Menza Étterem & Kávézó Budapest

Alfa Hotel Miskolctapolca - Pünkösd
05.17-20.
Alfa Hotel Miskolctapolca
Club Tihany Hotel - Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel
Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel
2024.11.03-ig
Club Tihany Hotel
Thermal Panzió Igal - Tavaszi zsongás
Tavaszi zsongás
2024.06.15-ig
Thermal Panzió Igal

Menza Étterem & Kávézó Budapest vélemények

Kiváló 2016. március 8.a párjával járt itt
Barátnőmmel voltunk itt egy kedd este, de már egy hónappal előre lefoglaltam az asztalt, hogy biztosan legyen helyünk. Egy barátom ajánlotta a helyett, és mint utólag kiderült, a lehető legjobban választottam. A pincérek nagyon kedvesek és készségesek, az ételek finomak és gusztusosak voltak, mi pedig jól éreztük magunkat, szóval tulajdonképpen minden a lehető legnagyobb rendben volt.
Menza Étterem & Kávézó Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. október 26.a párjával járt itt
Vasárnap délben voltunk itt párommal, előzetes bejelentkezés nélkül. Kicsit várnunk kellett (kb 5 perc) míg felszabadult asztal, de megérte. Ismerősöktől már hallottam a helyről, és most, hogy a környéken jártunk (Terézvárosi Búcsú) ott ebédeltünk. Nagyon tetszett, hogy míg várni kellett az asztalra, a bár résznél ültettek le minket, az italokat ott megkaptuk, volt rágcsálni való is.
Ezüst fokozatú értékelő
Gyenge 2014. augusztus 2.a párjával járt itt
Amit rendeltünk fokhagyma krémleves lángossal, a leveshez jobban illett a piritós. A bécsi szeletnek hívott rántott húsnál a magyar étlapon nem írták hogy sertés húsból van, angolul már feltüntették. A kacsamell, hiába kértem átsütve, bizony folyt belőle a véres lé, amitől rosszul lettem.
Kiváló 2014. április 19.egyedül járt itt
Szombaton kora este a Liszt Ferenc téren jártam, és a Menzára esett a választásom. Bár sok az asztal és tágas az étterem, nagy a tumultus, sokan vannak, az üres asztalokon pedig kivétel nélkül "reserved" foglalt táblácskák. Én nem foglaltam előre, de az ajtónál álló fiatal hölgy kedvesen egy 2 személyes asztalhoz invitál, megbeszéljük, hogy 8.
Menza Étterem & Kávézó Budapest - EgyébMenza Étterem & Kávézó Budapest - EgyébMenza Étterem & Kávézó Budapest - EgyébMenza Étterem & Kávézó Budapest - EgyébMenza Étterem & Kávézó Budapest - EgyébMenza Étterem & Kávézó Budapest - EgyébMenza Étterem & Kávézó Budapest - EgyébMenza Étterem & Kávézó Budapest - EgyébMenza Étterem & Kávézó Budapest - EgyébMenza Étterem & Kávézó Budapest - EgyébMenza Étterem & Kávézó Budapest - EgyébMenza Étterem & Kávézó Budapest - EgyébMenza Étterem & Kávézó Budapest - EgyébMenza Étterem & Kávézó Budapest - EgyébMenza Étterem & Kávézó Budapest - EgyébMenza Étterem & Kávézó Budapest - EgyébMenza Étterem & Kávézó Budapest - EgyébMenza Étterem & Kávézó Budapest - EgyébMenza Étterem & Kávézó Budapest - Külső képMenza Étterem & Kávézó Budapest - Külső képMenza Étterem & Kávézó Budapest - Étel/italMenza Étterem & Kávézó Budapest - Étel/italMenza Étterem & Kávézó Budapest - Étel/italMenza Étterem & Kávézó Budapest - Étlap/itallapMenza Étterem & Kávézó Budapest - MosdóMenza Étterem & Kávézó Budapest - BelsőMenza Étterem & Kávézó Budapest - Külső képMenza Étterem & Kávézó Budapest - Belső
2013. október 6.barátokkal járt itt
Péntek este 6 körül estünk be foglalás nélkül,de még kaptunk asztalt. A galériára ültettek. A hely kellemes. A pincérünk - Ken Baba kinézetű fazon - sajna átlagon aluli volt. Szerintem nem igazán lelekesedett a munkájáért, úgy gondolta, hogy ő túl jó erre a helyre. Szóval a kiszolgálás nagyon gyengus volt.
Átlagos 2013. június 17.barátokkal járt itt
A menza név tökéletesen takarja azt a mennyiségű embert, ami itt megfordul naponta. Asztalfoglalás tényleg szükséges, annak, aki itt akar enni. A kialakítás és a hangulat szerintem remek. Nem egy meghitt romantikázásra való hely. A személyzet kedves volt és az étel kiválasztásánál felmerülő kérdésekre is készségesen válaszoltak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2013. május 30.barátokkal járt itt
Hú, nagyon vegyes...nagyon zajos, beszélgetni nem lehet normálisan.
A felszolgálók lehetnének jobbak és nem lebeszélni, hanem rábeszélni kellene a fogyasztásra...
Kifejezetten nem volt jó a füstölt kacsamell, de nem kellett kifizetni. Ez pozitív volt. De ennyi. Nagyon drága, igazi túrista hely...
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2013. május 17.barátokkal járt itt
Fantasztikus az ötlet, hogy a régi menzás ételeket álmodják új köntösbe. Engem levettek a lábamról. Kifejezetten ízletesen főznek, udvarias és kedves a kiszolgálás és az ételekhez válogatott borok TÉNYLEG válogatottak. Nagy étterem létére időben kell asztalt foglalni ide, mert nemcsak nagy, de jó is :-)
Egyetlen bajom, hogy ritkán engedhetem meg magamnak azt az élvezetet, hogy ott egyek. . . :-)
2013. május 14.barátokkal járt itt
Többször ebédeltem már a helyen. Közelebb van egy étteremhez, mint egy gyorsétteremhez, viszont nagyon nagy a nyüzsgés, és szerintem elég hangzavar is van, közel vannak egymáshoz az asztalok, éppen ezért elég sokan elférnek. Az étterem egyébként modern, a felszolgálók igyekeznek gyorsan és kedvesen jönni-menni. Az ételt hamar kihozták, finom volt.
Kiváló 2013. május 11.egyedül járt itt
Nagyon szeretem ezt az éttermet, utoljára tegnap voltam ott ebédelni. Véletlenül ismertem meg, amikor édesanyámmal beültünk oda kávézni. Már akkor nagyon tetszett a hely, így többször is visszamentem azóta. Az ételek finomak, a melange kávéjukat pedig különösen ajánlom mindenkinek! A felszolgálók nagyon figyelmesek és kedvesek, nem lehet rájuk rosszat mondani! :)