Pata Negra Buda Budapest

Pata Negra Buda Budapest
Pata Negra Buda BudapestPata Negra Buda Budapest
Pata Negra Buda BudapestPata Negra Buda Budapest

Pata Negra Buda Budapest bemutatkozása

Autentikus spanyol tapas bár. Eredeti spanyol serrano és ibériai sonkák, manchego, kecske- és juhsajtok. Étlapunkon több, mint 40 féle tapas található, köztük vegetáriánus, hús- és tengeri ételek. Borlapunkon Spanyolország legjelentősebb borvidékeinek borai és pezsgői. Nyitva tartás: minden nap 11-24 h.

Hotel Eger Park - Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Pata Negra Buda Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 15 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. április 7.a párjával járt itt
Tegnap voltunk itt, nem is tudtuk, hogy kell rendelni, mennyit, miből. Nagyon szimpatikus, hogy sok a vega és gluténmentes étel. Nem kedvelem a magyaros konyhát, így ez tökéletes: egészséges, kis apró finomságok, sokféle, nem sok kalória, de finom, különleges. az egyetlen negatívum, hogy aránylag drága.
Kiváló 2014. január 3.gyerekekkel járt itt
Nem bírjuk a hagyományos, méretes adagú köret-hús vacsorákat . Örömmel választottuk a Pata Negra-t egy családi együttlétre, bízva a választékos kis falatkákban. Nem bántuk meg! Egyszerűen berendezett, tiszta , figyelmes, mosolygós, barátságos személyzettel.
Kiváló 2013. október 21.a párjával járt itt
Még nyár közepén volt szerencsém Tapasztalatot szerezni ebben spanyol étteremben. Kívülről nem sokat reméltem a helytől, de már a belépés után megfogott megfogott a hely szelleme. A falon spanyol képek és Serrano sonkák. . . A pincérek nagyon segítőkészek voltak, így sikerült is választanom.
Kiváló 2013. augusztus 14.családjával járt itt
Pata Negra. Ha örülünk, itt ünneplünk, ha rossz napunk volt, itt javítjuk fel (ha tehetjük). Soha-soha nem okozott csalódást, legfeljebb, ha foglalás nélkül érkeztünk, és nem jutottunk asztalhoz. Ami soha nem maradhat le a rendelésünkből: vörösboros chorizo és/vagy rákfarkakkal súlt chorizo kolbászkák, fokhagymás rák, fokhagymás spenót, patatas bravas (sült krumpli pikáns szósszal és aliolival) – pedig nem vagyunk krumplirajongók.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. május 17.barátokkal járt itt
A Pata Negra egy külön fogalom a számomra, mivel imádom a spanyol konyha remekeit. Először a pestit ismertem meg (az a Kálvin téren található), de abban a legutóbb súlyosan csalódtam, mivel a foglalásunk eltűnt az éterben és még minket néztek totál hülyének. (Az ember csak nem kérdezheti meg a telefonban, miközben lefoglal egy asztalt, hogy "Ugye akkor ez most tuti?
Átlagos 2013. március 22.barátokkal járt itt
Néhány éve kollégákkal látogattunk el a pesti Pata Negra étterembe, ahonnan nagyon jó élményekkel távoztunk. Kiváló ételeket fogyasztottunk akkor. Élénken emlékezve tértünk be a budai étterembe egy forró nyári délután, de sajnos csalódás ért minket.
Pata Negra Buda Budapest a térképen
1023 BudapestFrankel Leó út 55.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre
H-V
spanyol, gluténmentes, vegetáriánus