Mák Bistro Budapest

Mák Bistro Budapest
Mák Bistro BudapestMák Bistro Budapest
Mák Bistro BudapestMák Bistro Budapest

Mák Bistro Budapest bemutatkozása

A MÁK bistro kulináris koncepciója az elmúlt évszázad nemzetközi trendjein és a francia ’bistrot gastronomique’ elgondoláson alapszik, amely világszerte komoly hatást gyakorolt a konyhaművészetre. A MÁK felvállalt célja, hogy széles rétegekhez, illetve valamennyi korosztályhoz eljuttassa a csúcsgasztronómia legkiemelkedőbb értékeit, s mindezt egy laza, fesztelen és letisztult környezetben.

Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Napi ár félpanzióval
Hotel Yacht Siófok

Mák Bistro Budapest vélemények

Kiváló 2020. október 4.egyedül járt itt
5 év után ismét ellátogattam a MÁK Bisztróba. Még mindig van ebédmenü keddtől péntekig, igaz, az árak nyilván emelkedtek az elmúlt évek során. De szerintem még mindig teljesen korrekt, ár-érték arányban bőven megéri. A 2 fogás 3900 Ft, a 3 fogás 4500.
Mák Bistro Budapest - Külső képMák Bistro Budapest - Étel/italMák Bistro Budapest - Étel/italMák Bistro Budapest - Étel/italMák Bistro Budapest - Étel/italMák Bistro Budapest - Étel/italMák Bistro Budapest - MosdóMák Bistro Budapest - BelsőMák Bistro Budapest - BelsőMák Bistro Budapest - Étel/italMák Bistro Budapest - BelsőMák Bistro Budapest - BelsőMák Bistro Budapest - Étel/italMák Bistro Budapest - Étlap/itallapMák Bistro Budapest - Étlap/itallapMák Bistro Budapest - Étlap/itallapMák Bistro Budapest - Étlap/itallapMák Bistro Budapest - BelsőMák Bistro Budapest - BelsőMák Bistro Budapest - BelsőMák Bistro Budapest - Étel/italMák Bistro Budapest - Étel/italMák Bistro Budapest - Étel/italMák Bistro Budapest - Étel/italMák Bistro Budapest - Étel/italMák Bistro Budapest - Étlap/itallapMák Bistro Budapest - Étlap/itallapMák Bistro Budapest - Étlap/itallapMák Bistro Budapest - Étel/italMák Bistro Budapest - Étel/italMák Bistro Budapest - BelsőMák Bistro Budapest - BelsőMák Bistro Budapest - BelsőMák Bistro Budapest - Étel/italMák Bistro Budapest - Étel/italMák Bistro Budapest - Étel/italMák Bistro Budapest - Étel/italMák Bistro Budapest - Étlap/itallapMák Bistro Budapest - Külső képMák Bistro Budapest - Étel/italMák Bistro Budapest - BelsőMák Bistro Budapest - Külső képMák Bistro Budapest - BelsőMák Bistro Budapest - Étel/italMák Bistro Budapest - Étel/italMák Bistro Budapest - Étel/italMák Bistro Budapest - Étlap/itallapMák Bistro Budapest - Külső kép
Gyenge 2018. január 2.a párjával járt itt
Párommal jártunk itt, neki ajánlotta egy ismerőse. Megérkezésünkkor egy hátsó, elég sötét helyen kaptunk asztalt, a konyha bejárata mellett. A pincér figyelmes volt, elvitte a kabátunkat. Gourmet étteremről van szó, így nem is számítottunk egy 30 oldalas, klasszikusokkal teli étlapra, de azért a választék véleményem szerint nagyon szegényes.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 16 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. április 7., üzleti partnerrel járt itt
Üzleti partnereket vittünk a MÁK bisztróba. Kicsit meglepettek voltak az étterem igen puritán belső megjelenését illetőleg, ám a menüsorok kiválasztása után egyre-másra érkeztek a "MÁKszemnyi" adagok. Eleinte azt hittem, itt sem fogok jóllakni, ám ez a hely nem is erről szól! Kulináris élvezetek felsőfokon!
Kiváló 2015. március 9.egyedül járt itt
Jó ideje terveztem már a Mák Bisztró meglátogatását. A 3 fogásos ebéd menüt fix 3500 Ft-os áron kínálják (a 2 fogásos 2800 Ft), ami első hallásra soknak tűnhet, de itt egy olyan, nem mindennapi gasztro-élménnyel gazdagodtam, ami úgy érzem, mindenképpen megérte az árát. A 3 féle előétel/levesből mangalica terrine-t választottam mangóval.
Kiváló 2014. május 6.a párjával járt itt
A MÁK sok díjat nyert, az étteremkritikusok kedvence. Fiatal, 30 év alatti séfje van, éppen ezért már régóta terveztem, hogy elmenjek egy gasztrokirándulásra ebbe a szentélybe :)
Most persze azt kellene mondanom, hogy többet vártam, de nem. A MÁK pontosan, olyan, amilyen a híre, csodálatos ételek, gyors kiszolgálás. Az ételek az un.
2014. február 9.a párjával járt itt
Egy hétköznap késő délután (18 h)érkeztünk az étterembe,ahol akkor éppen még a felszolgálók voltak többségben(4),mégis egy kis tétovázás után kaptunk asztalt,mondván 21 órától foglalásaik vannak. (? )Az étlap nem túl bőséges,néhány fogásból lehet választani,főétel 4-5 féle volt. A felszolgált fogások ízletesek,a szemnek is tetszők voltak.
Mák Bistro Budapest a térképen
1051 BudapestVigyázó Ferenc u. 4.
• légkondícionált helyiség • gyerekmenü • zártkörű rendezvény lehetősége
H