Nótafa Vendéglő Budapest

Kedvezményes ajánlat
Fagus Hotel Sopron

Nótafa Vendéglő Budapest vélemények

Kiváló 2015. augusztus 9.családjával járt itt
Amikor valami alkalom miatt étterembe megyünk mindig a Nótafára esik a választás. Kedves pincérek, gyors kiszolgálás, óriási adagok és meg sorolhatnám. Sok helyen jártunk, de most már nem is próbálkozunk más éttermekkel, a Nótafa viszi a prímet, az összes többi csalódás hozzá képest.
Nótafa Vendéglő Budapest - Étel/ital
Kiváló 2015. július 13.a párjával járt itt
Már régóta terveztük, hogy meglátogatjuk a helyet, mivel párom gyerekkorában sokat járt ide a szüleivel, és jó emlékeket őrzött róla. Nos, a véleménye azóta sem változott és mostantól én is Nótafárius lettem :) Hangulatos kerthelyiség, hatalmas adag ételekkel, amik kiválóan vannak elkészítve és ár-érték arányban is szuper.
Kiváló 2015. március 10.családjával járt itt
Évek óta ide járunk a családdal . . Házias ,tartalmas ételek ,gyors kiszolgálás jellemezni Nótafa Vendéglőt. A felszolgálók nagyon kedvesek és gyorsak. igazán jó hangulatú a hely. A kerthelyiség nyáron nagyon kellemes ,nagyon jó kiülni és ott elfogyasztani az ételt. Ha igazán házias ételre vágyik valaki ,kimondottan ezt az éttermet ajánlom!
Kiváló 2014. október 21.családjával járt itt
Házias ízek,gyors korrekt kiszolgálás. . . Az étlap sokoldalú,vadételek is megtalálhatók. . . . A felszolgálók udvariasak,nem tolakodók. A berendezés a régi,hangulatos vendéglőt idézi a faasztallal,székekkel,terítővel. A helyiség nem zsúfolt. Tavasztól ki lehet ülni a kerthelyiségbe is,ami nagy,terebélyes fák alatt helyezkedik el. . . . . A fák biztosítják a természetes légkondicionálást. . . :)
Kiváló 2014. október 11.a párjával járt itt
Tegnap voltunk családilag vacsorázni ezen a nevezetes helyen, előtte egy alkalommal tértünk be cirka két éve barátosnémmel egy bécsi túra után szintén vacsira. Csak a legjobbakat tudom elmondani az összes kritérium terén. Édesanyám 20 esztendeje járt itt utoljára és véleménye neki sem változott, miszerint ez az étterem a legjobbak egyike.
Kiváló 2014. július 27.a párjával járt itt
Pár hete július 06-án a vasárnapi ebédet költöttük el a vendéglő kerthelyiségében. Régebben gyakran jártunk itt, a jó konyha miatt. Aggódtunk, hogy nem lesz hely, ezért előre foglaltattunk, és jól tettük, tele volt a kerthelyiség. Semmi nem változott,a konyha ugyanolyan jó, az adagok hatalmasak(becsomagolják amit képtelenség megenni), és ami nagyon fontos a pincérek gyorsak, udvariasak.
Átlagos 2014. július 1.a párjával járt itt
Már több mint 40 éve ismerem, szinte semmit sem változott, retro stílus. A belső rész nem túl nagy, de alakítható, a kerthelység viszont méretes, hatalmas fák árnyékában ülhetnek a vendégek. Az ételek jók, a választék nagy, a hangulat családias, kétszer jártam itt, mindkét alkalommal azt tapasztaltam, hogy szinte csak törzsvendégek vannak. Nyáron mindenképp ajánlom. A felszolgálók lazák, nagyon közvetlenek.
Kiváló 2014. június 22.a párjával járt itt
Már 30 éve ismerem a helyet, a gyerekeimet ide fizettem be iskolás korukba ebédre és nagyon elégedett voltam, vagyok a hellyel! A személyzet készséges, udvarias, bátran bíztan a gondjaikra a gyerekeimet. Nemrégen jártunk itt családostol, de már az unokákkal! Szóval jó hely, maradunk hűséges vendégei!
Kiváló 2013. december 20.családjával járt itt
Kockás terítős étterembe térünk be, ahol sürgő-forgó pincéreket látunk. Az étlapot a kezünben tartva, kicsit furcsálljuk az árakat a helyhez képest, de majd meglátjuk. A lányom ragaszkodott egy ételhez, de szerette volna kicsitmásképp. "Semmi akadálya, itt a vendég az első" mondta a pincér.
Kiváló 2013. július 9.a párjával járt itt
Ez az a hely amit mindenkinek csak ajánlani tudok. Nem a legolcsóbb, de az adagok hatalmasak az ízek finomak. Kívánságra elkészítenek bármit amihez alapanyag van. Udvariasak, figyelmesek és mégis megmaradt a családias hangulat. Javukra írható még, hogy Szép-kártyát és bankkártyát is elfogadnak.