterem Budapest - EgyébKoi Étterem Budapest - EgyébKoi Étterem Budapest - EgyébKoi Étterem Budapest - BelsőKoi Étterem Budapest - Étel/italKoi Étterem Budapest - Étel/italKoi Étterem Budapest - Étel/italKoi Étterem Budapest - EgyébKoi Étterem Budapest - BelsőKoi Étterem Budapest - Étlap/itallapKoi Étterem Budapest - BelsőKoi Étterem Budapest - BelsőKoi Étterem Budapest - Külső kép