Náncsi Néni Vendéglője Budapest

Senior csomag örökifjaknak
Hotel Lövér Sopron

Náncsi Néni Vendéglője Budapest vélemények

2016. január 27.egyedül járt itt
Nagyon jó híre van/volt az étteremnek, így "muszáj" volt nekünk is kipróbálni. Nem mondom azt, hogy hanyatt estem tőle. Az ételek átlagosak voltak, ám az áruk ennél borsosabb volt. Átlagos környezet, kedves kiszolgálás, de semmi extra. Egy-egy ebédet vagy vacsorát el lehet ott fogyasztani, de biztosan nem lesz a kedvenc helyem.
Náncsi Néni Vendéglője Budapest - Étel/ital
Gyenge 2015. január 13.a párjával járt itt
Az előző látogatás után ez egy katasztrófa volt! A flegma és nagyon laza felszolgálók még mindíg ott dolgoznak sajna! ( utálom ha a vállam simogatja! ) A rendelés felvétele és teljesítése okoz némi káoszt náluk! Az ételekről ne kérdezz, csak rendelj és fizess szó nélkül. Szóval bunkók a felszolgálók.
2015. január 10.a párjával járt itt
Sokakkal egyetértek abban, hogy zsúfolt és kiesik, de mi eddig kétszer jártunk ott és mindkét alkalommal sikerült foglalás nélkül leülnünk. Viszont az asztalok kicsit tényleg közel vannak egymáshoz, nincs meg a "privátszféra".
Átlagos 2014. június 12.barátokkal járt itt
A budai kertvendéglők jó magyar konyhával kifejezetten a gyengéim. Találtam is már kiváló helyeket, de a Náncsi nem tartozik ide. Nem szeretném részletezni, de az előttem szóló értékelővel értek egyet. Valahogy semmi sem stimmel, minden hamis és kelletlen. Az étel és a kiszolgálás egyaránt komoly hiányoságokkal küzd.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. április 29.a párjával járt itt
A nagy nevű étteremre esett a választásunk, melyről sok jót és legalább annyi rosszat hallottam. A legtöbben abban látják a hely gyengeségét, hogy messze nem az a Náncsi néni, mint 20 éve volt. Megvallom nekem is volt korábban rossz tapasztalatom, de egy látogatásból nem lehet korrekt véleményt írni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. december 18.a párjával járt itt
Viszonylag kiesik a város központjától, így ide elmenni mindig tervezést igényel, nem csak gondol egyet és beugrik enni. Mi jó pár éve voltunk itt utoljára, akkor még csak asztalfoglalással jutottunk be, így foglaltunk most is. Azt a színvonalat vártam, mint akkor, de szinte semmi nincs a régi érzésből.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 155 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. október 30.a párjával járt itt
Kicsit messze van, de amúgy sem lehet hirtelen ötlettől vezérelve "beugrani" egy vacsorára, mert szinte mindig tele van, így asztalfoglalás nélkül nincs értelme próbálkozni. De ha bejut az ember, akkor már megérti, hogy miért vannak mindig sokan. Nagyszerűen elkészített, finom ételeket kapsz egy hangulatos, "régimódi" (ami itt teljesen pozitív értelmet kap)étteremben, kedves és gyors kiszolgálással. A vacsora élménye megéri a kijutás idejét. :)
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. szeptember 3.barátokkal járt itt
Többször jártunk ebben a vendéglöben. Kicsit kiesik a forgalomból, különben még többször véndégeskednénk itt. Az ételválaszték kiváló, mindenki megtalálja a kedvére valót. Ugyanez elmondható az italokról is. Extra plusz, hogy készségesen hoznak extra tányért ha felezni/megosztani/izlelni akarjuk a társaságban a választott ételeket.
Kiváló 2023. július 14.családjával járt itt
Tegnap voltunk egy családi szülinapi vacsorán Náncsi Néni Vendéglőjében, -fantasztikus volt: a kiszolgálás, az ételek, a hangulat!
Számunkra az utóbbi idők legpozitívabb vendéglátás-élménye!
10/10, hibátlan. Csak ajánlani tudom!
Kiváló 2022. október 24.barátokkal járt itt
Egy hosszú túrautat követő őszi séta után találtunk rá erre a helyre vasárnap. A figyelemfelkeltő túrógombóc felirat és nyilak kezdtek minket kivancsivá és éhessé tenni, így a kapuig meg sem álltunk. Még kellemes meleg volt ,hogy helyet kapjunk a kerthelységben, figyelmes és sürgő-forgó személyzet fogadott minket, barátsagos mosollyal az arcukon.
Náncsi Néni Vendéglője Budapest - EgyébNáncsi Néni Vendéglője Budapest - EgyébNáncsi Néni Vendéglője Budapest - EgyébNáncsi Néni Vendéglője Budapest - EgyébNáncsi Néni Vendéglője Budapest - EgyébNáncsi Néni Vendéglője Budapest - Egyéb
Náncsi Néni Vendéglője Budapest a térképen
1029 BudapestÖrdögárok u. 80.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték
H-V
magyar