Olive Gyorsétterem Budapest
1053 Budapest, Múzeum körút 5.

Olive Gyorsétterem Budapest a térképen

Olive Gyorsétterem Budapest vélemények

Budaörs
Ábrahámhegy

2019. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 3.
Mentem a Múzeum körúton a Puskin moziból jövet, valahol enni kellene, hát itt egy McDonald's, ott egy Burger King, emitt meg egy gyrosos. . . nincs valami más? Hopp, itt az van, hogy Sushi! Kint is lóg. . gyerünk! De nem, ez csak egy kis kínai étterem, ilyen kis japán áthallással. Mindegy, ha már itt vagyok. . . pirított tészta meg kacsa.

Útközben TOP étteremértékelő
Útközben TOP egyébhely értékelő
Útközben TOP fotófeltöltő
2019. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. július 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta működő ázsiai étkezde az Astoriánál. Bár az Itt jártamon reálisan gyorsétteremként szerepel, ők Sushi Restaurantnak titulálják magukat. Ami pont annyira jellemző a helyre, mint a mediterrán konyhát sejtető olíva. Szusi csak előre csomagolt, tálcás kiszerelésben kapható, azt biztosan nem vennék itt. Nem értem, miért ragaszkodnak ahhoz, hogy szerepeljen a cégtáblán.
Balatonberény

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
A honlapon olvasva jött az ötlet az étterem kipróbálására, előtte elsétálva még nem jött meg a lelkesedésünk, átlagos kínai gyorsétteremnek tűnik. A többi hasonló kínai gyorsétteremhez hasonló menü ételeket kínál kifejezetten olcsón, a savanyú csípős leves csak 250 Ft. Rendelni is lehet az étlapról, 1400 Ft-os ételeket, illetve ramen levest 1.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 3.
Unokámmal együtt nagyon szeretjük a kinai konyha remekeit. Kedvencünk az ananászos csirke és a csipős,édes, mézes. Ez az étterem nagyon jól megközelíthető helyen van. Az emeleti ablakokból étkezés közben jó látni az utcai forgatagot, miközben csendesen pihegünk a finom, nagy adagok elfogyasztása után. A kiszolgálás gyors és kedves mosolygós eladók.
Cegléd
Gyöngyös

2018. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 14.
Átlagosnál színvonalasabb kínai gyorsétterem az Astoria Hotel mellett. Két szintes, a rendelés, fizetés a földszinten a pultnál történik önkiszolgáló rendszerben. A magasabb színvonalat több szempontból értem: lényegesen szélesebb választék az ételekből, igaz, a Magyarországon kínai gyorsban kapható ilyen-olyan szószos, szójás, édes-savanyú, szezámos bundás csirke itt is alap, de ezeken túlmenően van néhány izgalmasabb, érdekesebb fogás is.

2016. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. június 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A tálak, amelyekben kapod az ételt, rendkívül dizájnosak, ahogyan maga a hely is. A körútról betérve meglepően nagy a kontraszt. A kiszolgálók nagyon kedvesek. Szokásos választék van az ételek tekintetében, azonban van Ramen levesük is. Hiába a mikrózott gyorsétel, egyszerűen olyan íze van, mintha épp akkor készült volna.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2015. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. december 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Meglepő, hogy ilyen nevet viseljen egy kínai étterem, mely inkább egy meditterrán helyhez illik. De sebaj, olyan szép a sushi reklám roll-upjuk, hogy betértünk. Ahogy néztük, ők is megrendelik a sushit a Wasabiból vagy valami hasonló helyről és készen csomagolva adják elfogadható áron. Úgy tűnt, hogy ugyanaz a cég szállít nekik, mely a PHO24 hálózatnak is.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.308 - 16.609,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.12.31.
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.450 - 9.950,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.24. - 2020.12.20.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, kedvezményekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.17. - 2020.12.01.
Atlantic Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.059 - 68.186,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2007.01.01. - 2021.02.28.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 17.489 - 42.152,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2021.04.30.
Gastland M1 Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.729 - 15.778,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, ellátás nélkül, parkolással
2020.02.24. - 2020.12.31.
Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszóház használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.03.15.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2020.01.03. - 2020.03.31.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Royal Club Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval

Olive Gyorsétterem BudapestX