Nótafa Vendéglő Budapest

Nótafa Vendéglő BudapestNótafa Vendéglő Budapest
Nótafa Vendéglő BudapestNótafa Vendéglő Budapest

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
12.29-01.01.
Hotel Yacht Siófok

Nótafa Vendéglő Budapest vélemények

Átlagos 2017. november 4.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemetlen volt, hogy nem fizethettem bankkártyával. 13000-es számla mellett 700 forint borravaló szerintem tisztességes. Ezért a pincér megkérdezhette volna, hogy nem adtam-e véletlenül többet egy ezressel? ! Mert sajnos így történt. Szerintem az árak nagyon magasak. Máshol 30%-al kevesebbet fizettünk, hasonló adagok és minőség mellett.
2017. július 20.a párjával járt itt
A környéken volt dolgunk és megpróbáltunk bejutni a felkapott vendéglőbe. A kedves felszolgálok kerítettek nekünk egy kis asztalt és megkóstolhattuk finom, kiadós ételeiket. A felszolgálók kedvesek, közvetlenek voltak, de nem igazán figyeltek a vendégek rendeléseire. Ezt leszámítva rendben volt minden és hangulatos kerthelyiség is elnyerte a tetszésünket.
Átlagos 2017. március 4.gyerekekkel járt itt
A minap voltunk ott feleségemmel és kislányommal, sokszor hallottunk róla - javarészt kedvező dolgokat, hát próbáljuk meg. Az asztalt telefonon foglaltam. Nem vagyok egy mimóza széplélek, de a hang a túlsó oldalon nem volt valami barátságos, oké, manapság mindenki hajt, fáradt, ezt megértem.
Átlagos 2017. február 25.barátokkal járt itt
Kisebb baráti társasággal ültünk be az étterembe. A hely tele és hangos volt, kicsit szükösen is ültünk, az asztalunk "L" alakba rendezték. Rántott sertésszeletet rendeltem párolt rizzsel. A többiek mást. 12-en voltunk, az ital kihozata után kb. 30-40 percre rá megkaptuk az ételeket, finom, nagy adag , az enyém 2 nagy szelet hússal.
Nótafa Vendéglő Budapest - Étel/ital
Kiváló 2016. október 7.barátokkal járt itt
Kedves kiszolgálás családias hangulatú és nagyon finom ételek! Jó érzés újra és újra visszatérni!
Kiváló 2016. július 17.családjával járt itt
Ajánlom az éttermet mindenkinek aki egy kellemes helyen szeretne elkölteni akár egy ebédet akár egy finom vacsorát. A halászlevük isteni finom, a harcsapaprikásuk csuszával szenzációs. Nagy adagok kerültek a tányérunkra,jól lehet vele lakni rendesen. Árban vannak olcsóbb éttermek is de egyszer-egyszer belefér az ember életébe!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 35 hasznos szavazat
Átlagos 2016. január 14.gyerekekkel járt itt
Nagyon finom volt a vacsora, ezért a három csillag. Viszont ha egy beszélgetős családi találkozót tervezel, mint mi is szerettünk volna, akkor nem jó. Ezért csupán három csillag :). Nagyon sokan voltak, alig hallottuk egymás szavát. A pincérek rohangáltak,kapkodtak, egymással összevitatkoztak. . . jaj, rossz rágondolni.
Kiváló 2015. december 9.barátokkal járt itt
A Nótafáról nekem mindig az jut eszembe, hogy ezkellene legyen a "nemzeti középpont". Igaz, nem egy tipikusan mai, modoros 'fine dining', de jók az ételek, mindig megbízhatóan ugyan azt kapja az ember ha ugyan azt rendeli, hamar afféle törzsvendéggé is válik az ide többször betérő.
2015. október 26.barátokkal járt itt
Az étterem családias hangulatú, tele hétköznapi emberrel, aki munka után megfáradtan betér egy jó tál ételre mielőtt hazamegy. A konyha magyaros jellegű, a környezet hétköznapi. A kiszolgálás teljesen átlagos, a pincérek barátságosak. AZ árak teljesen arányban állnak az éltelek minőségével, az adagok nagyok.
Kiváló 2015. augusztus 18. járt itt
Nótafa a család törzshelye évek óta, már nem is próbálkozunk másnál :) minden szülinapot, névnapot is itt tartunk. Nyáron a hatalmas gesztenyefák alatt hűsölve ehetünk a kerthelységben, nagyon hangulatos. Hatalmas választék, óriási adagok, ízletes ételek, kedves pincérek :) Családias hangulat. Érdemes időben asztalt foglalni, ha nem akarunk lemaradni.