Nagy Levin Étterem Budapest

Nagy Levin Étterem Budapest
Nagy Levin Étterem BudapestNagy Levin Étterem Budapest
Nagy Levin Étterem BudapestNagy Levin Étterem Budapest

Nagy Levin Étterem Budapest bemutatkozása

„A belépés díjtalan, a kilépés bizonytalan! ”
A Nagy Levin a Rejtő-könyvek egyik legtitokzatosabb alakja. Múltjáról csak történetek keringenek, viszont valamiben minden ismerőse egyetért.

Granada Hotel Kecskemét - Granada Élmények
2025.04.01-ig
Hotel Narád Park Mátraszentimre

Nagy Levin Étterem Budapest vélemények

2017. július 3.a párjával járt itt
Csepelen nem vagyunk ismerősek, de a Nagy Levin Étterem neve ismerős volt innen, úgy rémlett, pozitív értékeléseket kaptak, így szombat délután ide tértünk be egy megkésett ebédre. A 2 részre osztott terasz nem dohányzó részében ültünk le, csupán pár vendég volt rajtunk kívül, válogathattunk az asztalok között.
Nagy Levin Étterem Budapest - EgyébNagy Levin Étterem Budapest - BelsőNagy Levin Étterem Budapest - Étel/italNagy Levin Étterem Budapest - Étel/italNagy Levin Étterem Budapest - Étel/italNagy Levin Étterem Budapest - Étel/italNagy Levin Étterem Budapest - Étel/italNagy Levin Étterem Budapest - MosdóNagy Levin Étterem Budapest - MosdóNagy Levin Étterem Budapest - BelsőNagy Levin Étterem Budapest - BelsőNagy Levin Étterem Budapest - Külső képNagy Levin Étterem Budapest - BelsőNagy Levin Étterem Budapest - BelsőNagy Levin Étterem Budapest - Külső képNagy Levin Étterem Budapest - Étlap/itallapNagy Levin Étterem Budapest - Étlap/itallapNagy Levin Étterem Budapest - Étlap/itallapNagy Levin Étterem Budapest - Étlap/itallapNagy Levin Étterem Budapest - Étlap/itallapNagy Levin Étterem Budapest - Étlap/itallapNagy Levin Étterem Budapest - Étlap/itallapNagy Levin Étterem Budapest - Étlap/itallapNagy Levin Étterem Budapest - BelsőNagy Levin Étterem Budapest - BelsőNagy Levin Étterem Budapest - Egyéb
Szörnyű 2016. december 16., kollégákkal járt itt
Céges vacsora helyszínéül választottuk a Nagy Levin éttermet. Belépve kellemes környezet tárult elénk, és rögtön az asztalunkhoz vezettek minket, kaptunk étlapot. Az első probléma ott kezdődött amikor az itallapon szereplő epres nestea-t kértem. Kihozták az italokat nekünk persze nem egyszerre.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. december 1., kollégákkal járt itt
Nem csalódtam. Többen ajánlották a helyet és javarészt megállja a helyét a kapott információ. Nagy adagok vannak, bár nem hatalmasak,nem drága a hely, de azért nem annyira olcsó, mint mondták. Parkolni kitűnően lehet, bár kívülről nem tűnik fel és tömegközlekedéssel is jól megközelíthető.
Kiváló 2015. október 23.a párjával járt itt
Végre egy Rejtő étterem!
Minden tökéletes volt, egyedül a marinirozott halat hiányoltam Turbigo módra.
Egy Nagy Levin étteremben ez alap.
Az ételek finomak voltak, a kiszolgálás jó volt es a Korcsmáros rajzok a falon
hozták a hangulatot. A "négylábú fűrágók" közül Rongy Elek hagymás rostélyosa
finom volt, a hagyma ropogós a hús nem száraz.
Kellemes volt, ajánlom mindenkinek.
2015. október 22.családjával járt itt
Hálás téma Rejtő jenő világa a vendéglátásban, erre már épült egy hely a kilencvenes években a Blaha Lujza térhez közel, a Korcsma a Piszkos Fredhez, talán ma is megvan még. Jó volt a pultnál könyöklő pasas, akinek kiállt a kés a hátából. Ezt leszámítva nem volt túlságosan Rejtős a hangulat.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2015. január 8.a párjával járt itt
Karácsony és szilveszter között látogattunk el az étterembe, amely Csepelen a panelházak között található. Megközelítése jó, az udvarban nagy parkoló található. A hely nagyon hangulatos, Rejtő rajongóknak különösen ajánlott. A menü is nagyon szellemesen a regények témakörére támaszkodik.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazatLelkes fotózó - 117 feltöltött kép
2014. június 22.gyerekekkel járt itt
Ez a hely segít feleleveníteni a Rejtő-könyvek feelingjét, nagyon tetszetős beltérrel és kellemes kültéri asztalokkal. Amíg az ember várakozik, addig sem unatkozik, hiszen van mit nézegetnie, és van miről beszélgetnie mert a környezet tesz róla. Ezúton is gratulálok az étterem kinézetéért felelős szakiknak, szép munkát végeztek!
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. március 4.a párjával járt itt
Szeretem az olyan helyeket, amelyeknek egyedi hangulata van, és ezt a Nagy Levin nagyon hozza, az étlapon és a berendezésben is tükrözi a Rejtő Jenő témát, emellett otthonos és hangulatos a hely. Az adagok nagyok, az ízek különlegesek és finomak. Házias ízek keverednek extra finomságokkal.
Kiváló 2014. január 4.a párjával járt itt
Ami legjobban megfogott az étteremben az az egyedülálló, különleges hangulat, mely megmutatkozik a belső építészeti kialakításban, az étlap rajzolatában és az elfogyasztott ételekben egyaránt. Az igényesség és a kreativitás jellemző az egész helyre. Imádom az étlap hangzatos kínálatát bogarászni.
Kiváló 2014. január 2.a párjával járt itt
A párom lepett meg itt egy vacsorával. Mindennel teljesen meg voltunk elégedve, az étel finom (persze a kedvencemet rendeltem),a választék kielégítő, a felszolgálók kedvesek és segítőkészek. A Rejtő Jenős téma nagyon szórakoztató ami egyben az étlapon és az éttermen belül is megjelenik :) Nagyon hangulatos hely :)Mivel autónk éppen nem volt BKVval mentünk, de a busz (159) szinte a bejáratnál tesz le, úgyhogy a hely megközelítése gyalog sem okoz gondot :)
Nagy Levin Étterem Budapest a térképen
1212 BudapestII. Rákóczi Ferenc út 200.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • élő zene • étel elvitelre • házhozszállítás • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Szo
V