Menza Étterem & Kávézó Budapest

étterem, kávézó - kávéház
Menza Étterem & Kávézó Budapest
Menza Étterem & Kávézó BudapestMenza Étterem & Kávézó Budapest
Menza Étterem & Kávézó BudapestMenza Étterem & Kávézó Budapest

Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Menza Étterem & Kávézó Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2013. május 30.barátokkal járt itt
Hú, nagyon vegyes...nagyon zajos, beszélgetni nem lehet normálisan.
A felszolgálók lehetnének jobbak és nem lebeszélni, hanem rábeszélni kellene a fogyasztásra...
Kifejezetten nem volt jó a füstölt kacsamell, de nem kellett kifizetni. Ez pozitív volt. De ennyi. Nagyon drága, igazi túrista hely...
Kiváló 2013. május 11.egyedül járt itt
Nagyon szeretem ezt az éttermet, utoljára tegnap voltam ott ebédelni. Véletlenül ismertem meg, amikor édesanyámmal beültünk oda kávézni. Már akkor nagyon tetszett a hely, így többször is visszamentem azóta. Az ételek finomak, a melange kávéjukat pedig különösen ajánlom mindenkinek! A felszolgálók nagyon figyelmesek és kedvesek, nem lehet rájuk rosszat mondani! :)
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 277 feltöltött kép
Kiváló 2021. augusztus 12., kollégákkal járt itt
A hely nagyon hangulatos, a kiszolgálás kedves és gyors. A rántott kacsamájat ajánlom mindenkinek, minden falat után ámultam, hogy mennyire finom. A gin tonic is szuper volt és ha még bírsz enni a főétel után, akkor mindenképp próbáld ki a Menza csokitortát sóskaramella öntettel.
Kiváló 2021. augusztus 12., csoporttal járt itt
Nagyobb társasággal voltunk itt vacsorázni. A személyzet végig nagyon figyelmes volt, az ételek bőségesek voltak és nagyon finomak. Az étlapon a kínálat viszonylag szűk, mégis mindenki megtalálta a neki tetszőt. Ajánlom az éttermet mindenkinek, aki a belvárosban szeretne egy jó hangulatú helyen, egy finom vacsit elfogyasztani egy finom pohár borral.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. június 5.a párjával járt itt
Barátok ajánlására próbáltuk ki a Menzát, és nem csalódtunk. ûnnepnapon kora este vacsoráztunk ott, hagymás rostélyost és csirkemell szósszal. Minden kiválóan elkészitett, szemnek is tetszetös. Desszert próbánk a meggyes rétes és a csokoládétorta volt, kiváló mindkettö. A kiszolgálás gyors, udvarias.
Kiváló 2017. január 22.gyerekekkel járt itt
Egy hely, ahol nagyon figyelmesek és kedvesek a vendéggel. Az ételek kinézete tetszetős, bár nem mindegyik íze volt ínyünkre való, ez viszont szubjektív. Az igaz, hogy nem a napi menüből választottunk, de akkor is elég borsosak az árak. Például 1 szelet sütemény 1090 Ft, és az innivalók sem olcsóak.
Kiváló 2016. december 12.a párjával járt itt
Bár tele volt a hely, nem kellett sokat várnunk a pultnál (elfelejtettünk asztalt foglalni), a rendelt ételeket is igen hamar kihozták, a pincérek kedvesek voltak, a kiszolgálás kifogástalan volt. Roston sült hízott kacsamáj burgonyapürével és pikáns meggymártással volt az étel amit ettem.
Kiváló 2016. november 30.családjával járt itt
Születésnapot ünnepelni mentünk erre a helyre, ahol az étlapon a hagyományos magyar konyha és a mai kornak jobban megfelelő, egészségesebb ételek választéka is megtalálható az étlapon. Így fiatalnak, idősebbnek sem volt gond a választás. A fogások különlegesek, finomak voltak és a kiszolgálás annak ellenére, hogy tele volt az étterem, gyors, kedves, udvarias volt.
Máskor is megyünk! 😊
Kiváló 2016. március 8.a párjával járt itt
Barátnőmmel voltunk itt egy kedd este, de már egy hónappal előre lefoglaltam az asztalt, hogy biztosan legyen helyünk. Egy barátom ajánlotta a helyett, és mint utólag kiderült, a lehető legjobban választottam. A pincérek nagyon kedvesek és készségesek, az ételek finomak és gusztusosak voltak, mi pedig jól éreztük magunkat, szóval tulajdonképpen minden a lehető legnagyobb rendben volt.
Menza Étterem & Kávézó Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. október 26.a párjával járt itt
Vasárnap délben voltunk itt párommal, előzetes bejelentkezés nélkül. Kicsit várnunk kellett (kb 5 perc) míg felszabadult asztal, de megérte. Ismerősöktől már hallottam a helyről, és most, hogy a környéken jártunk (Terézvárosi Búcsú) ott ebédeltünk. Nagyon tetszett, hogy míg várni kellett az asztalra, a bár résznél ültettek le minket, az italokat ott megkaptuk, volt rágcsálni való is.