Nótafa Vendéglő Budapest

Hotel Szieszta Sopron - Senior csomag fürdőbelépővel
Senior csomag fürdőbelépővel
Hotel Szieszta Sopron

Nótafa Vendéglő Budapest vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 155 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. augusztus 26.a párjával járt itt
Nagyszerű hely, finom, házias ételekkel, és profi kiszolgálással. Házassági évfordulót ünnepeltünk az étteremben. Mindennel meg voltunk elégedve, nagyszerű estében volt részünk. Az adagok bőségesek, és szó nélkül csomagolják be a megmaradt ételt. A pincérek nagyon kedvesek. A kerthelyiség is nagyon hangulatos.
Kiváló 2019. július 12.barátokkal járt itt
Senki nem gondolná, hogy ezen a helyen van egy kis étterem, ami bizony lenyűgöző. A barátom hívott meg a számomra addig ismeretlen étterembe. Nagyo kellemes volt a kerthelyiségben ebédelni. A pincérek udvariasak, de nem tolakodóak voltak. Én filézett rántott fogast ettem. Nagyon ízlett. Jó nagy adagot kaptam. Azt gondolom, ide hamarosan a családomat is elviszem.
Kiváló 2018. május 26.családjával járt itt
Kisebbik lányom születésnapját (30)ünnepeltük. Mind az étel mind a kiszolgálás fantasztikus volt! Nagyon meg voltunk elégedve! Hatalmas adagok (a holnapi ebéd is megvan)friss és finom volt minden. A pincér nagyon jópofa,udvarias és gyors volt. Látta,hogy alig tudunk választani a sok finomság közül,végül az ő ajánlatát fogadtuk el(Erdélyi fatányéros). Mindenképpen visszatérünk!
Kiváló 2016. október 7.barátokkal járt itt
Kedves kiszolgálás családias hangulatú és nagyon finom ételek! Jó érzés újra és újra visszatérni!
Kiváló 2016. július 17.családjával járt itt
Ajánlom az éttermet mindenkinek aki egy kellemes helyen szeretne elkölteni akár egy ebédet akár egy finom vacsorát. A halászlevük isteni finom, a harcsapaprikásuk csuszával szenzációs. Nagy adagok kerültek a tányérunkra,jól lehet vele lakni rendesen. Árban vannak olcsóbb éttermek is de egyszer-egyszer belefér az ember életébe!
Kiváló 2015. december 9.barátokkal járt itt
A Nótafáról nekem mindig az jut eszembe, hogy ezkellene legyen a "nemzeti középpont". Igaz, nem egy tipikusan mai, modoros 'fine dining', de jók az ételek, mindig megbízhatóan ugyan azt kapja az ember ha ugyan azt rendeli, hamar afféle törzsvendéggé is válik az ide többször betérő.
Kiváló 2015. augusztus 18. járt itt
Nótafa a család törzshelye évek óta, már nem is próbálkozunk másnál :) minden szülinapot, névnapot is itt tartunk. Nyáron a hatalmas gesztenyefák alatt hűsölve ehetünk a kerthelységben, nagyon hangulatos. Hatalmas választék, óriási adagok, ízletes ételek, kedves pincérek :) Családias hangulat. Érdemes időben asztalt foglalni, ha nem akarunk lemaradni.
Kiváló 2015. augusztus 9.családjával járt itt
Amikor valami alkalom miatt étterembe megyünk mindig a Nótafára esik a választás. Kedves pincérek, gyors kiszolgálás, óriási adagok és meg sorolhatnám. Sok helyen jártunk, de most már nem is próbálkozunk más éttermekkel, a Nótafa viszi a prímet, az összes többi csalódás hozzá képest.
Nótafa Vendéglő Budapest - Étel/ital
Kiváló 2015. július 13.a párjával járt itt
Már régóta terveztük, hogy meglátogatjuk a helyet, mivel párom gyerekkorában sokat járt ide a szüleivel, és jó emlékeket őrzött róla. Nos, a véleménye azóta sem változott és mostantól én is Nótafárius lettem :) Hangulatos kerthelyiség, hatalmas adag ételekkel, amik kiválóan vannak elkészítve és ár-érték arányban is szuper.
Kiváló 2015. március 10.családjával járt itt
Évek óta ide járunk a családdal . . Házias ,tartalmas ételek ,gyors kiszolgálás jellemezni Nótafa Vendéglőt. A felszolgálók nagyon kedvesek és gyorsak. igazán jó hangulatú a hely. A kerthelyiség nyáron nagyon kellemes ,nagyon jó kiülni és ott elfogyasztani az ételt. Ha igazán házias ételre vágyik valaki ,kimondottan ezt az éttermet ajánlom!