Nótafa Vendéglő Budapest

2025.01.05-ig
Hotel Vital Zalakaros

Nótafa Vendéglő Budapest vélemények

Átlagos 2017. március 4.gyerekekkel járt itt
A minap voltunk ott feleségemmel és kislányommal, sokszor hallottunk róla - javarészt kedvező dolgokat, hát próbáljuk meg. Az asztalt telefonon foglaltam. Nem vagyok egy mimóza széplélek, de a hang a túlsó oldalon nem volt valami barátságos, oké, manapság mindenki hajt, fáradt, ezt megértem.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 35 hasznos szavazat
Átlagos 2016. január 14.gyerekekkel járt itt
Nagyon finom volt a vacsora, ezért a három csillag. Viszont ha egy beszélgetős családi találkozót tervezel, mint mi is szerettünk volna, akkor nem jó. Ezért csupán három csillag :). Nagyon sokan voltak, alig hallottuk egymás szavát. A pincérek rohangáltak,kapkodtak, egymással összevitatkoztak. . . jaj, rossz rágondolni.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2013. május 17.gyerekekkel járt itt
Nemrég költöztünk az étterem közvetlen közelébe. Aki kispesti (főleg az, aki a Wekerlén lakik), biztosan ismeri a Nótafát. Hangulatos kerthelyiséggel, finom ételekkel, precíz kiszolgálással várnak mindenkit. Jellemző, hogy előre kell foglalni helyet, mert állandóan tele van. . .
Átlagos 2023. július 23.barátokkal járt itt
Ismerős ajánlására látogattuk meg a helyet. Elmondás szerint csúcsszuper, hangulatos, nagyonnagyon. . . Az elmondásból a hangulat valóban meg volt. Kis, eldugott étterem, ahol érdekes módon valahol a Diósárok környékén éreztem magam a budai hegységben. Nagyon jó a kerthelyiség, de a beígért retróhoz nekem hiányzott a beigért kockás abrosz.
Kiváló 2019. július 12.barátokkal járt itt
Senki nem gondolná, hogy ezen a helyen van egy kis étterem, ami bizony lenyűgöző. A barátom hívott meg a számomra addig ismeretlen étterembe. Nagyo kellemes volt a kerthelyiségben ebédelni. A pincérek udvariasak, de nem tolakodóak voltak. Én filézett rántott fogast ettem. Nagyon ízlett. Jó nagy adagot kaptam. Azt gondolom, ide hamarosan a családomat is elviszem.
2019. április 3.családjával járt itt
Kicsit retro étterem. Minden tekintettben. A berendezés, a boxok, a kerthelyiség kinézete nyáron, a kockás abrosz. De retro érzést keltenek bennem a pincérek is. Nem baj az ha valami nem trendi. . . . . Ez az étterem, annak ellenére hogy ütött kopott, tiszta. Az adagok óriásiak, az ételek finomak.
Gyenge 2017. november 19.családjával járt itt
Egy kellemes vacsoràra indultunk a csalàdommal,mivel régebben jàrtunk itt gondoltam miért is ne. Az este végére ràjöttem, hogy azért ne mert:

1. Minimum 3percet vàrtunk mire feltűnt bàrkinek is hogy megérkeztünk heten. 2. 10 percet vàrtunk, hogy egyàltalàn jöjjön egy pincér az asztalhoz.
2017. november 10.a párjával járt itt
Teljesen elfogadható minden szempontból, de semmi különös. Az adagok hatalmasak, de egyik étel sem volt " tökéletes ". Szokatlan a mai világban, hogy nem lehet kártyával fizetni. A kiszolgálás gyors, jó színvonalú, az ár-érték arány megfelelő.

Ha arra járok meg fogok állni ebédelni vagy vacsorázni,de külön, célzott programként nem veszem számításba.
Átlagos 2017. november 4.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemetlen volt, hogy nem fizethettem bankkártyával. 13000-es számla mellett 700 forint borravaló szerintem tisztességes. Ezért a pincér megkérdezhette volna, hogy nem adtam-e véletlenül többet egy ezressel? ! Mert sajnos így történt. Szerintem az árak nagyon magasak. Máshol 30%-al kevesebbet fizettünk, hasonló adagok és minőség mellett.
2017. július 20.a párjával járt itt
A környéken volt dolgunk és megpróbáltunk bejutni a felkapott vendéglőbe. A kedves felszolgálok kerítettek nekünk egy kis asztalt és megkóstolhattuk finom, kiadós ételeiket. A felszolgálók kedvesek, közvetlenek voltak, de nem igazán figyeltek a vendégek rendeléseire. Ezt leszámítva rendben volt minden és hangulatos kerthelyiség is elnyerte a tetszésünket.