Kőleves Vendéglő Budapest

Kőleves Vendéglő Budapest
Kőleves Vendéglő BudapestKőleves Vendéglő Budapest
Kőleves Vendéglő BudapestKőleves Vendéglő Budapest

Kőleves Vendéglő Budapest bemutatkozása

A Kőleves vendéglő 2012 novemberétől a Kazinczy utca 41-ben várja a vendégeit, egy nagyobb, kétszintes épületben, ugyanakkora lelkesedéssel, interkontinentális konyhakínálattal és hetente frissülő napi ajánlatokkal.

Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Ensana Thermal Hévíz - Pünkösd
Ensana Thermal Hévíz

Kőleves Vendéglő Budapest vélemények

Kiváló 2023. január 23.családjával járt itt
Egy ebéd a zsidó kultúra fényében. Az étterem a budapesti Kazinczy utcában sorakozó éttermek egyike. Ebédidőben jártunk ott elfogyasztani egy originális zsidó ebédet. (Bár szombaton jártunk ott, de ez nem volt gond ). A kiszolgálás udvarias, a fiatal pincérek gyorsan, udvariasan szolgáltak ki.
Kőleves Vendéglő Budapest - BelsőKőleves Vendéglő Budapest - BelsőKőleves Vendéglő Budapest - Étel/italKőleves Vendéglő Budapest - Étel/ital
2076
Átlagos 2022. július 7.a párjával járt itt
A Kőleves volt az egyik hely, ahol ma lehetett inni egy kávét az Átrium fennmaradásáért. De kivételnek is számított a többihez képest, mert itt limonádét kellett inni ugyanezért, szemben a többi kávézóval, hogy a színházat támogasd. Nem is baj, az ember nem ihat annyi kávét, jó lesz a limonádé is.
Kőleves Vendéglő Budapest - Étlap/itallapKőleves Vendéglő Budapest - Külső képKőleves Vendéglő Budapest - BelsőKőleves Vendéglő Budapest - BelsőKőleves Vendéglő Budapest - BelsőKőleves Vendéglő Budapest - BelsőKőleves Vendéglő Budapest - BelsőKőleves Vendéglő Budapest - BelsőKőleves Vendéglő Budapest - Belső
2076
Kiváló 2019. április 12., kollégákkal járt itt
Az utóbbi időben egyre többször fordulok elő a Kőlevesben, és észre sem vettem, hogy még nem is ejtettem róla szót itt. Nem is tudom miért, nekem ez nem egy étterem egy utcán, hanem egy többcélú közösségi tér, ami túlmutat azon, hogy csak úgy leéttermezzem. Talán elfogult vagyok a hellyel szemben, ilyen is van.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. július 20.barátokkal járt itt
Budapest belvárosában egy csendes utcában van. A berendezés stílusos, jópofa. A kiszolgálás lendületes, fiatalos, kedves, barátságos, rugalmas. Az ételek nagyon jól néznek ki, gusztusosak, nagyon finomak. A mai kor szellemének teljesen megfelelnek. Kicsit drága, de megéri az árát. Az asztalok némelyikénél van konnektor, megengedik a telefon töltést, laptop használatot. Jól éreztük magunkat.
2016. május 8.a párjával járt itt
Egy hétvégi kora délután tértünk be egy italra. Kellemes kerthelyiség, színes székekel. Igazi békebeli hangulat volt: kisgyermekes családok, fiatalok, kutyák. Sajnos a sörválaszték szegényes, soproni söröket csapolnak. Fekete démont és Edelweiss-t ittunk, nem volt rossz. A kora délután ellenére majdnem teltház volt.
2015. február 3.barátokkal járt itt
Egy kellemes hangulatú vacsorát töltöttem baráti társaságban a Kőleves étteremben. A hely berendezése nagyon egyedi bár stílusa kissé eklektikus. Az étlapot olvasva az ételek nagyon ígéretesnek tűnnek. A tálalás valóban az átlagon felüli látványt nyújtott, mind a színek mind az állagok harmonizáltak.
2015. január 3.barátokkal járt itt
A Kazinczy utcai "új vigalmi negyed" egyik népszerű kerthelyisége, ahol elég jó konyhát visznek, és hostelként is működik. Barátnőkkel jöttünk össze egy nagy beszélgetésre. A kertben színes asztalok és székek fogadnak, amelyek fapadosak, nem kényelmesek. Előzetesen foglaltunk asztalt, ami jó ötlet volt, mert elég sokan voltak, felkapott és forgalmas a hely.
Kőleves Vendéglő Budapest - Külső képKőleves Vendéglő Budapest - Külső képKőleves Vendéglő Budapest - Külső képKőleves Vendéglő Budapest - Külső képKőleves Vendéglő Budapest - Külső képKőleves Vendéglő Budapest - Külső képKőleves Vendéglő Budapest - Külső képKőleves Vendéglő Budapest - Külső képKőleves Vendéglő Budapest - Külső képKőleves Vendéglő Budapest - Étlap/itallapKőleves Vendéglő Budapest - BelsőKőleves Vendéglő Budapest - BelsőKőleves Vendéglő Budapest - EgyébKőleves Vendéglő Budapest - EgyébKőleves Vendéglő Budapest - Külső kép
Kőleves Vendéglő Budapest a térképen
1075 BudapestKazinczy u. 41.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • brunch • csocsó • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi
bio alapanyagú ételek
Zene
Gépzene: latino, nemzetközi slágerek, reggae, rhythm&blues, szimfonikus, world
Különtermek
VIP+borpince - max. 70 fő