Náncsi Néni Vendéglője Budapest

Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

Náncsi Néni Vendéglője Budapest vélemények

2014. január 1.gyerekekkel járt itt
Én először jártam itt,de a gyermekeim már többször ebédeltek ebben a vendéglőben. Én egy kicsit zsúfoltnak találtam a helyiséget. A kockás abroszos, házias jelleg tetszett. A kiszolgálás is megfelelő volt. Az étel is finom volt,csak a burgonya köret amit a "nagyi receptje szerintinek" tituláltak / lehet,nem pontos az idézet/egyszerű sült hasábburgonya volt. Ettől eltekintve jól éreztük magunkat.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. december 18.a párjával járt itt
Viszonylag kiesik a város központjától, így ide elmenni mindig tervezést igényel, nem csak gondol egyet és beugrik enni. Mi jó pár éve voltunk itt utoljára, akkor még csak asztalfoglalással jutottunk be, így foglaltunk most is. Azt a színvonalat vártam, mint akkor, de szinte semmi nincs a régi érzésből.
Szörnyű 2013. november 6., üzleti partnerrel járt itt
10 éve jártam erre a helyre, kedveltem a családias légkört. Ma este számomra fontos üzleti partnereket vittem, akikkel kellemesen vacsoraztunk és bort ittunk. Az étterem 10 óra körül kiürült, amikor a pincérek elkezdték felrakni az asztalokat és leszedni az asztalokat, ami még rendben lenne.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 155 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. október 30.a párjával járt itt
Kicsit messze van, de amúgy sem lehet hirtelen ötlettől vezérelve "beugrani" egy vacsorára, mert szinte mindig tele van, így asztalfoglalás nélkül nincs értelme próbálkozni. De ha bejut az ember, akkor már megérti, hogy miért vannak mindig sokan. Nagyszerűen elkészített, finom ételeket kapsz egy hangulatos, "régimódi" (ami itt teljesen pozitív értelmet kap)étteremben, kedves és gyors kiszolgálással. A vacsora élménye megéri a kijutás idejét. :)
Kiváló 2013. október 22.családjával járt itt
Egy kissé kiesik a város forgtagából, de ez ne tántorítson vissza senkit, hogy betérjen ebbe a barátságos, ódon hangulatú étterembe. Alapvetően, a tradícionális magyar gasztronómia rajongóit látják szívesen, hiszen itt a szakácsok is a magyar konyhának hódolnak. Ideális helyszín lehet nyáron a kerthelyiség része, kisebb baráti összejövetelekhez kiváló.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. szeptember 3.barátokkal járt itt
Többször jártunk ebben a vendéglöben. Kicsit kiesik a forgalomból, különben még többször véndégeskednénk itt. Az ételválaszték kiváló, mindenki megtalálja a kedvére valót. Ugyanez elmondható az italokról is. Extra plusz, hogy készségesen hoznak extra tányért ha felezni/megosztani/izlelni akarjuk a társaságban a választott ételeket.
Náncsi Néni Vendéglője Budapest a térképen
1029 BudapestÖrdögárok u. 80.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték
H-V
magyar