Mosselen Étterem Budapest

Mosselen Étterem Budapest
Mosselen Étterem BudapestMosselen Étterem Budapest
Mosselen Étterem BudapestMosselen Étterem Budapest

Mosselen Étterem Budapest bemutatkozása

A mosselen flamandul kagylót jelent. Széles sörpalettájuk az egyik legjobb Budapesten és nagyon gazdag az étlap kínálata is. A bélszíntatár, a különböző kacsából készült ételek és a kecskesajt mellett a kagylók, rákok és a csokoládés desszertek is szerepelnek az étlapon, úgyhogy a belga gasztronómia szinte minden fogása megkóstolható.

Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
2024.06.01-ig
Thermal Panzió Igal

Mosselen Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2022. május 14.egyedül járt itt
Egy időben rendszeresen jártunk ide, az előző munkahelyemen sokan kedveltük, nekem meg ráadásként nagyon közel esik a lakásunkhoz is. Már több mint 10 éve működnek itt ugyanolyan profillal Újlipótvárosban, a Nagykörút közelében. Belga söröket csapolnak, de a konyhájuk is nagyon jó.
Mosselen Étterem Budapest - EgyébMosselen Étterem Budapest - EgyébMosselen Étterem Budapest - EgyébMosselen Étterem Budapest - EgyébMosselen Étterem Budapest - EgyébMosselen Étterem Budapest - EgyébMosselen Étterem Budapest - EgyébMosselen Étterem Budapest - EgyébMosselen Étterem Budapest - EgyébMosselen Étterem Budapest - EgyébMosselen Étterem Budapest - EgyébMosselen Étterem Budapest - EgyébMosselen Étterem Budapest - Külső képMosselen Étterem Budapest - Külső képMosselen Étterem Budapest - Külső képMosselen Étterem Budapest - Étlap/itallapMosselen Étterem Budapest - Étlap/itallapMosselen Étterem Budapest - BelsőMosselen Étterem Budapest - BelsőMosselen Étterem Budapest - BelsőMosselen Étterem Budapest - BelsőMosselen Étterem Budapest - BelsőMosselen Étterem Budapest - BelsőMosselen Étterem Budapest - BelsőMosselen Étterem Budapest - Külső képMosselen Étterem Budapest - Külső képMosselen Étterem Budapest - Külső képMosselen Étterem Budapest - Külső képMosselen Étterem Budapest - Külső képMosselen Étterem Budapest - Külső kép
Kiváló 2017. december 8., kollégákkal járt itt
Újra meggyőződhettem az étterem magas színvonaláról. Különböző hús-és halételeket ettünk, mind nagyon finom volt. A kiszolgálás gyors és udvarias. Érdemes tömegközlekedéssel menni, az utcán nehéz parkolni, de van a közelben parkolóudvar. Némelyik étel és a levesek ára egész jó, a különlegesek drágábbak.
2016. december 4. járt itt
Az étterem belső környezete kellemes, kényelmes, tágas. Az étlap gazdag kínálata minden igényt kielégít. Már az étlap maga is szellemes, szórakoztató olvasmány, alcímei ugyanakkor részletes információkkal segítik a választást. A konyha a „belgaságokban” is nagyon jó, a kiszolgálás is barátságos.
Kiváló 2016. augusztus 4.a párjával járt itt
Hétköznap este félház se volt, amikor beléptünk, s egy kicsit megijedtünk, hogy jó választás volt-e. A felszolgáló azonban ismerős volt egy kb. 5 évvel ezelőtti ittjártamból, s ez megnyugtató volt, hogy van az étteremnek valamiféle tartása. Az ételek különleges elnevezésűek, finomak és nagy mennyiségűek.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. július 7.barátokkal járt itt
Gyakori vendég vagyok ebben az étteremben, mert nagyon jó a hely. Ha finom ételekre vágysz és szereted a jó belga söröket, akkor ezt a helyet meleg szívvel tudom ajánlani. Nagyon korrekt a kiszolgálás, segítőkészek és udvariasak a felszolgálók. A konyhában profi szakácsok dolgoznak, ami már az étlapról is látszik és amit a felszolgált ételek minősége is tanúsít. Budapest egyik legkiválóbb étterme!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
Kiváló 2015. január 15.barátokkal járt itt
Néhányszor már jártunk az étteremben, és elégedettek voltunk. Ezúttal egy külföldi barátunkkal voltunk ott, halételeket fogyasztottunk, mindenki elégedett volt azzal amit kapott. Jó minőségű alapanyagokból, nagyon ízletesen elkészített ételeket kaptunk. A kiszolgálás korrekt, udvarias volt.
Mosselen Étterem Budapest - Étel/italMosselen Étterem Budapest - BelsőMosselen Étterem Budapest - Étel/italMosselen Étterem Budapest - Étlap/itallap
Kiváló 2014. február 18.a párjával járt itt
Jó párszor jártunk már itt, mivel csak 1 utcára lakunk az étteremtől. Hogy nem lettünk itt napi törzsvendégek, az leginkább a pénztárcánk vékonyságán múlik, és sajnos mi sem vagyunk időmilliomosok. Én azon ritka vendégek közé tartozom, aki nem elsősorban, vagy nem kizárólagosan a sörök miatt érkezik ide.
2013. április 11.barátokkal járt itt
Az Újlipótváros mélyén találjuk ezt a kellemes brasserie-hangulatú söröző-éttermet. A benső sok kis tükörrel, lambériával, régi francia nyelvű plakátokkal operál. És persze amiért jöttünk, finom sörök és belga fogások. Bár nem fogható a kagyló a brüsszeli kagylóbárokéhoz, de nagyon korrekt volt a provence-i fűszerezéssel.
Mosselen Étterem Budapest a térképen
1136 BudapestPannónia u. 14.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • napi menü • zártkörű rendezvény lehetősége
H
K