Madal Cafe - Alkotmány utca Budapest

Barrico Thermal Hotel Demjén

Madal Cafe - Alkotmány utca Budapest vélemények

2076
Kiváló 2022. július 13.egyedül járt itt
Még akkor is, ha viszonylag siet valahová, megszomjazik az ember, néha napjába többször is. . . ha meg az út mellett van ivolda, akkor akkor pont jókor van jó helyen. Melegben lihegés a Kossuth tér felé, aztán mintha kolompoltak volna a gulyának, hogy héé, állj meg, itató! Mondtam a kislánynak, hogy hideget, nagyot, sokat!
Madal Cafe - Alkotmány utca Budapest - Étel/italMadal Cafe - Alkotmány utca Budapest - BelsőMadal Cafe - Alkotmány utca Budapest - BelsőMadal Cafe - Alkotmány utca Budapest - BelsőMadal Cafe - Alkotmány utca Budapest - BelsőMadal Cafe - Alkotmány utca Budapest - Külső kép
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2019. április 1.egyedül járt itt
Nem sokkal a zárás előtt csak egy kávéra tértem be. A kávé jó erős volt (bár nekem kissé keserű). A kiszolgálás udvarias, a tálalás ízlésesen elegáns. Maga a hely is roppant ízlésesen van berendezve. Tisztaság (mosdó is) teljesen oké.
Megjegyzem még, hogy meleg étel is kapható. Legközelebb egy levest (690 Ft) kipróbálok.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
Kiváló 2018. október 28.a párjával járt itt
Ha minden igaz, ez a harmadik Madal a Hollán Ernő utcai valamint a Ferenciek terén működő után. Idén májusban ruccantam ki a párommal Miskolcon át a Fővárosba csak egy estére, reggel itt itta meg szívem hölgye a kávéját.
Madal Cafe - Alkotmány utca Budapest - Étel/italMadal Cafe - Alkotmány utca Budapest - BelsőMadal Cafe - Alkotmány utca Budapest - BelsőMadal Cafe - Alkotmány utca Budapest - Étel/italMadal Cafe - Alkotmány utca Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 27 hasznos szavazat
Átlagos 2018. április 26.barátokkal járt itt
Úgy összességében drágának találom az összes Madalt,ezt is. Oké,hogy turistákra vannak beárazva,meg biztos drága ezeknek a belvárosi üzleteknek a bérleti díja,de ne legyen már 550- egy 2x4 cm-es sütemény. A kávé ,amit itt ittam savanyú volt,egy rosszul elkészített világos pörkölés.
Kiváló 2018. március 14.egyedül járt itt
Nagyon hangulatos hely, nagyon kedves pincérekkel. A kávé, saláta, tésztaételek mind mind nagyon finom.
Kiváló 2017. május 8., kollégákkal járt itt
Megnyílt a Madal 3. egysége, maradnak a belvárosban, a legújabb helyszín a Parlament szomszédságában található. Az újhullámos specialty kávézó népszerűsége immár 3 éve töretlen, s rajongóik száma még mindig növekvőben. Ez a legnagyobb, legtágasabb egységük, a berendezés skandináv minimalista, natúr fenyőbútorok dominálnak.
Madal Cafe - Alkotmány utca Budapest - Külső képMadal Cafe - Alkotmány utca Budapest - BelsőMadal Cafe - Alkotmány utca Budapest - MosdóMadal Cafe - Alkotmány utca Budapest - Étel/italMadal Cafe - Alkotmány utca Budapest - BelsőMadal Cafe - Alkotmány utca Budapest - Étel/italMadal Cafe - Alkotmány utca Budapest - BelsőMadal Cafe - Alkotmány utca Budapest - Étel/italMadal Cafe - Alkotmány utca Budapest - Étel/italMadal Cafe - Alkotmány utca Budapest - Külső képMadal Cafe - Alkotmány utca Budapest - BelsőMadal Cafe - Alkotmány utca Budapest - BelsőMadal Cafe - Alkotmány utca Budapest - Külső képMadal Cafe - Alkotmány utca Budapest - BelsőMadal Cafe - Alkotmány utca Budapest - Külső képMadal Cafe - Alkotmány utca Budapest - Külső képMadal Cafe - Alkotmány utca Budapest - BelsőMadal Cafe - Alkotmány utca Budapest - BelsőMadal Cafe - Alkotmány utca Budapest - Külső kép