Marcello Étterem Budapest

Thermal Hotel Balance Lenti - Balance napok
Balance napok
Thermal Hotel Balance Lenti
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Hotel Xavin Harkány

Marcello Étterem Budapest vélemények

2076
2024. február 1.egyedül járt itt
Na, nem minőségben, csak fizikailag van ez messze lent. Amúgy meg nagyjából rendben is van. Mai lebúvárkodásom a Bartók Boulevardon a Marcello nevű, elég régen itt létező intézmény, úgy tűnik, egyidős rendszerváltással. Nézzük tehát. . . hétköznap, ebédidő, vendég alig. Két asztal ha foglalt, faltól falig.
Marcello Étterem Budapest - Külső képMarcello Étterem Budapest - EgyébMarcello Étterem Budapest - Étel/italMarcello Étterem Budapest - Étel/italMarcello Étterem Budapest - Étel/italMarcello Étterem Budapest - Étlap/itallapMarcello Étterem Budapest - Étlap/itallapMarcello Étterem Budapest - Étlap/itallapMarcello Étterem Budapest - Étlap/itallapMarcello Étterem Budapest - Étlap/itallapMarcello Étterem Budapest - Étlap/itallapMarcello Étterem Budapest - Étlap/itallapMarcello Étterem Budapest - Étlap/itallapMarcello Étterem Budapest - BelsőMarcello Étterem Budapest - Egyéb
Átlagos 2021. június 20.egyedül járt itt
Több mint 20 éve működő retrós olasz étterem és pizzéria a Bartók Béla úton, a Móricz Zsigmond körtér és a Gellért tér között kb. félúton, egy pincehelyiségben. A bejárat előtt a járdán kis teraszt is kialakítottak. Hétfőtől péntekig 11. 30-15. 00 óra között 3 fogásos heti ebédmenüt kínálnak.
Marcello Étterem Budapest - Külső képMarcello Étterem Budapest - MosdóMarcello Étterem Budapest - Étel/italMarcello Étterem Budapest - Étel/italMarcello Étterem Budapest - Étel/italMarcello Étterem Budapest - Étel/italMarcello Étterem Budapest - Étel/italMarcello Étterem Budapest - Étel/italMarcello Étterem Budapest - Étel/italMarcello Étterem Budapest - Étlap/itallapMarcello Étterem Budapest - BelsőMarcello Étterem Budapest - EgyébMarcello Étterem Budapest - Étlap/itallapMarcello Étterem Budapest - Étlap/itallapMarcello Étterem Budapest - BelsőMarcello Étterem Budapest - BelsőMarcello Étterem Budapest - Külső képMarcello Étterem Budapest - Külső kép
2018. április 4.gyerekekkel járt itt
Korábban már írtam véleményt erről az étteremről. Március 15. - én ebédeltünk itt, a korábbiakhoz képest most is nagyon finom volt minden- étel, ital. Udvarias volt a felszolgálás is, de van némi észrevételem az ott dolgozók viselkedésével kapcsolatban, amit muszáj leírnom.
Gyenge 2017. január 22.családjával járt itt
Kb. 15 évig jártam a családommal a Marcello nevű étterembe, ahol emlékezetes és kítűnő ételeket szolgáltak fel, de híres volt a salátabárjuk is. Azonban tavaly már új tulajdonos lehetett, és az étterem kínálata teljesen megváltozott. A lasagne pl. ehetetlenül száraz és íztelen volt, óriási csalódást okozott.
Kiváló 2016. november 1.a párjával járt itt
Marcello kedves "szomszéd", aki elkényezteti a pocakunkat, amikor olaszos ízekre vágyunk. Akár hozzájuk megyünk, akár rendelünk, mindig pontosak és gyorsak, az ételeik pedig igazi olasz ízek. Személyes kedvencem a "Zucchini e melazzane in vinegrette con focacce", magyarul cukkinis és padlizsános focacca - ez már nem csak engem bűvölt el :)
Szeretem a kedves mosolyt, a figyelmességet, a kedvességet, amit Tőlük mindig megkapok. Köszönöm, Marcello :) Jövünk és rendelünk is még!
Kiváló 2016. március 30.családjával járt itt
Többször voltunk itt, de eddig még csak a pizzáig jutottunk el- ez határozottan a mi hibánk:-). A pizza nagyon finom és ami lényeges, hogy könnyű, utána még simán fel lehet sétálni a Gellért- hegyre. Bár célszerű sorrend előbb a kirándulás és utána a Marcello. A felszolgálóhölgyek nagyon kedvesek, aranyosak- sajnos utoljára kevésbé láttam őket.
Kiváló 2013. október 15.a párjával járt itt
Teljesen véletlenül tévedtünk be egy vasárnapi délután, elkezdtük nézegetni az ajánlatot, és egy az ott dolgozók közül győzött meg minket ,hogy ebédeljünk ott. Egyáltalán nem bántuk meg! Nagyon finom , ízletes ételek voltak , és az adag sem volt éppen kicsi. . .
Kiváló 2013. május 14.gyerekekkel járt itt
Hosszú évek óta nem jártunk már ebben az étteremben, ezért elhatároztuk, hogy a szombati ebédet itt fogyasztjuk el. Biztos,ami biztos alapon pizzát rendeltünk. Négyen négyfélét. S milyen jól tettük! Vékony pizzatészta, bőséges feltétek és végre rendes paradicsomszósz. Hozzá jófajta barna sörök és finom limonádé.
Marcello Étterem Budapest a térképen
1111 BudapestBartók Béla út 40.
• vegetáriánus ételválaszték • gyerekmenü • kisállat bevihető • zártkörű rendezvény lehetősége • SZÉP Kártyát (OTP, MKB, K&H), Erzsébet-utalványt, Sodexo és Ticket Restaurant utalványt is elfogadnak
H-V
nemzetközi, olasz