Olive Gyorsétterem Budapest
1053 Budapest, Múzeum körút 5.

Olive Gyorsétterem Budapest a térképen

Olive Gyorsétterem Budapest vélemények

Budaörs
Ábrahámhegy

2019. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 3.
Mentem a Múzeum körúton a Puskin moziból jövet, valahol enni kellene, hát itt egy McDonald's, ott egy Burger King, emitt meg egy gyrosos. . . nincs valami más? Hopp, itt az van, hogy Sushi! Kint is lóg. . gyerünk! De nem, ez csak egy kis kínai étterem, ilyen kis japán áthallással. Mindegy, ha már itt vagyok. . . pirított tészta meg kacsa.

Útközben TOP étteremértékelő
Útközben TOP egyébhely értékelő
Útközben TOP fotófeltöltő
2019. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. július 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta működő ázsiai étkezde az Astoriánál. Bár az Itt jártamon reálisan gyorsétteremként szerepel, ők Sushi Restaurantnak titulálják magukat. Ami pont annyira jellemző a helyre, mint a mediterrán konyhát sejtető olíva. Szusi csak előre csomagolt, tálcás kiszerelésben kapható, azt biztosan nem vennék itt. Nem értem, miért ragaszkodnak ahhoz, hogy szerepeljen a cégtáblán.
Balatonberény

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
A honlapon olvasva jött az ötlet az étterem kipróbálására, előtte elsétálva még nem jött meg a lelkesedésünk, átlagos kínai gyorsétteremnek tűnik. A többi hasonló kínai gyorsétteremhez hasonló menü ételeket kínál kifejezetten olcsón, a savanyú csípős leves csak 250 Ft. Rendelni is lehet az étlapról, 1400 Ft-os ételeket, illetve ramen levest 1.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 3.
Unokámmal együtt nagyon szeretjük a kinai konyha remekeit. Kedvencünk az ananászos csirke és a csipős,édes, mézes. Ez az étterem nagyon jól megközelíthető helyen van. Az emeleti ablakokból étkezés közben jó látni az utcai forgatagot, miközben csendesen pihegünk a finom, nagy adagok elfogyasztása után. A kiszolgálás gyors és kedves mosolygós eladók.

2018. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 14.
Átlagosnál színvonalasabb kínai gyorsétterem az Astoria Hotel mellett. Két szintes, a rendelés, fizetés a földszinten a pultnál történik önkiszolgáló rendszerben. A magasabb színvonalat több szempontból értem: lényegesen szélesebb választék az ételekből, igaz, a Magyarországon kínai gyorsban kapható ilyen-olyan szószos, szójás, édes-savanyú, szezámos bundás csirke itt is alap, de ezeken túlmenően van néhány izgalmasabb, érdekesebb fogás is.

2016. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. június 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A tálak, amelyekben kapod az ételt, rendkívül dizájnosak, ahogyan maga a hely is. A körútról betérve meglepően nagy a kontraszt. A kiszolgálók nagyon kedvesek. Szokásos választék van az ételek tekintetében, azonban van Ramen levesük is. Hiába a mikrózott gyorsétel, egyszerűen olyan íze van, mintha épp akkor készült volna.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2015. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. december 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Meglepő, hogy ilyen nevet viseljen egy kínai étterem, mely inkább egy meditterrán helyhez illik. De sebaj, olyan szép a sushi reklám roll-upjuk, hogy betértünk. Ahogy néztük, ők is megrendelik a sushit a Wasabiból vagy valami hasonló helyről és készen csomagolva adják elfogadható áron. Úgy tűnt, hogy ugyanaz a cég szállít nekik, mely a PHO24 hálózatnak is.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 9.148 - 14.820,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.31.
Sipito Pihenőpark
Pilis
3 nap/2 éjszaka 7.998,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2019.09.30.
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.09.17. - 2020.09.17.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
3 nap/2 éjszaka 8.925,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2019.01.02. - 2019.12.31.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, desszerttel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.11.30.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
2 nap/1 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2019.09.17. - 2019.12.28.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 5.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.17. - 2020.09.17.
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.09.22. - 2019.12.28.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Budapest
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Patak Park Hotel Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Egyedi ajánlatkérés
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

Olive Gyorsétterem BudapestX