Lugas Vendéglő Budapest

Sungarden Hotel Siófok
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.24-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
65.065 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással

Lugas Vendéglő Budapest vélemények

Kiváló 2020. március 6.barátokkal járt itt
Gyakrabban esik meg velem, hogy lejjebb értekelek egy fősodratú éttermet, mint az előttem járók, mint hogy fordítva történjen a dolog. De lám ez is megesik, mint például most. Nekem a Lugas kiemelkedően jó élményem volt. Kedves kiszolgálás, jó konyha, egyedi atmoszféra jellemzi, olyan, mint egy magyar pub, időutazás, kirándulás a boldog békeidőkbe és/vagy a Horthy korszakba.
Lugas Vendéglő Budapest - Étel/italLugas Vendéglő Budapest - Étel/italLugas Vendéglő Budapest - Étel/italLugas Vendéglő Budapest - BelsőLugas Vendéglő Budapest - BelsőLugas Vendéglő Budapest - BelsőLugas Vendéglő Budapest - Belső
Szörnyű 2018. október 31.családjával járt itt
Minap a családommal jártunk az étteremben. (Bár ne tettük volna, háromszor voltunk itt: előszőr, utoljára és soha többet) A pincérhölgy hozott kérésünkre 2 db. étlapot, de mivel négyen voltunk, újabb kérésünkre kaptunk még kettőt. Az ételeket megrendelve külön-külön, kb. 5 perc időeltéréssel kihozták, így az együtt ebédelés lehetetlenné vált.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat
Szörnyű 2018. október 28.gyerekekkel járt itt
A mai ebédnél éhen maradt a társaság 2 tagja. Már régen szerettem volna meglátogatni ezt az éttermet, mert a páromtól mindíg csak azt hallottam, hogy milyen előkelő, fínomak az ételek ,persze egy kicsit drága. Ezek az élmények közel 25 évvel ezelőttiek voltak Neki. Elhatároztam, hogy a mai nap lesz az, amikor meggyőződök erről.
Lugas Vendéglő Budapest - Egyéb
2017. július 2.a párjával járt itt
Valóban annyi minden van itt, már szinte múzeumban éreztem magam! A baj az szerintem, hogy nagyon vegyes a felhozatal és már zsúfolttá teszi az egészet a számomra, és koncepció nélkülinek tűnik. Maga az étterem 4 részből áll, a kerthelyiség, sajnos a rossz idő miatt nem tudtunk itt leülni. A belső rész 3 teremből áll.
Lugas Vendéglő Budapest - MosdóLugas Vendéglő Budapest - Külső képLugas Vendéglő Budapest - Külső képLugas Vendéglő Budapest - BelsőLugas Vendéglő Budapest - BelsőLugas Vendéglő Budapest - BelsőLugas Vendéglő Budapest - BelsőLugas Vendéglő Budapest - BelsőLugas Vendéglő Budapest - Étel/italLugas Vendéglő Budapest - BelsőLugas Vendéglő Budapest - Étel/italLugas Vendéglő Budapest - BelsőLugas Vendéglő Budapest - BelsőLugas Vendéglő Budapest - BelsőLugas Vendéglő Budapest - BelsőLugas Vendéglő Budapest - Külső képLugas Vendéglő Budapest - Külső kép
Gyenge 2016. szeptember 29.a párjával járt itt
Két vegyes halászlét kértünk. Kaptunk 1 ponty-halászlét és állítólag 1 harcsa-halászlét. A harcsa szeletek helyett meghatározhatatlan diónyi - nem tudni milyen eredetű - darabkák úsztak a lében. Kérdésünkre, hogy miért nem kaptunk vegyes hallét, a szakács, aki a szomszéd asztalnál ült barátaival, felháborodva mondta, ő így kapta meg a rendelést.
Átlagos 2014. május 10.a párjával járt itt
Nagyon szeretem a kertvendéglőket, de egyre kevesebb van, ahol igazán jó a hangulat és finomak ételek. Tavaly már jártam egyszer erre, de akkor be volt zárva, így nagyon megörültem, amikor láttam, hogy kinyitott. Mikor beléptünk, már volt egy kis problémám. Valahogy nem ilyennek képezelek el egy kerthelyiséget.