Noir Chocobar Budapest

Noir Chocobar Budapest
Noir Chocobar BudapestNoir Chocobar Budapest
Noir Chocobar BudapestNoir Chocobar Budapest

Noir Chocobar Budapest bemutatkozása

A Noir Chocobar Budapest szívében, a Liszt Ferenc tér tőszomszédságában található csokibár. 2005 óta várjuk kedves csokiimádó vendégeinket töretlen lelkesedéssel, odaadással! Forró csokoládénk verhetetlen! Hosszú évek kísérletezése eredményeként született a recept, s immáron a legfinomabb csokoládét főzzük közel s távol.

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Fried Kastély Hotel Simontornya
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.29-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Noir Chocobar Budapest vélemények

Átlagos 2014. június 13.a párjával járt itt
Csoki, csoki hátán :) Gombóc Artúrnak talán paradicsom, de azért ennél több kell, hogy a budapesti éttermek élvonalába kerüljön valaki. A hely kicsi, mi nagyon nehezen kerültünk sorra, a csoki meg finom, de semmi több. A forró csoki ebben a melegben nem az igazi, és a választék erre az időre elég szegényes.
2015. február 24.egyedül járt itt
A felemásra sikerült hamburgerezés után arra gondoltam, muszáj valami pozitív kicsengéssel zárni az ebédet, ezért a Noir Chocobar felé vettem az irányt. Szerencsére sikerült olyan időpontot kifogni, amikor előzetes foglalás nélkül is volt néhány szabad hely (hétköznap 3 felé), bár így is jó félháznyi vendég volt.
Noir Chocobar Budapest - EgyébNoir Chocobar Budapest - BelsőNoir Chocobar Budapest - EgyébNoir Chocobar Budapest - BelsőNoir Chocobar Budapest - BelsőNoir Chocobar Budapest - BelsőNoir Chocobar Budapest - MosdóNoir Chocobar Budapest - Étel/italNoir Chocobar Budapest - BelsőNoir Chocobar Budapest - EgyébNoir Chocobar Budapest - Külső képNoir Chocobar Budapest - Külső képNoir Chocobar Budapest - Külső képNoir Chocobar Budapest - Belső
2014. március 28. járt itt
Először jártunk itt párommal. Hangulatos otthonos hely. Talán egy picit kicsire sikerült. Ahogy beléptünk azonnal megcsapta az orrunkat a finom ínycsiklandó csoki illat. A forró csoki nagyon finom volt . A brownie is rendben volt. Az azonnal kiderült hogy a felszolgáló teljesen felkészült a csokoládékból. Összességében jó volt minden de azért egy kicsit többet vártam!
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2018. február 5.barátokkal járt itt
Baráti találkozókat szervezünk ide rendszeresen. Kb 30 fő szokott leülni az előre lefoglalt helyen. Mindig mást próbálunk megkóstolni, és még én is kapok finomságot, pedig sajnos csokoládé allergiám van. Megoldják a lányok, karamell öntettel kapom a megrendelt nassolnivalót. Az árak korrektek és még szendvicset is lehet kérni a munka után. Évek óta rendszeresen visszatérünk körülbelül negyedévente.
Kiváló 2015. január 12.családjával járt itt
Nagyon szeretjük a forró csokit, sokfélét ittunk már, és bizony sok helyen csalódás ért bennünket. A Noir Chocobar nem tartozik ezek közé! Remek mindegyik fajtája, kérésre egyéni kombinációt is összeállítanak, ami különösen tetszett. Kiemelt időpontokban érdemes előre helyet foglalni, hangulatunktól függően választhatunk a hagyományos kávéházi rész és a kuckósabb helyek között.
Kiváló 2014. október 30.családjával járt itt
Párommal és szüleivel ültünk be a helyre, egy szülinapi családi ebédet követően, így megoldván azt, hogy nem készültünk édességgel az ünnepi ebédhez. 10 perc kellemes sétára lakunk a helytől, így nem volt nagy fáradtság felkeresni az édesség-barlangot. A bejáraton belépve egyből megcsapja az ember orrát a finom csokoládé illat.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. október 29.a párjával járt itt
A legromantikusabb, legkényelmesebb hely, ahol valaha is voltam. A forró csoki mennyei. Mindig fülig ér a szám, amikor itt vagyok a Párommal. Nagyon nagyon szuper! ! Bár egy kicsit drága, de havonta egyszer kötelező elmenni! ! :)
A legjobb, hogy el vannak barikádozva a helyek egymástól, így nyugodtan lehet romantikázni, ám aki játékra, szórakozásra vágyik, az sem unatkozhat, hiszen több társasjátékkal is tudsz itt játszani!
Kiváló 2014. január 12.a párjával járt itt
Remek kis hely, télen, ősszel, rossz időben, este nagyon romantikus. A berendezése igazán kellemes és otthonos hangulatot kelt. Pároknak, csajos összejövetelre ideális! A forró csokoládé italok valódiak, változatosak. Azon ritka helyek közé tartozik, ahol, ha "forró csokit" rendelsz, valóban azt is kapsz, méghozzá a legjobbat ízben és minőségben(ellenben sok hellyel, ahol kakaót adnak).
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. október 19.barátokkal járt itt
Csokiimádóknak kötelező ez a hely! ! Mindenféle csoki fellelhető itt. Barátnőimmel többször voltunk már, de egyszerűen nem lehet vele betelni! :)) Legutóbb a párom vitt el, egy romantikus délután alkalmával. Sok csokizóban jártunk már, de itt a legromantikusabb a hangulat. :) Viszont fogyókúrázóknak nem a legideálisabb randihelyszín:P:D Ajánlani tudom csak!
Kiváló 2013. június 8.a párjával járt itt
Köszönöm Istenem hogy ki tudja melyik napon megteremtetted a kakaóbabot, hogy eszet adtál az embernek és rájött hogy csokit lehet belőle készíteni. De mi volt előbb a bab vagy a cserje? Viccet félretéve. A csokizó hibátlan! Fülledt a romantikától a kis pincehelyiség, már a lépcsőn lefelé menet megcsapja az orrunkat a forró csoki gyönyörűséges illata! Összefoglalva: Köszönöm hogy itt lehettem és ehettem!
Noir Chocobar Budapest a térképen
1061 BudapestHegedű u. 6.
• csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • társasjáték
H
K-Szo
V
nemzetközi
laktózmentes ételek
Zene
Gépzene: blues, jazz, latino, nemzetközi slágerek, pop, klasszikus
1200 Ft (kb. ár)
nincs