Nagymama Konyhája - Pólus Center Budapest

3,4
gyorsétterem, ételbár, kifőzde
Nagymama Konyhája - Pólus Center Budapest
Nagymama Konyhája - Pólus Center BudapestNagymama Konyhája - Pólus Center Budapest

Club Tihany Hotel - Napi árak félpanziós ellátással
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Nagymama Konyhája - Pólus Center Budapest vélemények

2055
Átlagos 2023. november 21.egyedül járt itt
Látom, a fél város idejár, én meg nem. Na, nem maradok ki a jóból én sem. Szóval, elmentem a Pólus Centerbe. de ha megkínoznának az ÁVH-sok vagy a nyilasok, akkor sem tudnám megmondani, hogy miért menne bárki is a Pólus Centerbe, a világ végén van, mindentől távol, de még magyarul beszélnek ott is az emberek.
Nagymama Konyhája - Pólus Center Budapest - EgyébNagymama Konyhája - Pólus Center Budapest - Étel/italNagymama Konyhája - Pólus Center Budapest - Külső képNagymama Konyhája - Pólus Center Budapest - EgyébNagymama Konyhája - Pólus Center Budapest - EgyébNagymama Konyhája - Pólus Center Budapest - Egyéb
1947
2021. szeptember 12.egyedül járt itt
Többször ettem már itt. A legtöbbször kis adag főzeléket feltéttel. Most éppen spenótot kértem egy fasírttal. Ízlett és elég is volt, ezért szoktam itt étkezni. Lehúzó véleményeket olvastam, de érdekes, hogy itt mindig sorba kell állni annyian vannak a többi helyen meg alig, alig. Menürendszer és gyorsan finomat fogyaszt el az ember.
Kiváló 2021. július 10.a párjával járt itt
Vásárlás közben megéhezve felkerestük ezt a régi kipróbált gyorséttermet. Most sem csalódtunk. Inycsiklandozó édességek és egyéb finom falatok voltak. A kiszolgáló fiatal leányok kedvesek, gyorsak, segítőkészek voltak. Az ételek nagyon finomak,de kissé magas lett az áruk.
Gondolom ezért sikerült asztalt kapnunk, mert egyébként mindig telt házzal üzemel.
Átlagos 2017. március 21.a párjával járt itt
A kifőzde jellegű étkező ugyancsak a Pólus Center kajáldasorán található, talán az összes itt lévő gyorsétterem közül a legnagyobb. Nekem az ételek jellegükben, minőségükben egy kicsit az vállalati menzánkra emlékeztet általában ott vannak ilyen jellegű ételek.
Gyenge 2015. november 19.egyedül járt itt
A Pólus Center nem tartozik a kedvenc bevásárlóközpontjaim közé, elég ritkán fordulok meg itt, mert messze lakunk tőle, de sosem tudok eligazodni. Több bejárat van, és persze mindig a keresett üzlethez a legtávolabbi helyen sikerül leparkolni.
Nagymama Konyhája - Pólus Center Budapest - Külső képNagymama Konyhája - Pólus Center Budapest - Külső képNagymama Konyhája - Pólus Center Budapest - Étel/italNagymama Konyhája - Pólus Center Budapest - Étel/italNagymama Konyhája - Pólus Center Budapest - Étel/ital