Pingrumba Budapest

4,8Kiszolgálás
4,8Hangulat
4Ár / érték
4,8Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Gotthard Hotel Szentgotthárd
75.240 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Pingrumba Budapest vélemények

Kiváló 2022. szeptember 22.családjával járt itt
A hajdan szép napokat látott kínai Ping étterem helyén nyitották meg néhány évvel ezelőtt a Pesten üzemelő Dobrumba Étterem tulajdonosai a Pingrumbát, innen a név. A volt kínai étterem elemei itt-ott mementóként még felbukkannak, de a szakemberek teljesen átalakították a teret az új étterem koncepciója szerint: Kairótól Kalkuttáig utazhatunk gasztronómiai kalandozásunk során, mint ahogy hirdeti az étterem honlapja.
5Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Pingrumba Budapest - EgyébPingrumba Budapest - EgyébPingrumba Budapest - EgyébPingrumba Budapest - Egyéb
Még több kép (1 db) >>
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 456 városban járt márFelfedező - 1292 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 23280 feltöltött kép
Kiváló 2021. október 6.barátokkal járt itt
A nagy elődök már mindent leírtak itt a hely viszonylatairól, kapcsolatáról, ehhez nem is tudnák hozzátenni. Baráti találkozón voltam ma itt, először felmerül, hogy asztalfoglalás, aztán mégis előzetes bejelentés nélkül, csak úgy, ott találkoztunk. Nem volt miért aggódni, a hely 12 órakor nyit, akkor meg van hely.
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Pingrumba Budapest - Külső képPingrumba Budapest - BelsőPingrumba Budapest - BelsőPingrumba Budapest - Étel/italPingrumba Budapest - Étel/italPingrumba Budapest - EgyébPingrumba Budapest - Belső
Még több kép (4 db) >>
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 257 városban járt márFelfedező - 2907 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 83243 feltöltött kép
Kiváló 2021. június 13.egyedül járt itt
A Pingrumba a 7. kerületi, hamar nagy népszerűséget kivívó Dobrumba tulajdonosainak "másodszülötte" a korábban évtizedeken át, de egyre romló színvonalon működő kínai étterem - Ping - helyén, a Széll Kálmán tér északnyugati sarkában, a Szilágyi Erzsébet fasor indulásánál.
4Kiszolgálás
4Hangulat
3Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Pingrumba Budapest - Külső képPingrumba Budapest - Étel/italPingrumba Budapest - Étel/italPingrumba Budapest - Étel/italPingrumba Budapest - Étel/italPingrumba Budapest - Étlap/itallapPingrumba Budapest - Étlap/itallapPingrumba Budapest - MosdóPingrumba Budapest - EgyébPingrumba Budapest - MosdóPingrumba Budapest - EgyébPingrumba Budapest - BelsőPingrumba Budapest - BelsőPingrumba Budapest - Étel/italPingrumba Budapest - Étel/italPingrumba Budapest - Étel/italPingrumba Budapest - Külső képPingrumba Budapest - BelsőPingrumba Budapest - BelsőPingrumba Budapest - BelsőPingrumba Budapest - Étlap/itallapPingrumba Budapest - Étlap/itallapPingrumba Budapest - Étlap/itallapPingrumba Budapest - BelsőPingrumba Budapest - BelsőPingrumba Budapest - Étlap/itallapPingrumba Budapest - Étel/italPingrumba Budapest - Étel/italPingrumba Budapest - Belső
Még több kép (26 db) >>
20110
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 336 városban járt márFelfedező - 2137 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 20110 feltöltött kép
Kiváló 2021. május 20.a párjával járt itt
A Pingrumba neve a Széll Kálmán téren korábban működő Ping kínai étterem, valamint a Dobrumba bisztró nevéből alakult ki. Nem nehéz kitalálni, hogy a Dobrumba ikertestvéréről van szó. Legalábbis az étlap igencsak ismerős volt, azokat az ételeket is megtaláltam rajta, amiket évekkel ezelőtt a Dobrumbában ettem.
4Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Pingrumba Budapest - Étel/italPingrumba Budapest - Étel/italPingrumba Budapest - BelsőPingrumba Budapest - BelsőPingrumba Budapest - Étel/ital
Még több kép (2 db) >>