Náncsi Néni Vendéglője Budapest

Náncsi Néni Vendéglője Budapest
Náncsi Néni Vendéglője BudapestNáncsi Néni Vendéglője Budapest
Náncsi Néni Vendéglője BudapestNáncsi Néni Vendéglője Budapest

Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Pünkösdi pihenés all inclusive ellátással
Pünkösdi pihenés all inclusive ellátással
05.17-20.
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Náncsi Néni Vendéglője Budapest vélemények

Kiváló 2016. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
Finom kaja, kedves kiszolgálás és a régi retro túró gombóc utánozhatatlan. A családban van étterem [moderálva - a szerk. ] de mivel Hűvösvölgyben nőttem fel és sokszor jártunk ebben az étteremben - elfogult vagyok. Az árak valóban nem túl alacsonyak, de mint vendéglátást közelről ismerős tudom, hogy milyen sok a "járulékos" költség.
2016. január 27.egyedül járt itt
Nagyon jó híre van/volt az étteremnek, így "muszáj" volt nekünk is kipróbálni. Nem mondom azt, hogy hanyatt estem tőle. Az ételek átlagosak voltak, ám az áruk ennél borsosabb volt. Átlagos környezet, kedves kiszolgálás, de semmi extra. Egy-egy ebédet vagy vacsorát el lehet ott fogyasztani, de biztosan nem lesz a kedvenc helyem.
Náncsi Néni Vendéglője Budapest - Étel/ital
Átlagos 2015. október 26.barátokkal járt itt
A vendéglátóegység udvarház jellegű, kavicsos előkerttel. Nyáron élőzenés aláfestést hallgathat az ide betérő a naplemente mellé. Az étlap régi, letűnt kort idéz ugyanúgy, ahogy a képek a falakon és a berendezés is. Az ételek magyaros jellegűek, különösebben azonban nem finomak és a választék sem túl sokszínű.
Gyenge 2015. április 17.gyerekekkel járt itt
18 eve elek külföldön, s azelött nagyon szerettem a Nancsi nenit. 24 evvel ezelött jartam ott, s igazi kultikus-hely volt. Volt. Mult heten Budapesten jartam a fiammal, s elmentünk oda enni. Melysegesen csalodas volt! Ez a Nancsi neni mar nem az a Nancsi neni! A regi etelek mar nagy reszben nincsenek az etlapon (amely amugyis hatranyara valtozott meg).
Gyenge 2015. január 13.a párjával járt itt
Az előző látogatás után ez egy katasztrófa volt! A flegma és nagyon laza felszolgálók még mindíg ott dolgoznak sajna! ( utálom ha a vállam simogatja! ) A rendelés felvétele és teljesítése okoz némi káoszt náluk! Az ételekről ne kérdezz, csak rendelj és fizess szó nélkül. Szóval bunkók a felszolgálók.
2015. január 10.a párjával járt itt
Sokakkal egyetértek abban, hogy zsúfolt és kiesik, de mi eddig kétszer jártunk ott és mindkét alkalommal sikerült foglalás nélkül leülnünk. Viszont az asztalok kicsit tényleg közel vannak egymáshoz, nincs meg a "privátszféra".
Átlagos 2014. június 12.barátokkal járt itt
A budai kertvendéglők jó magyar konyhával kifejezetten a gyengéim. Találtam is már kiváló helyeket, de a Náncsi nem tartozik ide. Nem szeretném részletezni, de az előttem szóló értékelővel értek egyet. Valahogy semmi sem stimmel, minden hamis és kelletlen. Az étel és a kiszolgálás egyaránt komoly hiányoságokkal küzd.
Átlagos 2014. május 22.barátokkal járt itt
Az idei első kánikula idején, még márciusban jártam a Náncsi néniben. Évekkel ezelőtt jrátam itt utoljára, jó emlékeim voltak. Hát ennek ezennel vége. A hús rágós, a kisszolgálás flegma, a túrógombóc pedig kemény volt, mint a kő és ráadásul még mindig azon az ócska murván kell járkálni, amit húsz évvel ezelőtt szétszórtak a kertben.
2014. május 10.gyerekekkel járt itt
Egy könnyed kirándulás után megéheztünk, mivel a gyermekvasúttal jöttünk le a hegyről így azt mondtam próbáljuk meg megint a „Náncsi” a feleségem nem vitázott. Sokan voltak, de nem volt tömeg, igaz 16. 00 körül értünk azaz az ebéd után, vacsi előtt.
Náncsi Néni Vendéglője Budapest - BelsőNáncsi Néni Vendéglője Budapest - BelsőNáncsi Néni Vendéglője Budapest - BelsőNáncsi Néni Vendéglője Budapest - BelsőNáncsi Néni Vendéglője Budapest - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. április 29.a párjával járt itt
A nagy nevű étteremre esett a választásunk, melyről sok jót és legalább annyi rosszat hallottam. A legtöbben abban látják a hely gyengeségét, hogy messze nem az a Náncsi néni, mint 20 éve volt. Megvallom nekem is volt korábban rossz tapasztalatom, de egy látogatásból nem lehet korrekt véleményt írni.
Náncsi Néni Vendéglője Budapest a térképen
1029 BudapestÖrdögárok u. 80.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték
H-V
magyar